Promovat
Individuală Parta 4 camere 103mp utili 500mp teren
5
4

Individuală Parta 4 camere 103mp utili 500mp teren

Proprietar, comision 0% Individuală aflată în Parta, la 15min de Shopping city, 5min de centura SUD, 5min de Sag. 103mp utili + terasa cu un teren generos de 529 mp la asfalt cu iluminat public, situată într-o zona foarte liniștită pe strada privată ferită de trafic Compartimentare: -3 dormitoare ...

1349 EUR/m2 | 103 m2

Sag, Timis

Promovat
Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel
6
2

Vând 752 mp intravilan la drumul european în Jebel

Vând 752 mp teren intravilan, cu frontul stradal de 18,5 ml. aflat în localitatea Jebel Timiș, lângă drumul european, utilitățile, curent, apa, canalizare în fața terenului. Preț 35 euro mp, ușor negociabil.

752 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Braytim 125000 euro
5
1

3 camere Braytim 125000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012

1623 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Promovat
COMISION 0%. Etaj 1. Bloc Nou. Timisoara. DECOMANDAT. Bucatarie inchisa
17
19

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, ETAJ 1, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 54 mp + TERASA 5 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând teren intravilan in Giarmata Vii, poziție centrala a satului 2

Proprietar vând teren intravilan in Giarmata Vii, poziție centrala a satului

Proprietar, vând teren în Giarmata Vii, lângă magazinul Profi ( strada Înfrățirea). Parcela deține toate utilitățile ( gaz, canalizare, curent) . Terenul este îngrădit și dispune de o suprafață plană de 1000mp. Parcela dispune de iluminat stradal. Stâlpul de electricitate se află în fata terenului. ...

950 m2

Giarmata-Vii, Timis

Direct proprietar
2
8

Direct proprietar

proprietar, vând casă demisol, parter și etaj cu suprafața utilă 240 mp, plus pod mansardabil. Mobilată modern și complet utilată, instalația de apă, canalizare, instalatia termică, băile, zugrăvelile în toată casa sunt recent renovate. Teren 300 mp, zona liniștită. Casa este dotată cu sistem de supraveghere ...

1567 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

Hală cu solarii pe 20.000 mp in Icea Mare jud. Timis și echipamente
8
13

SC PEDROALEXIA AGROMEC SRL-în faliment, prin lichidator judiciar AVF Insolvency IPURL, vinde la 8 licitatii publice la 35% din pretul de evaluare indicat+TVA: - teren extravilan curti constructii 20.000 mp. din Iecea Mare, Timis la 210.490 lei + TVA - sera de 10.094 mp. in Iecea Mare, jud. Timis ...

Timisoara, Timis

Casa vanzare Giroc
9
1

Casa vanzare Giroc

De vanzare casa, 100mp utili, 330mp suprafata teren. 3 camere 2 bai 1 bucatarie 1 living 1 spatiu depozitare 1 terasa acoperita 15mp Constructia este in stadiu de finalizare, finisaje interioare se pot personaliza individual. Tip constructie, casa alipita cu perete dublu despartitor. Incalzire in ...

1880 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Vand teren de casa în Jebel
1
3

Vand teren de casa în Jebel

Vand teren de casa,intravilan,1536 mp,în Jebel. Front stradal 22m pozitie bună. Tel. .

1,536 m2

Jebel, Timis

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc
20
5

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 56 mp, este bine impartit, cu bucatarie separata sau varianta de open space, terasa de 10 mp, etajul 1,2 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

1518 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată
10
1

Casă individuală, P+M, Giroc, mobilată și utilată

Vând casă practică și bine compartimentată, situată într-o zonă liniștită din Giroc (zona de case), ideală pentru o familie care își dorește confort, intimitate și acces rapid către Timișoara. Suprafață teren: 250 mp; Suprafață utilă: 82 mp+terasa acoperită 14 mp Compartimentare eficientă, cu spații ...

2134 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Vand teren servicii 4000 Centura Girmata VII  300.000 euro
1

Vand teren servicii 4000 Centura Girmata VII 300.000 euro

Vand 4000 mp teren intravilan servicii Pretul este 75 euro mp negociabil Se poate construi maxim de 1500 m amprenta la sol . Regim inaltime P+2+M 80 m adancime 50 m lătime este un dreptunghi perfect cu laturi egale. Terenul este liber de sarcini, putem prezenta urbanism Terenul este drept fara ...

4,000 m2

Timisoara, Timis

2 camere etaul 1 braytim
31
3

2 camere etaul 1 braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in Calea Buziasului
8
3

Apartament 2 camere de inchiriat in Calea Buziasului

Apartament de închiriat în Calea Buziașului, Etaj 3 , bloc anvelopat , gaz, Preț 330 E

9 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere   Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)
10
1

Proprietar vand apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)

Proprietar vând apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2 Apartament achiziționat de nou în 2024, folosit și întreținut cu grijă, se vinde complet mobilat și utilat. Situat la parter într-un imobil P+3, într-o zonă liniștită și bine poziționată din Giroc, cu acces rapid către Timișoara. 52.8 ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Casa de vanzare in com.Giarmata, 15 km de Timisoara

Casa de vanzare in com.Giarmata, 15 km de Timisoara

Vand casa in com.Giarmata, 4 camere, bucatarie, anexe, la15 km de Timisoara, cu teren in suprafata totala de aproximativ 900 mp. Pozitie strategica cu posibilitati multiple de dezvoltare.

Giarmata, Timis

Spatiu comercial de vanzare
1
6

Spatiu comercial de vanzare

Vând 2 spati comerciale 85 mp si 75 mp întrare din stradă ,amenajat toate utilitățile la cheie ,inclusiv cu chiriași pret 1200 euro mp :Tel

14 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Vand casa noua
3
2

Vand casa noua

Vand casa noua in judetul Timis. Casa este situata in localitatea Colonia Mica, la 2 km de Faget si 8 km de barajul Surduc. Casa se afla pe strada principala, suprafata teren 650mp, parter 130 mp, mansarda 130 mp, apa de la retea in curte. Actele sunt in regula. Pret 57.000 euro. informatii la tel. ...

285 EUR/m2 | 200 m2

Colonia Mica, Timis

Vand teren intravilan la surduc
10

Vand teren intravilan la surduc

vând teren intravilan în suprafață de 400 mp cu utilități curent apa și canalizare terenul este situat într-o zonă liniștită ideal pentru construcția unei cabane sau casa de vacanta preț 45 euro mp neg mai multe detalii la tel

400 m2

Timisoara, Timis

Vand teren Giarmata 4

Vand teren Giarmata

Vand 1.5 ha teren comasat, langa aeroportul militar la iesirea din Giarmata , la 30 euro mp.

Giarmata, Timis

Vand casa individuala Sag Manastire - 147,50 m- direct proprietar - intabulata, finisata, nemobilata
4
1

Proprietar vand o casa individuala situata in Sag, intr-o zona linistita, in apropierea Manastirii. Proprietatea se remarca prin compartimentarea eficienta, spatii luminoase si o organizare practica, iar podul accesibil ofera un plus valoros pentru depozitare. Casa este compusa din hol de acces, living ...

1955 EUR/m2 | 100 m2

Sag, Timis

Apartament 3 camere de vânzare Aradului
10

Apartament 3 camere de vânzare Aradului

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Calea Aradului Strada Liniștei, una dintre cele mai căutate și accesibile zone din Timișoara. Apartamentul are o suprafață de 65 mp și este compartimentat eficient astfel: * 2 dormitoare * living spațios * bucătărie separată * 2 băi Locuința ...

1845 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vind loc de veci