Promovat
 Casa individuala de vanzare in Remetea Mare cu curte si gradina, pret 205.330 euro, negociabil
10
4

Aceasta proprietate, situata in comuna Remetea Mare, la doar 8 minute de Timisoara, se afla intr-o zona aerisită de case vile, se intinde pe o suprafață de 1219 mp si
dispune de un spațiu generos de locuit, având o suprafață de 100 mp , construita 136 mp, construita in regim de inaltime, parter si mansarda, ...

2053 EUR/m2 | 100 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
9

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren pentru Dublex sau Casa Inviduala Sanandrei
3
2

Teren pentru Dublex sau Casa Inviduala Sanandrei

Ofer spre vanzare teren 724 mp front stradal 36 m liniari , pe colt ( str Narciselor cu str Branduselor ) ideal pentru constructia unui dublex sau a unei case inviduale . Terenul beneficiaza de gaz , curent , asfalt . Pret 99 euro mp

724 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare direct de la propietar apartament cu 3 camere . 120.000 euro negociabil
10
1

Apartament cu 3 camere et 1.Decomandat ,gresie,faianta,parchet laminat,gaz,centrala propie,clima,cablu,internet,geamuri termopan,izolat exterior,acoperis schimbat acum 2 ani,anexe in curte comuna( bucatarie de vara,beci,magazie), acoperis ptr. masina in curte. Bloc cu 4 apartamente cu intrare separata ...

1622 EUR/m2 | 74 m2

Sag, Timis

teren extravilan agricol
3
7

teren extravilan agricol

vând teren extravilan agricol suprafață de 5000mp situat în Remetea Mare vis vis de gara zona este în plină dezvoltare construcția unei noi linii de cale ferată , pe viitor construcția de hale în zona , pentru mai multe detalii la telefon! prețul este de 7 euro mp

5,000 m2

Remetea Mare, Timis

Vand etaj de vila Dumbravita langa benzinaria ESO
5

Vand etaj de vila Dumbravita langa benzinaria ESO

Se oferă spre vânzare etajul unei vile situate în Dumbrăvița, în imediata apropiere a benzinăriei ESO, cu vedere directă la strada principală. Proprietatea este ideală atât pentru investiție, cât și pentru desfășurarea de activități comerciale, existând posibilitatea de transformare în SAD. Suprafață ...

1622 EUR/m2 | 98 m2

Dumbravita, Timis

vand teren intravilan sacalaz 616mp posibil rate
4
3

vand teren intravilan sacalaz 616mp posibil rate

teren intravilan in sacalaz, parcela cu 2 fronturi stradale, pentru investitie, posibilitate achizitie in rate, 616 mp

616 m2

Timisoara, Timis

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat
10
6

Propietar vand casa noua cu teren de 700 de m zona Ronat

Proprietar vand casa noua de 105 m construiti si utili 90de m pe un teren de 700 m constructie 2023,zona Ronat str Liliacului.3 camere baie bucatarie hol de acces, totul decomandat,Gazul este pe strada

1867 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Intravilan  la Murani
3

Intravilan la Murani

Proprietar persoana fizica vand teren intravilan pentru casa ,sau altceva , 1439 mp la Murani nr.33,drept,cu foarte multi pomi fructiferi tineri pe rod , imprejmuit,,cu asfalt si toate utilitatile in fata portii.front stradal 23 m.Zona in plina dezvoltare, vedere excelenta si liniste.pret 23 euro mp,acte ...

1,439 m2

Murani, Timis

Teren de vanzare 8

Teren de vanzare

Teren de vanzare in Dudesti Noi in apropierea sali de sport toate utilitatile,strada asfaltata,2fronturi stradale. pret 35500 euro negociabil.Telefon m2,imprejmuit cu gard.

Timisoara, Timis

teren de vanzare Dudesti noi 10

teren de vanzare Dudesti noi

Vand teren in dudesti noi 684 m cu 2 fronturi, utilitati la poarta,strada asfaltata ,pret 35500 euro. Telefon . Terenul este imprejmuit cu gard.

Timisoara, Timis

Teren de vanzare la Dudesti noi 5

Teren de vanzare la Dudesti noi

Vand teren la Dudesti noi,684 m cu utilitati in fata portii la pretul de 35500 euro, strada asfaltata. Terenul este imprejmuit cu gard.Telefon

Timisoara, Timis

Caut Apartament cu 4 camere

Caut Apartament cu 4 camere

Apartament decomandat cu 4 camere, 2 băi, ETAJ 1. Achiziționez exact descriere.

Lugoj, Timis

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro 1

garsoniera 27 metri patrati plus balcon la partier 48000 euro

garsoniera Timișoara zona fraidorf metri pătrați 27 + balcon de 6 1.5 lățime centrala termopane bucătărie baie sun separate de camera cheltuieli mici sau varianta casa la tara maxim 30 km Timișoara la garsoniera mai sunt 9 metri pătrați beciul și balcon ideal investiție sau locuinta

1600 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Teren extravilan in apropierea barajului Ianova
1
1

Teren extravilan in apropierea barajului Ianova

terenul are suprafața de 44000 mp,compact , zona este superbă, pentru diferite investitii

44,000 m2

Ianova, Timis

Casă de vânzare!
2
5

Casă de vânzare!

De vânzare casă în județul Timiș, sat Toager( 55 km de Timișoara) , 2 dormitoare, living,baie, hol, magazie, garaj, ultilități: curent,apa curentă, canalizare, suprafață teren 1475 mp.

375 EUR/m2 | 80 m2

Toager, Timis

teren de vanzare
5
5

teren de vanzare

Terenurile se afla pe autostrada Lugoj-Arad localitatea Remetea mare. Cu o mărime de 17513 metri pătrați la costul de 12,5 pe metru patrat. Și un alt teren lipit de cel anterior de 19200 metri pătrați cu un cost de 18 pe metru pătrat.

Remetea Mare, Timis

Vând apartament cu 3 camere decomandat în complexul rezidential Banu Construct
15
3

Vând apartament cu 3 camere decomandat, 67 mp utili, bloc 2008, situat în zona Aradului, în Complexul Banu Construct, pe strada Gheorghe Ivanescu. Imobilul este situat la parter înalt și este compartimentat astfel: living open space cu bucătărie 2 dormitoare baie dressing hol Imobilul are centrală ...

1851 EUR/m2 | 67 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând casa înșiruită în Moșnița Nouă
20
4

Vând casa înșiruită în Moșnița Nouă

Va propunem spre vânzare casă înșiruită situată în Moșnița Nouă (jud. Timis) într-un cartier nou de vile, liniștit și foarte bine conectat la facilități urbane.. Acest imobil modern și elegant are regim de înălțime P+1E+pod mansardabil înalt, o suprafață utilă de 90 mp și teren de 110 mp. Construcția ...

1656 EUR/m2 | 90 m2

Mosnita Noua, Timis

Vând duplex despărțit prin cameră tehnica în Mosnita Veche
17
6

Vând duplex despărțit prin cameră tehnica în Mosnita Veche

Vă propunem spre vânzare 1 2 duplex despărțit prin cameră tehnică, complet finisat, situat în Moșnița Veche într-o zonă aerisită și liniștită, ideală pentru un stil de viață modern și confortabil. Date generale Suprafață utilă: 111 mp Regim de înălțime: Parter + Etaj Teren aferent: 360 mp Pod: în ...

1667 EUR/m2 | 111 m2

Mosnita Veche, Timis

Vand apartament cu 3 camere la parter cu centrala langa Iulius Mall
13
2

. + ( ) ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Vand apartment cu o camera in Timisoara
10

Vand apartment cu o camera in Timisoara

Vand apartament cu o camera in Timisoara pe strada Meziad la etajul 3 Imobilul are o suprafata de 27 mp

2315 EUR/m2 | 27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere decomandat in Calea Lipovei 78.000 euro
16
2

Vand apartament cu 2 camere decomandat in zona Lipovei pe strada Silistra Suprafața totala 49.7 mp Imobilul are proiectul de gaz aprobat fiind schimbate totodată caloriferele și tot ceea ce ține de racorduri (sunt din cupru) Apartamentul este compus din: hol baie bucătărie dormitor sufragerie logie ...

1592 EUR/m2 | 49 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1547) Giroc (197) Lugoj (176) Dumbravita (156) Mosnita Noua (146) Sacalaz (102) Sag (92) Giarmata (68) Mosnita Veche (64) Ghiroda (56) Sanandrei (50) Sanmihaiu Roman (46) Remetea Mare (42) Giarmata-Vii (38) Chisoda (37) Buzias (36) Sannicolau Mare (35) Bucovat (Remetea Mare) (29) Becicherecu Mic (27) Recas (26) Jebel (25) Jimbolia (25) Parta (25) Urseni (25) Ianova (23) Peciu Nou (23) Pischia (21) Utvin (21) Sacosu Turcesc (19) Fardea (18) Deta (17) Faget (17) Dragsina (14) Hitias (14) Calacea (13) Covaci (13) Murani (13) Ortisoara (13) Cebza (12) Dudestii Noi (12) Satchinez (12) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Padureni (11) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Costeiu (10) Iecea Mare (10) Seceani (10) Varias (10) Alios (9) Beregsau Mare (9) Cenad (9) Cenei (9) Ciacova (9) Comlosu Mare (9) Balint (8) Bazos (8) Chizatau (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Albina (7) Carpinis (7) Ghilad (7) Liebling (7) Nadrag (7) Periam (7) Sandra (7) Teremia Mare (7) Topolovatu Mare (7) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Carani (6) Gavojdia (6) Gottlob (6) Ictar Budinti (6) Izvin (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sacosu Mare (6) Sanmihaiu German (6) Sipet (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Voiteg (6) Banloc (5) Bazosu Nou (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Denta (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sanpetru Mare (5) Uliuc (5) Visag (5) Bacova (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Rudna (4) Salciua Noua (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Sustra (4) Babsa (3) Beba Veche (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Criciova (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Tipari (3) Valcani (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Boldur (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Cheglevici (1) Ciresu (1) Clopodia (1)