Promovat
Teren cu număr de casă și utilități (Proprietar)
6
47

Teren cu număr de casă și utilități (Proprietar)

Vând teren cu destinație rezidențială 554 mp, front 18m orientare sud, în Sânmihaiu Român în cartier nou zona Livada Bănateana cu utilități realizate efectiv curent electric, drumuri de acces, iluminat stradal. Rețea apă lucrari în curs de execuție extindere cartier. Canalizare, asfalt și gaz posibilitate ...

554 m2

VEST, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Boxa la subsol | Girocului-Fratelia
13
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, situat în zona Girocului-Fratelia, într-o zonă liniștită, fără trafic intens. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 3, într-un imobil construit în 1996, cu pod. Acoperișul din țiglă a fost schimbat în anul 2025, iar ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vanzare cu AC pentru duplex
2
1

Teren de vanzare cu AC pentru duplex

Vand teren in Mosnita Noua strada Concordiei colt cu Consensului. Terenul are AC pentru duplex dar se poate construi si casa individuala. Terenul are 822 mp cu 2 fronturi.

822 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Surduc de vanzare 3 parcele de 966 mp fiecare, teren cu padure lacul Surduc, documente proprietate
4
25

De vânzare 3 parcele de 966 mp fiecare, teren cu pădure in nordul lacului Surduc, cu ieșire la drumul forestier, documente proprietate la zi

966 m2

Fardea, Timis

Surduc de vanzare langa lacul Surduc curte și grădină cu fantana, documente de proprietate la zi
4
21

intravilan 4.316 mp curte și grădină cu fantana, stalpul cu curent electric la 50 de metri, documente de proprietate la zi

4,316 m2

Fardea, Timis

Proprietar vand casa zona Balcescu
4
20

Proprietar vand casa zona Balcescu

Vand proprietate, cladire in suprafata de 170mp + terasa acoperita, 5camere, bucatarie, 2 bai, pod mansardabil, demisol spalatorie, camera tehnica, spatiu depozitare. Garaj + apartament de 1 camera, baie, chicineta in cladire separata, dublu front stradal. Teren 580 mp. pret 430 000 euro

1792 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița
5
4

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița

proprietar vând garsonieră confort 3 ,în zona Dâmbovița preț 26.000 .Garsoniera se află la parter cu vedere în față, zona liniștită mijloace de transport cameră plus baie din construcție rog și ofer seriozitate. pentru orice detalii vă rog să sunați la mulțumesc

2167 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vind casă în Hodoni jud Timiș, 17 km de Timișoara,preț.72000 Euro
5
7

Vind casă modulară, făcută pe schelet metalic, din panouri sandwich, Living cu bucătarie open space, dormitor, 2 bai, hol și terasă, construită în anul 2020, Utilități: apă curentă, canalizare, curent trifazic, instalație electrică nouă în toată casa, instalație pt calorifere și centrală termică , finisată ...

1000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
11

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Casa la Chisoda
10
6

Casa la Chisoda

190000 Casa la Chisoda individuala ,zona linistita,drum pietruit,2 parcari amenajate, front stradal 46 m,pomi fructiferi , zmeura

2111 EUR/m2 | 90 m2

Chisoda, Timis

PROPRIETAR vand teren 932mp central, aproape de  Fropin, in Dumbrăvița str.Soarelui asfalt utilitati
1
3

PROPRIETAR vand teren 932mp central, aproape de Fropin, in Dumbrăvița str.Soarelui asfalt utilitati

Persoană fizică, ofer spre vănzare teren intravilan, in loc.Dumbrăvița, intr-o zonă centrală, având o suprafață de 932 mp, cu deschidere de 30 ml , fiind poziționat pe str.Soarelui. Facilitățile: curent, gaz, apă, canalizare, se află in fața terenului. Deoarece este o zonă centrală, în vecinătate este ...

932 m2

Dumbravita, Timis

Vind teren

Vind teren

Vind teren 1470m saBobda la 25km de Timisoara

1,470 m2

Bobda, Timis

Promovat
 Teren intravilan 15  mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță   investiție turistică
7

Teren intravilan 15 mp | 4.138 mp | Ideal case vacanță investiție turistică

Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...

4,138 m2

Babsa, Timis

Lot 6,3 ha acces direct DN6,Remetea Mare - PUZ in lucru-linga viitorul sens giratoriu
5
7

Proprietar persoana fizica vind parcela 6,3 ha cu PUZ,ZONA UNITATI INDUSTRIALE, DEPOZITARE,SPATII SERVICII SI ZONA PENTRU ACTIVITATI SPORTIVE SI DE AGREMENT. Parcelarea si dezmembrarea se poate face conform PUZ, la cerere. Situata pe Calea Lugojului,la limita Ghirodei cu Remetea Mare, proprietatea se ...

63,725 m2

Remetea Mare, Timis

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm
8

Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm

- Schimb cu locuinta 3-4 camere in TIMISOARA + 98.000 EURO diferenta din partea dumneavoastra pentru CASA noastra - Schimb Casa 7 CAMERE (an 2008) Caramida Porotherm - Casa are 4 intrari - posibilitate compartimentare in locuinte pentru inchiriere . - constructie Caramida Porotherm + Izolatie 10 cm - ...

766 EUR/m2 | 128 m2

Timisoara, Timis

Casa de vinzare
5

Casa de vinzare

Bună vind doua case Casa cu etaj construita in anul 2022 etaj 3 camera dintre care una finalizata + parchet 1 colidor si balcon parter 1 living 1 bucatzrie 1 baie 1 colidor netencuita interior. Exterior tencuita si ti nci Casa normala este locuibila

200 EUR/m2 | 350 m2

Com ghilad , Ghilad, Timis

2 camere Giroc 82000
5
1

2 camere Giroc 82000

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou în Giroc strada principală , etaj 1 , balcon , loc parcare preț 82000 euro neg

1708 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

2 camere Eso decomandat
5
1

2 camere Eso decomandat

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012

1887 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 87500 euro
3

2 camere Giroc 87500 euro

2 camere bloc nou Giroc 87500 euro Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc etaj 1 , suprafață 53 mp , este aproape de mijloacele de transport și supermarket Tel 0727516012

1651 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
9

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1546) Giroc (192) Lugoj (175) Dumbravita (155) Mosnita Noua (145) Sacalaz (101) Sag (92) Giarmata (67) Mosnita Veche (64) Ghiroda (56) Sanandrei (48) Sanmihaiu Roman (48) Remetea Mare (39) Chisoda (38) Giarmata-Vii (36) Buzias (34) Sannicolau Mare (34) Bucovat (Remetea Mare) (29) Urseni (27) Becicherecu Mic (26) Jebel (25) Jimbolia (25) Parta (24) Recas (24) Peciu Nou (23) Ianova (22) Pischia (22) Utvin (19) Deta (18) Fardea (18) Sacosu Turcesc (18) Faget (16) Dragsina (14) Hitias (14) Covaci (13) Ortisoara (13) Satchinez (13) Cebza (12) Dudestii Noi (12) Calacea (11) Cerneteaz (11) Iecea Mare (11) Murani (11) Padureni (11) Varias (11) Alios (10) Beregsau Mare (10) Cenad (10) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Ciacova (10) Costeiu (10) Herneacova (10) Cenei (9) Nadrag (9) Seceani (9) Bazos (8) Chizatau (8) Comlosu Mare (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Teremia Mare (8) Balint (7) Carpinis (7) Gavojdia (7) Ghilad (7) Ictar Budinti (7) Liebling (7) Periam (7) Sandra (7) Silagiu (7) Tomnatic (7) Topolovatu Mare (7) Albina (6) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Carani (6) Denta (6) Izvin (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sanmihaiu German (6) Tormac (6) Banloc (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Gottlob (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sacosu Mare (5) Salciua Noua (5) Sipet (5) Uliuc (5) Visag (5) Voiteg (5) Babsa (4) Bazosu Nou (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Pesac (4) Rudna (4) Sanpetru Mare (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Valcani (4) Bacova (3) Beba Veche (3) Boldur (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Igris (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Sustra (3) Tipari (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Cralovat (2) Criciova (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Giulvaz (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Lenauheim (2) Livezile (2) Masloc (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Rovinita Mare (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tapia (2) Targoviste (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1)