Promovat
Casa individuala, mobilata si utilata, design deosebit!
15
4

Casa individuala, mobilata si utilata, design deosebit!

Casa individuala in Ghiroda, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2007. Suprafata utila de 170 mp plus terasa de 15 mp. Teren de 411 mp, cu front stradal de 12 m. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis tip terasa. Compartimentare: ...

2000 EUR/m2 | 170 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Vând duplex despărțit prin cameră tehnică Mosnita Noua
3
1

Vând duplex despărțit prin cameră tehnică Mosnita Noua

Desi este duplex, casele sunt complet separate prin camera tehnica, oferind intimitatea si confortul unei locuinte individuale. Proiectul este unul unicat, si foarte bine poziționat Detalii generale: - Suprafata utila: 120mp - Suprafata teren: 275 mp - Regim de inaltime: Parter + Etaj + Pod depozitare - ...

1750 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Descoperă oferta!  | De la proprietar | Apartament mobilat | Premium Residence Giroc. NEGOCIABIL
10
2

Descoperă oferta! | De la proprietar | Apartament mobilat | Premium Residence Giroc. NEGOCIABIL

Apartament cu 1 cameră, la etajul 1, de vânzare în Giroc (zona Braytim - Calea Urseni) în complexul Premium Residence. Complet mobilat și utilat. Direct de la proprietar. Suprafata utilă: 32, 2 m2 + 4 m2 balcon Suprafață totală: 36 m2 Compartimentare: Hol Baie Bucătărie separată Living ...

2344 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 camere LUX ideal pentru investitie Braytim
10
44

1 camere LUX ideal pentru investitie Braytim

De vanzare apartamente cu 1 camere 32 mp de lux zona BRAYTIM, arhitectura deosebita plus o terasa de dimensiuni generoase. Apartamentele sunt racordate la apa, gaz , curent , asfalt. finisajelor de buna calitate, clasate in categoria de lux. Fiecare apartament are asigurat un loc de parcare si dispune ...

1969 EUR/m2 | 32 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Mosnita Noua,
4
23

Teren intravilan Mosnita Noua,

Vand Teren intravilan de 586m in Mosnita Noua , aproape de Drumul Boilor, cu posibilitatea de a construi P+1E+M, avand in apropiere toate uitilitatile necesare si aflandu-se in planul de dezvoltare al localitatii. Terenul dispune de 2 fronturi stradale. Tel. WhatsApp

586 m2

Mosnita Noua, Timis

Caut casa individuala pe parter 9

Caut casa individuala pe parter

Suprafața utila aproximativ 70mp Suprafața teren aproximativ 150mp Caut casa in Timisoara,sa fie locuibila nu demolabila cu toate utilitățiile . Pret 95.000 euro Sau schimb cu apartament amenajat cu 2 camere decomandat,hol,baie, balcon,bucatarie,cămară alimente, centrala termică Ariston prin condensare ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

teren Ohaba Forgaci
7
16

teren Ohaba Forgaci

Vand teren intravilan, in Ohaba Forgaci. 1439 mp.

Ohaba Forgaci, Timis

Casa cu 4 camere la 15 minute de centru Timisoarei
20
56

Casa cu 4 camere la 15 minute de centru Timisoarei

De vanzare casa cu 4 camere cu o suprafata de 78 mp utili, 2 bai, gradina proprie, pod. Casa este construita din caramida, intr-o curte comuna cu 6 apartamente. Situata la 15 minute de centrul Timisoarei. Caracteristici. Compartimentare Solida: Construita in intregime din caramida, asigurand rezistenta ...

1731 EUR/m2 | 78 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

2 camere cu gradina Braytim
10
13

2 camere cu gradina Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, 55 mp utili+gradina proprie, in suprafata de 30 mp, mobila este facuta la comanda, utilat, se vinde exact cum arata in poze, bucatarie separata, dressing, loc parcare, asfalt pana in fata bloculuii, iluminat stradal, zona Braytim. Pret: 88000 ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc
20
6

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 56 mp, este bine impartit, cu bucatarie separata sau varianta de open space, terasa de 10 mp, etajul 1,2 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

1518 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Vand 12,6 ha teren Sanmihai
2
10

Vand 12,6 ha teren Sanmihai

Vand 12,7 ha teren in Sanmihaiu Roman, cu 400 m front la soseaua asfaltata spre Dinias, pret : 6 / mp, tel.:

127,000 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

2 camere etaul 1 braytim
31
3

2 camere etaul 1 braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Vand 1 ha teren c.Torontalului
2
11

Vand 1 ha teren c.Torontalului

Vand 1 ha teren pe calea Torontalului in spate la Metro 2, zona cu PUG rezidential, pret 50 Eur / mp, tel.: 072239868, suprafata totala: 10000, Front stradal: 50

10,000 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, decomandat , confort 1 , etajul 4, unic proprietar. Este pozitionat in zona foarte buna si linistita, in zona calea Girocului, Timisoara. Apartamentul este spatios si luminos cu o suprafata de 68 m utili. Este dotat cu aer conditionat, centrala proprie, balcoane inchise ...

1463 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere - Lugoj, Micro 5
10

Apartament 3 camere - Lugoj, Micro 5

De vânzare apartament 3 camere Lugoj, Micro 5 Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 5, într-o zonă liniștită, cu vedere spre parc. Suprafață: 67 mp Compartimentare: 3 camere bucătărie spațioasă 2 holuri cu spații de depozitare 1 baie ...

182 EUR/m2 | 67 m2

Micro 5, Lugoj, Timis

Duplex cu 4 camere mobilat LUX teren de 380 mp Chisoda
31
8

Duplex cu 4 camere mobilat LUX teren de 380 mp Chisoda

Va propunem spre vanzare duplec cu 3 dormitoare, 2 băi, dresing, living, bucătărie, terasă mobilată și utilată cu o suprafat de 120 mp utili, terasa de 25 mp, suprafata de teren 380 mp, pozitia foarte buna, situata in CHISODA intre case, are toate utilitatile. Pret. 210 000 euro Telefon. 07 ...

1750 EUR/m2 | 120 m2

Chisoda, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 Giroc
8
2

Apartament cu 2 camere et 1 Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata utila: 54mp, + terasa de 17mp, et. 1 3 in Giroc. Zona este una foarte buna, strada asfaltata, în imediata apropiere sunt magazine, lidl, profi, penny, mega, sali de sport, farmacii , scoala. Compartimentare: Living bucatarie inchisa complet utilata dormitor debara ...

1944 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Proprietar vând casă in Cenei,195 mp,teren 2.656 mp, 3 fronturi stradale
10
14

Vând casă ideală pentru familie numeroasă sau investiție, situată în localitatea Cenei, la doar 28 km de Timișoara. *DETALII PROPRIETATE:* - Suprafață casă principală: 195 mp,pod înalt mansardabil,2 intrari separate : - prima intrare 3 dormitoare mari,living generos cu bucatarie,baie ...

590 EUR/m2 | 195 m2

Cenei, Timis

teren extravilan agricol
3
7

teren extravilan agricol

vând teren extravilan agricol suprafață de 5000mp situat în Remetea Mare vis vis de gara zona este în plină dezvoltare construcția unei noi linii de cale ferată , pe viitor construcția de hale în zona , pentru mai multe detalii la telefon! prețul este de 7 euro mp

5,000 m2

Remetea Mare, Timis

Teren intravilan in Jabar, jud.Timis 1

Teren intravilan in Jabar, jud.Timis

Vand teren intravilan, in suprafata de 3.000 mp, impartit in doua parcele - 1.650 mp si 1.350 mp, cu front stradal de 28 ml. Locatia este in satul Jabar, jud.Timis. Posibilitati de racordare la curent, apa, canalizare si in curand la gaz. Pret 20 Euro mp, negociabil Contact: telefon .