1 camera Dambovita 62000
1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
Anunțuri promovate – Vezi toate
1722 EUR/m2 | 36 m2
Timisoara, Timis
azi 02:52
Doar în luna Mai: terenuri disponibile la preț promoțional de 40 + TVA Parcele intravilane de vânzare Locație: Înainte de calea ferată, pe partea dreaptă cum mergi spre Săcălaz zonă în dezvoltare, cu acces facil și utilități. Acces și infrastructură: Drum asfaltat la terminarea lucrarilor Iluminat ...
520 m2
Sacalaz, Timis
18 mai
De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783
1600 EUR/m2 | 100 m2
Planetelor, Giroc, Timis
20 mai
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...
2509 EUR/m2 | 54 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
azi 07:26
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând teren 1008m pe care e construită o hală de 450m, zona Odobescu, preț 650,000euro
645 EUR/m2 | 1,008 m2
Odobescu, Timisoara, Timis
azi 12:09
Vând casa abundenței duplex în zonă turistică, renovată la cheie, cu grădină și curte în total 3000 m2, comuna Mănăștiur judetul Timiș la doar 70 km de Timișoara, sau Schimb cu casă, apartament sau variantă la Timișoara, Brașov sau Cluj Napoca. Construcție 300 m2 circa, La dreapta 2 camere, bucătărie, ...
23 EUR/m2 | 3,000 m2
Manastiur, Timis
azi 12:09
Vând teren extravilan 5800 mp în localitatea Jena județul Timiș. terenul este intabulat detin titlu de proprietate,se află la șosea DN 6 E 70.( 15 km de Lugoj 25 km de Caransebeș.) pret 6 euro mpTel:
5,800 m2
Jena, Timis
azi 12:08
APARTAMENT Spațios cu 2 CAMERE în BLOC NOU IN GIROC de la Proprietar 95000 E Proprietar Vând Apartament cu 2 camere spațios, având o suprafata utila de 52,4 mp + Balcon separat de 7 mp, Ap este confort 1 Spatios, în Bloc Nou construit Finalizare martie 2026, finisaje calitative, parchet Egger Germania, ...
1837 EUR/m2 | 52 m2
Giroc, Timis
azi 12:05
Proprietar, vând apartament 3 camere ( 64 m + 2 balcoane mari, unul inchis - 4 m, altul deschis- 5 m). Compartimentatare: 3 camere, 2 bai, 2 holuri. Apartamentul este zugrăvit în alb în urmă cu o lună și se vinde mobilat utililat sau liber, în funcție de preferințe se negociază prețul. Dotări: centrală ...
2109 EUR/m2 | 64 m2
Dumitru+Kiriac, Timisoara, Timis
azi 12:04
Terenul este localizat in intravilanul localitatii Sacalaz, intre strada Pacii si strada 2, are acces la strada asfaltata, la reteaua de apa curenta, gaz, curent, canalizare. Este amplasat la distanta de 600m de strada Principala. In cazul in care se doreste, acesta poate fi dezmembrat conform schitei ...
1,223 m2
Sacalaz, Timis
azi 12:02
Proprietar privat vând atelier tapițerie in zona Torontal, Timișoara. Spațiul consta in 40mp(5m x 8m) cu utilități: curent și canalizare. + Drept de servitute trecut în CF, 40 mp
925 EUR/m2 | 40 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 12:02
Vând casa în oraș Buziaș, str.Viorelelor, jud. Timiș. Casa are 100 m , doua camere, doua holuri, baie, bucătărie și spais. Teren 700 m , curte în fata și în spate și gradina cu fantana. Casa dispune de încălzire centrala pe gaz și toate utilitățile. Pret 75 000 euro negociabil. Tel:
750 EUR/m2 | 100 m2
Buzias, Timis
azi 12:01
Apartament in centrul istoric, zona P-ta Maria strada Gheorghe Doja, cladire P+2 istorica de patrimoniu, stil arhitectural Art Nouveau, construita 1907, parter inalt, spatios, pretabil pentru locuinta sau birouri, 146 mp utili, 4 camere, 2 bai, 2 bucatarii, hol, camara, fatada renovata 2021, interior ...
1767 EUR/m2 | 146 m2
Maria, Timisoara, Timis
azi 12:00
Vand casa situata in parc la Buzias, situata la capatul Colonadei dinspre strand pe dreapta. Suprafata: 286 mp Stare: necesita reparatii Pret: 59.200 euro
207 EUR/m2 | 286 m2
Buzias, Timis
azi 11:59
Apartament 2 camere, renovat complet, Calea Șagului, 53 mp cu balcon Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Șagului, la parter, cu suprafață utilă de 53 mp și balcon închis. Apartamentul a fost renovat complet în 2021 și amenajat într-un stil modern, cu atenție la detalii ...
313 EUR/m2 | 53 m2
Calea+%c8%98agului+, Timisoara, Timis
azi 11:59
Teren intravilan de vanzare 4.138 mp | Oportunitate rara Se ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata totala de 4.138 mp, situat intr-o zona linistita, cu potential ridicat de dezvoltare. - Ultimul teren intravilan din localitate - Front stradal generos 36,94 ml - Acces facil la drum ...
4,138 m2
Babsa, Timis
azi 11:58
Apartament 2 camere,47 metri pătrați,la parter, Moroasa 2 ,str.Petru Maior,bloc 67A,scara 3 , apartament 4. Preț 42000 euro. Telefon .
894 EUR/m2 | 47 m2
Rauti, Timis
azi 11:58
Vand proprietate, cladire in suprafata de 170mp + terasa acoperita, 5camere, bucatarie, 2 bai, pod mansardabil, demisol spalatorie, camera tehnica, spatiu depozitare. Garaj + apartament de 1 camera, baie, chicineta in cladire separata, dublu front stradal. Teren 580 mp. pret 430 000 euro
1792 EUR/m2 | 240 m2
Timisoara, Timis
azi 11:55
Vând teren pentru casa la Pădureni jud Timiș 15 km de Timișoara 500 mp.22000 euro
500 m2
Timisoara, Timis
azi 11:55
Vând teren intravilan la ieșire din Sacalaz, pe partea dreapta spre Bercsau ,deja s-au construit case acolo ,suprafață de 800 metri pătrați, cu 35 000 euro
Sacalaz, Timis
azi 11:54
Vând casa parter,intabulată 2026,3 camere,2 băi, bucătărie ,plus bucătărie vara, terasa mare, tencuit interior exterior, Izolatie polistiren grafitat, tâmplărie pvc și sticla QFort, cărămidă Wienerberger, beton C20 25 (B300),țigla Tondach Bolero,materiale structura premium ,lipsesc finisajele. Canalizare ...
846 EUR/m2 | 156 m2
Becicherecu Mic, Timis
azi 11:53
Proprietar vand DUPLEX PREMIUM in zona Torontalului - Metro 2 (UAT Timisoara), PUZ nou de locuinte situat la 10 minute de Iulius Mall, asfalt, toate utilitatile dimensionate corect (apa, gaz, canal, curent, internet, iluminat stradal), constructie P+1E, 109 mp utili + 17 mp utili terasa acoperita si ...
2651 EUR/m2 | 109 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 11:52
Vand doua parcele de teren intravilan pentru locuinte colective, regim de inaltime P+2E+Er, 1479mp + 1641mp, asfalt, toate utilitatile, pret 240 euro mp, tel .
1,479 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 11:52
Vand apartament 3 camere in bloc nou cu 6 apartamente, etaj 2, 70.7mp utili + 25.5mp utili terasa acoperita, 2 bai, 2 apartamente pe nivel, pret 130.000 euro, zona Torontalului - Metro 2, tel Date tehnice: - Panouri solare pentru apa calda menajera - Caramida porotherm 25cm WIENERBERGER - Termosistem ...
1831 EUR/m2 | 71 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 11:51