Duplex in Dumbravita
20
2

Duplex in Dumbravita

Vand jumatate de duplex , St-383 mp, FS-10 m, Su-141 mp * Parter : hol, camera, baie, bucatarie, living, spatiu depozitare,terasa exterioara. * Etaj:camera matrimoniala(baie + dressing),hol, baie, doua dormitoare, doua balcoane, Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei termice, sunt panouri solare ...

1766 EUR/m2 | 141 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili
5

Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili

Dezvoltator, În construcție , termen de finalizare septembrie 2026 Calea Urseni - Giroc - apartament cu 2 camere, etaj 1 2 - decomandat - 44 mp utili + bacon - construcție din cărămidă integral - se predă la cheie, cu gresie, faianță, parchet, obiecte sanitare la alegere și incluse în preț. - centrala ...

1943 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Promovat
casa giroc 215000
5
1

casa giroc 215000

Ofer spre vânzare P+1 , 3 dormitoare , 3 băi , living bucătărie , terasă , cameră tehnică , la cheie , cu toate utilitățile , în Giroc între casa suprafața construită 130 mp , teren 300 mp preț 215000 euro tel 0727516012

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de vânzare Mosnita Veche Serena 3
8
3

Duplex de vânzare Mosnita Veche Serena 3

Vand jumătate de duplex construcție 2022 cu o suprafață ultila de 90mp amplasat pe un teren de 330mp, complet mobilat si utilat. Dispune de 3 dormitoare, living, bucătărie, 2 bai, terasa si balcon. Incalzire prin pardoseală cu automatizare si termostat de ambient in fiecare cameră. Rulouri din aluminiu ...

1867 EUR/m2 | 90 m2

Mosnita Veche, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare in com.Giarmata, 15 km de Timisoara

Casa de vanzare in com.Giarmata, 15 km de Timisoara

Vand casa in com.Giarmata, 4 camere, bucatarie, anexe, la15 km de Timisoara, cu teren in suprafata totala de aproximativ 900 mp. Pozitie strategica cu posibilitati multiple de dezvoltare.

Giarmata, Timis

Spatiu comercial de vanzare
1
6

Spatiu comercial de vanzare

Vând 2 spati comerciale 85 mp si 75 mp întrare din stradă ,amenajat toate utilitățile la cheie ,inclusiv cu chiriași pret 1200 euro mp :Tel

14 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Vand casa noua
3
2

Vand casa noua

Vand casa noua in judetul Timis. Casa este situata in localitatea Colonia Mica, la 2 km de Faget si 8 km de barajul Surduc. Casa se afla pe strada principala, suprafata teren 650mp, parter 130 mp, mansarda 130 mp, apa de la retea in curte. Actele sunt in regula. Pret 57.000 euro. informatii la tel. ...

285 EUR/m2 | 200 m2

Colonia Mica, Timis

Vand teren intravilan la surduc
10

Vand teren intravilan la surduc

vând teren intravilan în suprafață de 400 mp cu utilități curent apa și canalizare terenul este situat într-o zonă liniștită ideal pentru construcția unei cabane sau casa de vacanta preț 45 euro mp neg mai multe detalii la tel

400 m2

Timisoara, Timis

Vand teren Giarmata 4

Vand teren Giarmata

Vand 1.5 ha teren comasat, langa aeroportul militar la iesirea din Giarmata , la 30 euro mp.

Giarmata, Timis

Vand casa individuala Sag Manastire - 147,50 m- direct proprietar - intabulata, finisata, nemobilata
4
1

Proprietar vand o casa individuala situata in Sag, intr-o zona linistita, in apropierea Manastirii. Proprietatea se remarca prin compartimentarea eficienta, spatii luminoase si o organizare practica, iar podul accesibil ofera un plus valoros pentru depozitare. Casa este compusa din hol de acces, living ...

1955 EUR/m2 | 100 m2

Sag, Timis

Apartament 3 camere de vânzare Aradului
10

Apartament 3 camere de vânzare Aradului

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Calea Aradului Strada Liniștei, una dintre cele mai căutate și accesibile zone din Timișoara. Apartamentul are o suprafață de 65 mp și este compartimentat eficient astfel: * 2 dormitoare * living spațios * bucătărie separată * 2 băi Locuința ...

1845 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vind loc de veci
3
2

Vind loc de veci

Vind loc de veci cimitir mixt Calea Lipovei in spatele casei funerare ,alee principala.

1 m2

Timisoara, Timis

Casa de vanzare direct de la proprietar.Posibilitate de 2 sau chiar 3 apartamente.
4
2

Teren:627 mp S. Locuibila: 320 mp S. Construita: 119 mp (amprenta la sol) An :2022 Nr dormitoare:4 Nr bai :5 Tamplarie de pvc cu sticla tripan Caramida de 25,acoperita cu tigla Termosistem de 10 Utilitati:curent in casa Apa,canal,gaz pe strada Strada asfaltata

719 EUR/m2 | 320 m2

Giarmata, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan Jebel   2.872 mp   DOUĂ fronturi stradale, parcelare ideală
3

Teren intravilan Jebel 2.872 mp DOUĂ fronturi stradale, parcelare ideală

Vând teren intravilan în comuna Jebel, județul Timiș. Suprafață totală 2.872 mp, categorie de folosință "curți construcții" (construibil). Dimensiuni: aproximativ 32 m 91 m, cu două fronturi stradale: 32 m la stradă asfaltată (frontul principal) 30 m la stradă opusă (neasfaltată) Parcelare fără drum ...

2,872 m2

Jebel, Timis

Vand parcelă săcalaz 11

Vand parcelă săcalaz

Vând parcela teren suprafata 530 m2 cartier Europa strada trifoiului pret 80 euro ușor negociabil pretabil pentru construcție locuință simplă sau duplex.

530 m2

Sacalaz, Timis

Proprietar  | 6 camere, casa individuala mare unfamiliara | + spatiu business | Pompa de caldura
10
1

Proprietar | 6 camere, casa individuala mare unfamiliara | + spatiu business | Pompa de caldura

Proprietar, 0 comision cumparare, va propune spre vanzare casa mare unifamilială + spatiu business separat (birou living salon infrumusetare+baie inclusa). 10 km de Timisoara, loc. Sanmihaiu Roman. Suprafata totala construita 160 mp, 5 camere+2 bucătării+3 bai+2 holuri. Suprafata terenul 587 mp. ...

1031 EUR/m2 | 160 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Proprietar - Casa individuala, pe parter, 3 camere, la asfalt, 504mp
8
34

Vand Casa individuala LA CHEIE, pe parter, toate utilitatile (curent, apa, gaz, canal, fibra optica), centrala termica, suprafata totala 504mp, 133mp construiti. Fara comision!!! Casa este compusa din: - living spatios; - 2 dormitoare; - dressing; - 2 bai cu geam; - bucatarie separata; - hol acces; - ...

1380 EUR/m2 | 100 m2

Sacalaz, Timis

casa sau teren in Dumbravita jud.Timis
1
5

casa sau teren in Dumbravita jud.Timis

Teren în Dumbrăvița lîngă șoseaua principală cu casă veche pe el de demolat s-au restaurat .Se poate construi mult în spate față de frontul stradal.Este împrejmuit cu gard nou plăci beton înalt de 2 metri suprafață de 575 m șosea asfaltată . front 12.30 m lungime aprox. 50 m cu toate utilitățile.Stânga,dreapta ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Parcela teren Giarmata-vii  568 mp 3

Parcela teren Giarmata-vii 568 mp

Parcela centrală 568 mp cu toate utilitățile și strada asfaltată, str Luminiș

Giarmata-Vii, Timis

2 ha Ortisoara, Calea Aradului km16, E671 17

2 ha Ortisoara, Calea Aradului km16, E671

De vanzare, 2ha teren pe Calea Aradului, km 16, înainte de Ortisoara, 31 metri front la dn69(E671), spre Arad, aproape de fosta benzinarie Petrom., suprafata totala: 2ha, Front stradal la E671: 31m Preț ha

20 m2

Ortisoara, Timis

Apartament 2 camere mari, parchet masiv, tavane înalte, strada General Ion Dragalina 130.000 euro
1
6

Se oferă spre vânzare un apartament cu farmec aparte, situat într-un imobil din zona Iosefin, pe strada General Ion Dragalina o locație apreciată pentru arhitectură și proximitatea față de centrul orașului. Locuința are aproximativ 68 mp și este amplasată la etajul 2. Configurația este semidecomandată, ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

vand teren intravilan 5

vand teren intravilan

vând parcelă în suprafață de 580 mp cu 80 euro mp în comuna Giroc str.Deva.tef

580 m2

Giroc, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (1550) Giroc (197) Lugoj (176) Dumbravita (156) Mosnita Noua (145) Sacalaz (102) Sag (92) Giarmata (68) Mosnita Veche (64) Ghiroda (56) Sanandrei (50) Sanmihaiu Roman (47) Remetea Mare (42) Giarmata-Vii (38) Chisoda (37) Buzias (36) Sannicolau Mare (35) Bucovat (Remetea Mare) (29) Becicherecu Mic (27) Recas (26) Jebel (25) Jimbolia (25) Parta (25) Urseni (25) Ianova (23) Peciu Nou (23) Pischia (21) Utvin (21) Sacosu Turcesc (19) Fardea (18) Deta (17) Faget (17) Dragsina (14) Hitias (14) Calacea (13) Covaci (13) Murani (13) Ortisoara (13) Cebza (12) Dudestii Noi (12) Satchinez (12) Cerneteaz (11) Herneacova (11) Padureni (11) Checea (10) Cheveresu Mare (10) Costeiu (10) Iecea Mare (10) Seceani (10) Varias (10) Alios (9) Beregsau Mare (9) Cenad (9) Cenei (9) Ciacova (9) Comlosu Mare (9) Balint (8) Bazos (8) Chizatau (8) Sanmartinu Sarbesc (8) Silagiu (8) Albina (7) Carpinis (7) Ghilad (7) Liebling (7) Nadrag (7) Periam (7) Sandra (7) Teremia Mare (7) Topolovatu Mare (7) Belint (6) Bencecu de Sus (6) Bobda (6) Carani (6) Denta (6) Gavojdia (6) Gottlob (6) Ictar Budinti (6) Izvin (6) Lovrin (6) Rudicica (6) Sacosu Mare (6) Sanmihaiu German (6) Sipet (6) Tomnatic (6) Tormac (6) Voiteg (6) Banloc (5) Bazosu Nou (5) Bethausen (5) Biled (5) Bodo (5) Cerna (5) Crivobara (5) Darova (5) Dinias (5) Dudestii Vechi (5) Iecea Mica (5) Lugojel (5) Padureni (Jebel) (5) Petroman (5) Sanpetru Mare (5) Uliuc (5) Visag (5) Bacova (4) Cornesti (4) Gataia (4) Herendesti (4) Igris (4) Iosif (4) Jamu Mare (4) Jdioara (4) Nitchidorf (4) Obad (4) Ohaba Forgaci (4) Rudna (4) Salciua Noua (4) Secas (4) Sinersig (4) Stiuca (4) Sustra (4) Babsa (3) Beba Veche (3) Bulgarus (3) Comeat (3) Criciova (3) Curtea (3) Dragoiesti (3) Duboz (3) Ficatar (3) Foeni (3) Folea (3) Macedonia (3) Manastiur (3) Margina (3) Masloc (3) Opatita (3) Otvesti (3) Paru (3) Pesac (3) Petrovaselo (3) Sintesti (3) Stamora Romana (3) Susani (3) Tapia (3) Targoviste (3) Tipari (3) Valcani (3) Zolt (3) Bara (2) Bencecu de Jos (2) Berecuta (2) Boldur (2) Brestovat (2) Buzad (2) Cladova (2) Colonia Mica (2) Crai Nou (2) Fibis (2) Gaiu Mic (2) Gelu (2) Grabat (2) Granicerii (2) Hodoni (2) Honorici (2) Ivanda (2) Jabar (2) Jena (2) Livezile (2) Moravita (2) Nadas (2) Otelec (2) Pustinis (2) Rachita (2) Racovita (2) Remetea Mica (2) Sanovita (2) Sarbova (2) Sculia (2) Stanciova (2) Sudrias (2) Tes (2) Toager (2) Traian Vuia (2) Uivar (2) Altringen (1) Batesti (1) Beregsau Mic (1) Berini (1) Birda (1) Blajova (1) Bogda (1) Breazova (1) Brestea (1) Butin (1) Capat (1) Charlottenburg (1) Cheglevici (1) Ciresu (1) Clopodia (1)