Promovat
Duplex pe parter. 2 Bai. 2 Dressing-uri. Terasa acoperita.
13
4

Duplex pe parter. 2 Bai. 2 Dressing-uri. Terasa acoperita.

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Mosnita,cu regim de inaltime Parter. - suprafata utila de 86.57mp + terasa 10.85 - teren de 328mp, cu front stradal de 8.75 m - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis de tigla. - ...

1525 EUR/m2 | 87 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Teren 1,439mp Bobda / Strada Principala
3

Teren 1,439mp Bobda / Strada Principala

Teren intravilan de 1.439 mp, la 25 de minute de Timișoara, gata să devină locul tău, unde îți poți construi casa visurilor tale de tip P+E+M. Ai spațiu suficient să construiești ceva unic și să-ți pui imaginația la treabă. Aer curat și liniște. Contactează-mă acum pentru mai multe detalii. Locație: ...

1,439 m2

Bobda, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 3 camere | Terasa de 22mp | Urseni
9

Apartament decomandat cu 3 camere | Terasa de 22mp | Urseni

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere situat în Urseni, langa Centura, pe o strada asfaltata unde se regăsesc toate utilitatiile. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 68mp și dispune de un balcon de 22mp, fiind situat la etajul 1 al unui bloc ...

1529 EUR/m2 | 68 m2

Urseni, Timis

Promovat
Langa statia de autobuz. Compartimentare excelenta. Apartament finalizat !
10
4

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de autobuz ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 2, decomandat, cu posibilitate de a inchide bucataria, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 95.000 Euro cu TVA ...

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Comision 0% Parcela teren duplex - drumul boilor - Mosnita
9
5

Comision 0% Parcela teren duplex - drumul boilor - Mosnita

Evand Homes va prezinta spre vanzare o parcela de teren intravilan, situata la 2 minute distanta de Drumul Boilor, pretabila pentru constructii case individuale sau duplexuri cu regim de inaltime parter+etaj in localitatea Mosnita Noua, cu o suprafata 612 mp si cu front de 17,5 ml. Caracteristici teren: ...

612 m2

Mosnita Noua, Timis

De vanzare apartamente, 2 si 3 camere in bloc nou,amplasat intr-o zona linistita in cartier Freidorf
3
1

De vanzare apartmente cu 2 si 3 camere in bloc nou, zona linistita cartier Freidorf, zona de case si blocuri noi, parter, 2 etaje si mansarda, balcon mare pe toata lungimea apartamentului, toate utilitatile- curent, apa, canal, fibra optica, lift modern, in pretul apartamentului este si un loc de parcare, ...

2065 EUR/m2 | 46 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, terasa de 30 mp, bloc nou, zona Mehala
8

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare, direct de la dezvoltator, un apartament cu 2 camere, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Mehala. Se afla la etajul 3, intr-un bloc cu regim ...

2112 EUR/m2 | 53 m2

Mehala, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera-studio cu gradina proprie, bloc nou, zona Freidorf
3

De vanzare apartament cu o camera-studio, parter, in bloc nou, suprafata utila 40,3 mp, bucatarie open space cu zona de living si acces la gradina proprie, zona linistita cartier Freidorf, zona de case si blocuri noi, bloc cu parter, 2 etaje si mansarda, toate utilitatile- curent, apa, canal, fibra optica, ...

2250 EUR/m2 | 40 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De vânzare un duplex modern, situat într-o zonă excelentă din Dumbrăvița, la 200m de Pădurea Verde
4

De vânzare un duplex modern, situat într-o zonă excelentă din Dumbrăvița, la 200m de Pădurea Verde și cu acces rapid către Timișoara. Parter: Living + bucatarie open space Camera tehnica + Camera depozitare(camera incaltaminte) Baie de serviciu Etaj: 3 dormitoare Baie spatioasa Suprafețe ...

2570 EUR/m2 | 128 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 1 camera foarte spatios zona Steaua langa Shopping City etaj 1
4

Vând apartament cu 1 cameră,foarte spatios,decomandat, situat la etajul 1 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla construit in 1989,in zona Steaua, foarte aproape de City Mall. Apartamentul este amenajat avand parchet de trafic intens,gresie,faianta,geamuri termopan,usa metalica la intrare,cu ...

1824 EUR/m2 | 37 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 6, zona Torontalului X City Tower 4
7

De vanzare apartament cu 2 camere, zona Torontalului X City Tower 4, etaj 6, suprafata utila+logie 58 mp, bucatarie open space cu livingul, dormitor si baie, centrala proprie gaz, incalzire in pardoseala, clima, fibra optica, videointerfon, supraveghere video, 2 lifturi, constructie 2026, exista posibilitatea ...

520 EUR/m2 | 58 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare cladire istorica in zona Baile Neptun-Traian, subsol, parter si etaj
10

De vanzare cladire istorica in zona Baile Neptun-Traian, demisol, parter, etaj si pod, teren in suprafata de 1.038 mp, cu garaj si anexe in curte, o jumatate de casa in curte- subsol, parter, si pod, in suprafata de 80 mp, front stradal 31 mp, camere inalte si luminoase, la subsol 2 apartamente inchiriate ...

1328 EUR/m2 | 640 m2

Traian, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Take Ionescu
5
21

Apartament cu 1 camera de vanzare in zona Take Ionescu

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Take Ionescu, 25 mp, etaj 4. Proprietatea este situată într-o zonă centrală apreciată,cu acces rapid către principalele artere ale orașului,fiind ideală pentru studenți sau ca investiție. Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați.

1960 EUR/m2 | 25 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Teren Agricol | Opurtunitate investitie | Sananadrei - ID V713
6
4

ID intern: V713 Teren agricol de vanzare in Sanandrei FoxFort Imobiliare propune teren agricol in extravilan in Comuna Sanandrei, avand o suprafata de 41.700 mp si deschiderea de 60m la E671. Pret: 15 Euro/mp + comisionul standard al agentiei. Pentru a vedea toate ofertele valabile actualizate periodic, ...

41,700 m2

Sanandrei, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De vanzare casa in zona Blascovici, strada linistita, 6 camere, piscina
12

De vanzare casa in zona Blascovici, parter+etaj+pod,caramida+lemn, 6 camere, 3 bai, 2 bucatarii, balcon si terasa cu acces la piscina de pe garaj, incalzire cu centrala proprie pe gaz, 2 garaje, sera, uscatorie, strada linistita, 2 intrari separate, teren in suprafata de aproximativ 1.000 mp, pret 329.000 ...

1371 EUR/m2 | 240 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Complexul Studentesc
3
86

De vanzare garsoniera in zona Complexul Studentesc

Vand garsoniera in Complexul Studentesc, str Milcov, etaj 2, suprafata de 21 mp, complet mobilata. Se poate ocupa imediat. Ideal pentru investitie.

1429 EUR/m2 | 21 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De vanzare teren de 440 mp, aparține de Timișoara după Mehala, autorizație și proiect inclus în preț
7

Agentia imobiliara Ralf Consulting-promovam teren cu autorizație și proiect de duplex inclus în preț suprafață de 440 mp, aparține de Mun Timișoara, după zona Mehala imediat ieșire pe dreapta, front 16,5 ml, ultima parcele de acesta dimensiune din tot puzul toate utilitatile: pret: 230 Euro mp, nu se ...

440 m2

Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii