Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12
1

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 40 mp, etaj 2, Giroc - C.Urseni
8
1

Apartament 2 camere, 40 mp, etaj 2, Giroc - C.Urseni

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în Giroc, cu acces facil dinspre Calea Urseni, într-un imobil nou finalizat în anul 2025, ideal pentru locuit sau investiție. Locuința are o suprafață utilă de 40 mp, la care se adaugă un balcon de 5 mp, și este amplasată la etajul 2 din 3. Compartimentarea ...

2098 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere - etaj 1, la asfalt  Braytim -  Giroc
4

Apartament cu 2 camere - etaj 1, la asfalt Braytim - Giroc

REX Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, la asfalt zona Braytim Giroc. Imobilul are o suprafata utila de 47,78 mp, situat la etajul 1/3 si este compartimentat astfel: - hol acces - living cu bucatarie open space - dormitor - baie - terasa 16 mp - loc de parcare inclus in ...

1842 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei
5
42

De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei

Oferim spre vanzare un apartament modern cu o camera, situat la etajul 1 al unui imobil de 4 etaje. Cu o suprafata utila de 34 mp. Este in apropiera mall-ului. Dispune de centrala proprie

1618 EUR/m2 | 34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa spatioasa cu spatiu de relaxare-zona Blascovici
20

Casa spatioasa cu spatiu de relaxare-zona Blascovici

De vanzare casa eleganta si bine compartimentata amplasata intr-o zona linistita de case. La parter este zona de zi cu living spatios si luminos,loc de luat masa,bucatarie spatioasa complet mobilata si utilata si o baie de serviciu.Ferestrele sunt mari si ofera multa lumina naturala pe tot parcursul ...

1359 EUR/m2 | 320 m2

Timisoara, Timis

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima
7
24

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima

Vand apartament 1 camera decomandat spatios 32mp utili balcon mare 6m Zona Buziasului -Aem-Soarelui aproape de market mijloace de transpport scoala piata amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat Clima Cheltuieeli mici Mobilat Utilat pret 60000 euro

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Zona Buziasului
3
4

Garsoniera Zona Buziasului

Vand garsoniera confort 2 la parter spatioasa 22 mp Zona Calea Buziasului aproape de Continental cu parchet faianta gresie termopane . Se vinde mobilat si utilat ca in poze pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Teren 1050 mp Curti Constructii  Plopi -Ciarda intre case utilitatii
2
18

Teren 1050 mp Curti Constructii Plopi -Ciarda intre case utilitatii

Vand teren intravilan Curti Constructii Plopi-Ciarda pozitie foarte buna aproape de Drumul Boilor Soseaua de Centura intre case suprafata de 1086mp 2 FS utilitati langa teren apa gaz curent ideal si duplex pret 80 euro mp total 86880 euro neg

Plopi, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Sag- Teren Intravilan- 11.412mp-3 fronturi stradale
5

Sag- Teren Intravilan- 11.412mp-3 fronturi stradale

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan in Sag intr-o zona in continua dezvoltare, posibilitate parcelare si schimbare de destintatie sau posibilitate de dezvoltare a unei afacerii de tip sport/agrement. Suprafata totala a terenului este de 11.412 mp cu o forma dreptunghiulara (85m x 128m) ...

11,412 m2

Sag, Timis

- Duplex -3 camere - 2 bai -
15
7

- Duplex -3 camere - 2 bai -

Imomadax Imobiliare va aduce spre vanzare un duplex pe parter în Sânmihaiul Român . Duplexul are 72 mp.utili ,teren 250 mp si este compartimentat astfel : -hol ,două dormitoare ,două bai ,living cu bucătărie open spece. - Incălzirea este în pardoseală ,placa de beton este izolata cu polistiren ...

1528 EUR/m2 | 72 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

3 cam decomandat foarte spatios St O Iosif 2 bai 2 balcoane Boxa
12
8

Ofer spre vanzare apartament 3 camere confort unu decomandat spatios 75 mp utili plus 2 balcoane total suprafata 83 mp Zona St O Iosif etaj 3 5 minunte de Complex Studentesc Facultatii market Lidl mijloace de transport termopane 2 vederii 2 bai 2 balcoane boxa mare pret 105000 euro

1265 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Casa Beregsau Mic caramida strada principala ,teren mare
11
9

Casa Beregsau Mic caramida strada principala ,teren mare

Vand Casa Beregsau Mic din Caramida ,4150mp teren 180 mp Construiti ,casa compusa din 5 camere baie bucatarie camara beci terasa amenajata cu parchet faianta gresie curent apa de la oras renovata exterior 2 fronturi stradale aproape de mijloc transport biserica magazine alimentare gradina foarte mare ...

889 EUR/m2 | 180 m2

Beregsau Mic, Timis

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean  Garaj sub bloc boxa
8
4

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean Garaj sub bloc boxa

Vand apartament 2 camere confort semidecomandat spatios 55 mp plus Boxa Garaj sub Bloc cu acte Zona Girocului Spital Judetean foarte aproape de Complex Stadion Casa Tineretului marchet scoala mijloace de transport etaj 2 cu parchet faianta usi interioare schimbate termopane inclusiv balconul Mobilat ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Dupex Dumbravita
9
2

Dupex Dumbravita

Vand Duplex Dumbravita la intersectia strazilor Mures cu Simfoniei Caramida 400 mp teren ,105 mp utili construiti 4 camere 2 bai bucatarie 2 balcoane toate utilitatile incusiv asfalt pret 210000 euro

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 102000 euro neg

2031 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ap cu 1 camera in Piata Unirii
8

Ap cu 1 camera in Piata Unirii

Spre vanzare apartament cu 1 camera in zona ultracentrala (Piata Unirii) Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Este compus din: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

piata unirii , Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere decomandate complex -vasile parvan
10
1

Vand 3 camere decomandate complex -vasile parvan

Vand 3 camere decomandate, vedere pe 2 parti , 68 mp utili+2 balcoane, etajul 3, boxa la subsol, acte la zi, accept credit bancar, centrala proprie, scara curata, ocupabil imediat, 156000 euro usor negociabil, tel.07 arata numarul

2294 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, parter
12
1

Apartament 3 camere, decomandat, parter

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la parter intr-un imobil P+4, cu terasa improvizata de actualul propietar in spatele blocului (acces din apartament). Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces; - Living open space ...

1688 EUR/m2 | 80 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Parcele de teren duplex sau individuala - Bucovat
9
1

Evand Homes va prezinta spre vanzare 23 de parcele de teren intravilan pretabile pentru constructii case individuale sau duplexuri cu regim de inaltime Parter + Etaj + Mansarda in localitatea Bucovat, zona spre Remetea Mare cu suprafate cuprinse intre 540 mp si 700mp si cu fronturi cuprinse intre 18 ...

540 m2

Bucovat (Dumbrava), Timis

Promovat
Garsoniera zona Dambovita
7
6

Garsoniera zona Dambovita

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dambovita, pozitie excelenta, la 5 minute de centru, aproape de centre comerciale si mijloace de transport, situata la etajul 4 intr-un imobil P+5, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere ...

1944 EUR/m2 | 18 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan Sacalaz, 572 mp, pretabil construire duplex
1
4