Promovat
Casa individuala 5 camere  - Remetea Mare - Oportunitate de neratat
19
2

Casa individuala 5 camere - Remetea Mare - Oportunitate de neratat

Există case și există oportunități care îți schimbă complet viitorul. În Remetea Mare, într-o zonă liniștită, cu drum asfaltat și iluminat stradal, te așteaptă o proprietate rară nu doar prin dimensiuni, ci prin potențialul URIAȘ pe care îl oferă. Este genul de casă pe care nu o cumperi doar ca să ...

890 EUR/m2 | 200 m2

Remetea Mare, Timis

Promovat
Casă individuală spațioasă, complet mobilată   Ghiroda, zonă liniștită și bine conectată
12
4

Casă individuală spațioasă, complet mobilată Ghiroda, zonă liniștită și bine conectată

De vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială apreciată Ghiroda, la doar câteva minute de Timișoara. Ideală pentru familii, această casă oferă spațiu generos, confort și funcționalitate într-un cadru aerisit și verde. Detalii generale: Tip imobil: Casă individuală Regim înălțime: ...

2000 EUR/m2 | 170 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Oportunitate investitie apartamente cu 1 camera la etajul 1
14
1

Oportunitate investitie apartamente cu 1 camera la etajul 1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 1 camera situate in Giroc. Locatia imobilului se potriveste perfect celor ce isi doresc sa se detaseze de agitatia orasului. Drumul de acces este asfaltat si iluminat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Mega Image, Profi, scoala ...

2032 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc pe Calea Urseni
7

Apartament cu 2 camere in Giroc pe Calea Urseni

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 43 mp la care se adauga un balcon de 5mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea prin calorifere si aparatul ...

1928 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2
10

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2

Oferim spre vanzare o garsoniera confort 1 in calea Girocului-Plavat 2, centrala proprie pe gaz noua, 25 MP, formata din hol, baie, bucatarie si camera, 4 apartamente pe nivel, boxa spatioasa, termopane, gresie, faianta, parchet laminat, instalatie electrica schimbata, usa metal, izolatie noua, aproape ...

2280 EUR/m2 | 25 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Duplex cu 3 camere la cheie, teren 270 mp, perete dublu - Sanandrei
10
4

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Sanandrei FOXFORT propune spre vanzare o casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Sanandrei, zona Nord, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 79 mp si teren 270 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Individuala 3 camere, 83mp utili, 290mp teren - zona Bogdanestilor
9

ID Intern: P2627 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala, pe parter, cu 3 camere, 83 mp utili, 290mp teren, anul constructiei 1970 , situata in Timisoara, zona Bogdanestilor La doar 2 minute de intersectia cu bulevardul Cetatii , aceasta casa se afla pe o strada retrasa si ...

2108 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

De vânzare apartament cu 2 camere în zona Dorobanți etaj 4 acoperis tigla
7

De vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, în zona Dorobanți.Apartamentul se află la etajul 4, într-un bloc cu 4 etaje (contruit în anii 80, acoperiș cu țiglă). Apartamentul este compus din 2 camere, baie, o bucătărie, un balcon și un coridor. Apartamentul este complet renovat (ușa de la intrare ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gara de Nord
4
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gara de Nord

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 2 camere, confort 1, etajul 3, decomandat, centrala proprie, avand o suprafata utila de 55 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Garii de Nord, situat pe bulevardul Dragalina.

1491 EUR/m2 | 55 m2

Gara%2bde%2bNord, Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
9

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament la parter renovat Take Ionescu
8
3

Apartament la parter renovat Take Ionescu

De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308

2500 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 7 camere si 1752 mp teren - zona Ghiroda
17
1

Casa individuala cu 7 camere si 1752 mp teren - zona Ghiroda Imobil edificat in anul 2005, construit pe regim de inaltime Parter + Etaj, cu o suprafata utila de 240 mp, inaltat de la sol cu boltari de beton si izolat interior cu EPS 80 (10 cm) – un plus de eficienta termica si durabilitate, cu un teren ...

1646 EUR/m2 | 240 m2

Ghiroda, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
4
55

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20
1

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un superb apartament cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioare, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul are bucataria open space cu livingul si iesirea la balcon, un mic hol de unde se intra la baia cu dus si camera/birou. ...

1585 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita
16
3

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2012, structura beton, material ...

1640 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 camera la etaj 2  zona Brincoveanu
7

1 camera la etaj 2 zona Brincoveanu

Va propunem spre vanzare un apartament 1 camera aproape de P-ta Balcescu-Brancoveanu langa mijloace de transport in comun la etajul 2 intr-un imobil de caramida cu curte interioara amenajata posibilitate montare centrala proprie pe gaz teava de gaz este in apartament. Pret fix solicitat de proprietar ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

brancoveanu, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7847) Giroc (1753) Mosnita Noua (1275) Dumbravita (982) Sacalaz (390) Mosnita Veche (300) Sanandrei (252) Giarmata (170) Ghiroda (166) Lugoj (165) Chisoda (157) Urseni (156) Sag (149) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (80) Sanmihaiu Roman (76) Utvin (73) Covaci (51) Becicherecu Mic (37) Recas (29) Dudestii Noi (28) Parta (27) Sannicolau Mare (27) Pischia (23) Albina (18) Buzias (16) Peciu Nou (15) Fardea (14) Beregsau Mare (13) Cenad (12) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Bazosu Nou (7) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Rudicica (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Satchinez (4) Varias (4) Alios (3) Cebza (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)