Promovat
COMISION 0% Duplex modern, 4 camere, 147 mp utili, 380 mp teren - Dumbravita
15

ID:P2576 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex elegant cu o compartimentare echilibrata si functionala. Proprietatea dispune de 4 camere, dintre care 3 dormitoare, si ofera o suprafata utila generoasa de 147 mp si teren de 380 mp, ideala pentru confortul unei familii moderne. Situata ...

1939 EUR/m2 | 147 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane
13
2

Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior. - etaj 4 / 4 + Mansarda , 2 apartamente pe nivel. - model cu vedere pe 2 parti. - model cu 2 balcoane. - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1563 EUR/m2 | 56 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente tip studio cu incalzire in pardoseala | 1 loc de parcare
8
1

Ares Home Estate a propune spre vânzare – Apartamente de tip studio într-un bloc nou – comuna Sânandrei Localizare: Sânandrei – zonă liniștită, în plină dezvoltare, cu acces rapid către Timișoara și facilități în apropiere. Facilitati si invtamant: gradinita cu program prelungit, scoala generala cu ...

1200 EUR/m2 | 38 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 2 bai, in Timisoara langa Parcul Rozelor.
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Timisoara langa Parcul Rozelor. Apartamentul este situat la demisol si se intinde pe o suprafata de 104 mp utili. Compartimentare: - Hol acces - Living - Bucatarie - 2 Dormitoare - 2 Bai - Debara Confortul termic este realizat ...

1529 EUR/m2 | 104 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere etajul 1 decomandat Braytim
10
19

2 camere etajul 1 decomandat Braytim

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aparatamente cu  1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim
16
13

Aparatamente cu 1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim

Apartament cu 2 camere 49.9 mp, cu bucataria închisa, balcon de 5 m , finalizat complet, loc de parcare trecut în extrasul CF. Apartamentul este situat la parter într-o cladire P+2+M. Apartamentul dispune de urmatoarele caracteristici: ferestre termopan Salamander maro, încalzire în pardoseala, ...

1380 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere 2 balcoane, gradina de 75 mp Giroc
19

Apartament cu 3 camere 2 balcoane, gradina de 75 mp Giroc

Vă oferim spre vânzare apartament cu 3 camere cu o suprafață de 68 mp, in Giroc cu grădină 75mp, decomandat, 2 locuri de parcare, 2 balcoane, încălzire în pardoseală, centrală proprie. Preț 140000 euro neg Telefon. 0723674318

2044 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

  Apartament cu 3 camere Lipovei etaj 1 amenajat 2 balcoane centrala
5

De vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat,vedere pe doua parti cu 2 balcoane, situat în Calea Lipovei.Apartamentul se află la etajul 1, într-un bloc cu 4 etaje (contruit în anii 80, cu acoperiș de țiglă). Compus din 3 camere, o baie, o bucătărie,2 balcoane și un coridor. Apartamentul este renovat ...

2134 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere bloc cu lift la 1 minut de benzinaria Eso Braytim
12

2 camere bloc cu lift la 1 minut de benzinaria Eso Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon de 9 MP si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret.92 000 euro Telefon. 0723674418

1736 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren Extravilan 10.200 mp, Front 19ml, Giroc
3
2

COMISION 0% Teren Extravilan 10.200 mp, Front 19ml, Giroc

COMISION 0% Oferim spre vanzare o parcela de teren extravilan arabil, cu o suprafata de 10.200 mp si un front stradal de 19ml, pozitionat strategic la jumatatea distantei intre Giroc si Centura Sud a Timisoarei. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon afisat in anunt. Pretul este de ...

10,200 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Complex Studentesc
10
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise in termopan, boxa, aer conditionat, centrala proprie, su 70 mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat 2025, cu acoperis, zona Complex Studentesc. Pret: 125900 euro Tel: 0736173096, ...

1799 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat   etaj intermediar  CITY of MARA
20
3

3 cam decomandat etaj intermediar CITY of MARA

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 dormitoare si bucataria open space cu livingul, 1 baie, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, aer conditionat, rulouri la geamuri, mobilat, situat la etajul 8 din 11, lift, CITY OF MARA. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 07290576 ...

3231 EUR/m2 | 65 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Casa tip duplex pe parter,Calea Urseni
5
4

Casa tip duplex pe parter,Calea Urseni

Blitz Imobiliare vă prezintă oportunitatea de a achiziționa o unitate tip duplex situata pe Calea Urseni. Aceasta proprietate oferă o configurație bine gândită, cu o suprafață utilă 75 metri pătrați, însoțită de un teren de 293 metri pătrați. Construcția este dispusa pe parter oferind astfel un spațiu ...

1812 EUR/m2 | 75 m2

Urseni, Timis

Apartament cu 3 camere decomandat, ETAJ 2 - Giroc
20
4

Apartament cu 3 camere decomandat, ETAJ 2 - Giroc

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc – Confort si eleganta FOXFORT iti prezinta un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona deosebita din Giroc. Amplasat la etajul 2 al unui bloc modern cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje, construit in 2025, acest apartament ofera confort si functionalitate ...

1660 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, et 1, centrala proprie,Complex Studentesc
10

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Garsoniera 20mp, la parter, zona Olimpia Stadion, Timisoara
4
1

Garsoniera 20mp, la parter, zona Olimpia Stadion, Timisoara

Apartament cu 1 camera, situat in zona Olimpia - Stadion, una dintre cele mai apreciate si accesibile zone ale localitatii Timisoara, judetul Timis. Zona ofera acces rapid catre numeroase puncte de interes, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere de statii de autobuz, benzinarii, restaurante fast-food ...

2250 EUR/m2 | 20 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Casa insiruita,4 camere,2 bai,mobilata,Dumbravita
20

Casa insiruita,4 camere,2 bai,mobilata,Dumbravita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa insiruita,cu 4 camere, situata in Dumbravita, intr-o zona linistita de case, aproape de padure si la doar 1,2 km de centru. Imobilul are o suprafata utila de 100 mp si este amplasat pe un teren de 160 mp. Constructia este realizata in anul 2018 si se vinde ...

1950 EUR/m2 | 100 m2

Dumbravita, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7811) Giroc (1748) Mosnita Noua (1275) Dumbravita (980) Sacalaz (389) Mosnita Veche (299) Sanandrei (252) Giarmata (170) Ghiroda (167) Lugoj (165) Chisoda (157) Urseni (156) Sag (150) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (80) Sanmihaiu Roman (76) Utvin (73) Covaci (51) Becicherecu Mic (37) Recas (29) Dudestii Noi (28) Parta (27) Sannicolau Mare (27) Pischia (23) Albina (20) Buzias (16) Peciu Nou (15) Fardea (14) Beregsau Mare (13) Cenad (12) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Bazosu Nou (7) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Rudicica (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Satchinez (4) Varias (4) Alios (3) Cebza (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)