Promovat
Apartament 2 camere - Etaj 1- Bloc nou - Mobilat si utilat - 1 loc parcare inclus - 108.000 euro
7

Se vinde apartament 2 camere, bloc nou, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, mobilat si utilat asa cum se vede in fotografii. Apartamentul are o suprafata utila de 51 mp si este compartimentat astfel: living+bucatarie open space, dormitor, hol, baie cu geam si balcon. In pretul apartamentului ...

2118 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
1\2 Duplex Utvin P+E,5 Camere,2 Bai,Toate Utilitatile
9

1\2 Duplex Utvin P+E,5 Camere,2 Bai,Toate Utilitatile

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Utvin ,cu Regim de inaltime Parter + Etaj, Finalizat - suprafata construita / utila de 160/120 mp plus o terasa de 12mp - teren de 250 mp, cu front stradal de 10 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata ...

1333 EUR/m2 | 120 m2

Utvin, Timis

Promovat
Teren Intravilan Becicherecu Mic 750mp,F.S 19ml,Utilitati,Asfalt
4
1

Time for Investment propune spre vanzare un teren intravilan pretabil constructii cu o suprafata de 750mp in comuna Becicherecu Mic(15 km de Timisoara) Numar fronturi: -1 cu deschidere de 19ml Caracteristici teren: -POT 35% , CUT 1.00% Utilitati: -Apa de la retea -Curent -Canalizare -Proiect gaz in desfasurare ...

750 m2

Becicherecu Mic, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere, 59 mp open space + 18mp terasa, Giroc - ID V3527
9
6

ID intern: V3527 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Centrala. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc, zona Centrala, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2020, ...

2034 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere Dambovita aproape de Sectia 3 Politie si Profi Arta Textila
7

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu suprafața utilă de 50 mp + 1 balcoan deschis cu livingul, semidecomandat, mobilat și utilat, compus din 2 dormitoare, 1 living, 1 bucătărie, 1 baie, 1 balcon închis cu termopan, cu posibilitatea montarii uneicentrale proprieipe gaz, geamuri termopan, ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

AV633 Casa Individuala-Resedinta de VIS, GIROC
20
6

AV633 Casa Individuala-Resedinta de VIS, GIROC

AV-Estate va ofera spre vanzare o casa individuala EXCLUSIVISTA, MODERNA si foarte spatioasa, LUXOASA si EXTRAVAGANTA, ce redefineste standardul luxului prin finisajele si facilitatile de cea mai inalta CALITATE si RAFINAMENT, fiind compusa din 5 camere(4 dormitoare, 4 bai), in regim de inaltime P+1E, ...

3159 EUR/m2 | 182 m2

Giroc, Timis

AV680 Duplex 4 camere, Mosnita Noua, P+1E, strada betonata, toate utilitatile
9
2

AV-Estate va propune spre vanzare duplex, cu 4 camere, decomandat, teren aferent de 357 mp, avand suprafata utila de 95 mp, in regim de inaltime P+1E, intr-o zona nou dezvoltata si linistita- Mosnita Noua. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: Parter: - 1 dormitor birou; - 1 living open space ...

1368 EUR/m2 | 95 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
127

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren intravilan, suprafata de 504 mp, cartier nou, in Utvin - ID V5060
13
9

ID intern: V5060 Teren de vanzare in localitatea Utvin 5 km de Timisoana, zona Sud FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare 8 parcele de teren intravilan in Localitatea Utvin - zona de Sud, avand urmatoarele suprafete disponibile: 1. 504 mp, deschidere front stradal: 12.84 m 2. 514 mp, deschidere ...

504 m2

Utvin, Timis

Promovat
Comercial,1570mp,Dumbravita, 180E mp
1
2

Comercial,1570mp,Dumbravita, 180E mp

IMODIVERS--teren servicii, asfalt, Creanga-Dumbravita,1570mp, 2fs, 282.600E

1,570 m2

Dumbravita, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Braytim
5
26

De vanzare apartament 2 camere in zona Braytim

Vand apartament nou cu 2 camere complet mobilat, in bloc nou nelocuit, etajul 2 din 3, si o suprafata de 49 mp, centrala proprie.

1531 EUR/m2 | 49 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa cu teren de 5165 mp in Becicherecu Mic, la artera principala
10
13

Oferim spre vanzare casa in Becicherecu Mic, la 15 Km de Timisoara, in zona Centrala a comunei, situata pe artera pricipala, la 3 minute de magazine, piata, Primarie, Centru Medical, statie de autobuz. Suprafata terenului este de 5165 mp, cu front stradal de 85m, din care 1.000 mp sunt cu c.f. separat ...

1458 EUR/m2 | 240 m2

Becicherecu Mic, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente cu 2 camere si gradina in Giroc la asfalt langa Lidl
11

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 1 sau 2 camere situate in Giroc. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Profi, Mega Image, Lidl, scoala si gradinita la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace de transport in comun. Imobilul ...

1820 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament de vanzare 2 camere Torontalului
15
1

COMISION 0% Apartament de vanzare 2 camere Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, aflat la etajul 6 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 16 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din beton ...

2241 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7753) Giroc (1743) Mosnita Noua (1277) Dumbravita (976) Sacalaz (392) Mosnita Veche (299) Sanandrei (254) Ghiroda (168) Giarmata (168) Lugoj (163) Chisoda (157) Urseni (157) Sag (149) Bucovat (Remetea Mare) (112) Giarmata-Vii (96) Remetea Mare (80) Sanmihaiu Roman (77) Utvin (73) Covaci (51) Becicherecu Mic (37) Recas (29) Dudestii Noi (28) Sannicolau Mare (27) Parta (26) Pischia (23) Albina (20) Buzias (16) Peciu Nou (15) Fardea (14) Beregsau Mare (13) Cenad (12) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Jimbolia (10) Ortisoara (10) Deta (9) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Bazosu Nou (7) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Rudicica (6) Belint (5) Carani (5) Gataia (5) Seceani (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Faget (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Satchinez (4) Varias (4) Alios (3) Cebza (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Temeresti (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)