Promovat
Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare
20
2

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare

Casă spațioasă și luminoasă de vânzare în Pădureni, județul Timiș Îți dorești liniște, spațiu și confort, dar în același timp acces facil către Timișoara? Această proprietate poate fi căminul ideal pentru familia ta sau o investiție inspirată. Detalii tehnice: • Suprafață utilă: 192 mp • Suprafață construită: ...

880 EUR/m2 | 192 m2

Padureni (Jebel), Timis

Promovat
COM 0% Apartamente cu 2 camere, proiect superb | Torontalului
6

District Real Estate vă propune spre vânzare apartamente cu 2 camere situate într-un proiect în dezvoltare, situat în zona Torontalului. Apartamentul din poze este de prezentare, proiectul v-a fi finalizat si predat in luna Mai la cheie. Putem pune la dispoziție și ofertă pentru mobilarea apartamentului. Proiectul ...

2067 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren SAD Mosnita Noua
9

Teren SAD Mosnita Noua

Estate Group prezinta spre vanzare teren SAD in Mosnita Noua, cu acces si de pe Calea Urseni, aproape de centura, cu suprafata de 1979 mp cu doua fronturi stradale, intr-o zona in plina dezvoltare. Utilitati: curent, gaz, apa, iluminat stradal. Terenul se vinde impreuna cu un spatiu verde de 1978 mp. ...

1,979 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Infrastructură Premium pentru Afaceri IT - Disponibilă Acum
20

Infrastructură Premium pentru Afaceri IT - Disponibilă Acum

Oferim spre vânzare o clădire modernă, ideală pentru activități IT, afaceri de tip startup sau birouri corporate. Proprietatea se remarcă prin spațiile bine compartimentate, dotări adaptate cerințelor din domeniul tehnologiei și o amplasare strategică. Caracteristici principale: Tipologie: D+P+M (Demisol ...

845 EUR/m2 | 888 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Lux 3 Camere Centrala Proprie Zona Sagului Shopping City
10

Lux 3 Camere Centrala Proprie Zona Sagului Shopping City

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat lux, refacut de la zero, instalatie electrica schimbata, semi-decomandat, centrala proprie, aer conditionat, su: 67 mp, situat la etajul 2 din 4, foarte aproape de Shopping City si toate punctele de interes din zona. Apartamentul este structurat astfel: Hol ...

2058 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Lux 2 Camere Etaj 1 Centrala Proprie Design Realizat Cu Designer Zona Complex Olimpia
9
1

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc Lidl
6

Apartament cu 2 camere decomandat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 46 mp, situat la parter din 3, plus 1 loc de parcare privat trecut in Cf . Compartimentare eficientă: Living spațios Dormitor Bucătărie închisă Baie Hol Apartamentul ...

2109 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 camere bloc nou etaj 1
13
1

2 camere bloc nou etaj 1

Vand 2 camere situat in bloc nou construit, etajul 1, suprafata 62 mp , terasa mare 12 mp, centrala proprie cu incalzire in pardosela, baie cu geam, finisaje la alegere (gresie,faianta, parchet), predare la cheie in 01 decembrie 2025, pret 133000 euro+tva, fratelia, tel.0745230405

2418 EUR/m2 | 55 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament 4 Camere Decomandat Terasa 30 Mp Centrala Proprie Zona Braytim
5

Apartament spatios, modern cu 4 camere, centrala proprie, incalzire in pardoseala, la etajul 3 din 3, bloc nou din 2024, cu 3 etaje , acoperis din tigla, Suprafață utilă: 75 mp Terasa generoasă: 30 mp Suprafață totală: 105 mp Compartimentare: living + bucătărie open-space, 3 dormitoare, 2 băi, hol, ...

1286 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% | Mansarda 3 camere | 60 mp | Aradului langa Piata Verde.
15
1

COMISION 0% pentru cumparator. Va recomand spre vanzare: Un apartament potrivit pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este compartimentat eficient si este pozitionat in zona Aradului, cu acces facil catre zonele de interes ale orasului. Este mansarda ( etaj 5 ), Decomandat. AVANTAJE REALE Compartimentare ...

1539 EUR/m2 | 60 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Bloc Nou Zona Giroc Chisoda
5

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat gata de mutat, centrala proprie aer conditionat, ,fiind compartimentat astfel: living cu bucatarie open-space, dormitor, hol si baie, su: 51,45 mp plus balcon de 8 mp, et.2 din 2 si 1 loc de parcare in curte privata, cu poarta automatizata. Disponibil imediat ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit cu 4 Camere Decomandat Centrala Proprie 2 Bai Boxa Etaj 1 Zona Andrei Saguna
8
4

Apartament cu 4 camere, mobilat si utilat, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa de 7 mp, la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1din 4, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Disponibil imediat. Pret: 135000 Euro Tel: 0726649775

1392 EUR/m2 | 97 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului
10
1

Apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, centrala proprie, mobilat si utilat, bucatarie separata, mare, 2 bai, 2 balcoane inchise si un hol in forma de Z, su: 73 mp, situat la et.2 din 5, intr-un bloc anvelopat, izolat pe interior cu vata minerala. Foarte aproape de toate punctele de interes din ...

1644 EUR/m2 | 73 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie  Zona Braytim ESO
17
3

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie Zona Braytim ESO

Duplex deosebit cu 5 camere, mobilat si utilat, asa cum se vede in poze, su: 121 mp, P+E teren 257 mp, Confortul termic se realizează prin centrala proprie, cu ajutorul încălzirii în pardoseală. Casa este situată într-o zonă cu acces rapid la facilități urbane și diverse puncte de interes precum: cafenele, ...

1793 EUR/m2 | 121 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat totul nou cu materiale de Inalt calitate Zona Dambovita
14
2

Apartament cu 2 camere decomandat, totul nou, contor gaz, țeavă este în apartament, su: 47 mp, et. 6 din 10 cu lift, bloc anvelopare Preț: 86500 Euro. Tel: ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City
9

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la aragaz, su: 57 mp, aer conditionat, baie cu cada, et.2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 95000 Euro Tel: 0726649775

1667 EUR/m2 | 57 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion
9

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion

Apartament cu 3 camere decomandat, su: 56 mp, et.1 din 10, necesita renovare, cu posibilitate de centrala proprie Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 105000Euro negociabil Tel: 0726649775

1875 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
7

Apartament 2 camere full decomandat, suprafata utila 50mp, situat la parter înalt, al unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele mai apreciate si bune zone ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
casa  noua 4 camere 120 utili,2 , Fratelia, teren 400 mp
11
17

casa noua 4 camere 120 utili,2 , Fratelia, teren 400 mp

Vand casa noua p+m, teren 400 mp, 4 camere, 2 bai cu geam, centrala proprie cu incalzire clasica pe radiatoare, toate utilitatile,(asfalt, apa, gaz, canal), acces auto in curte, Fratelia aproape de linia lui 7, fisata complet1 185000 euro, tel.

1542 EUR/m2 | 120 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,Balcon si boxa Take Ionescu - Medicina
9
2

Apartament 3 camere cu balcon in zona Take Ionescu-Punctele Cardinale-Medicina-Etaj 8 Suprafata utila de 68 mp Plus balcon de 8,57 mp. Compartimentare semidecomandatacare dispune de urmatoarele: 1 Living 2 Dormitoare 1 Bucatarie inchisa cu debara si camara pentru alimente. 1 Baie 2 Holuri 1 Balcon 1 ...

1897 EUR/m2 | 68 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7104) Giroc (1594) Mosnita Noua (958) Dumbravita (842) Sacalaz (383) Sanandrei (257) Mosnita Veche (250) Lugoj (160) Giarmata (159) Ghiroda (157) Chisoda (149) Urseni (131) Sag (124) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (77) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (27) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Parta (23) Pischia (21) Buzias (15) Fardea (14) Peciu Nou (14) Albina (13) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Sacosu Turcesc (8) Cerneteaz (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Jebel (7) Padureni (7) Sanmihaiu German (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)