Promovat
Apartament de vanzare, 2 camere, centrala proprie, Cetatii
9

Apartament de vanzare, 2 camere, centrala proprie, Cetatii

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil cu 4 etaje, in zona Cetatii, Timisoara, Timis. Apartamentul se afla la cateva minute fata de statia de autobuz, parc, scoala, market. Apartamentul are o suprafata aproximativa de 38 mp, fiind compartimentat ...

2237 EUR/m2 | 38 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex  -169 .000 euro negociabil
19
21

Duplex -169 .000 euro negociabil

Se vinde jumatate de duplex P+Mansarda la limita dintre Dumbravita si Giarmata vii, cu o suprafata utila de 140 mp, si un teren de 370 mp si un front stradal de 13.5 m. Dispunde de 2 dormitoare, un living foarte generos, bucatarie inchisa, baie, debara , se vinde partial mobilat. Pret : 169.000 euro ...

1207 EUR/m2 | 140 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Sanandrei, Casa Individuala,Teren Generos
16
20

Sanandrei, Casa Individuala,Teren Generos

Link Video Youtube : https://www.youtube.com/watch?v=Uj4AGWLShjE Detalii RELEVANTE oferta : -Casa Individuala in Sanandrei,cu regim de inaltime Parter , termen de finalizare in Dec2026 . - suprafata construita / utila de 63/75 mp - teren de 300mp, cu front stradal de 15 m. - detalii constructive ...

1841 EUR/m2 | 63 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.
8

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.

Apartament cu 3 camere, etaj 3 4, renovat, totul nou, instalatia electrica a fost refacuta in totalitate, CENTRLA PROPRIE, balcon inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, izolat, complet mobilat si utilat, 125.000 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. 07 arata numarul

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere decomandat Giroc
5
1

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat, 62mp, balcon,bucatarie inchisa, etaj 1, bloc nou cu loc de parcare inclus. Este situat pe strada Cupidon (calea Timișoarei spre Giroc), zona foarte liniștită Se vinde complet mobilat si utilat Pret 126.500 usor negociabil

2040 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartament de 57 mp, 3 camere, Remetea Mare!
6
3

Apartament de 57 mp, 3 camere, Remetea Mare!

Vă propunem spre vânzare un apartament cochet, cu 3 camere, situat la etajul 1 al unui imobil cu doar 2 niveluri. Locuința are o suprafață utilă de 57 mp și este compartimentată eficient în: 2 dormitoare, living, bucătărie separată și baie. Apartamentul dispune de toate utilitățile necesare: apă, gaz, ...

1649 EUR/m2 | 57 m2

Remetea Mare, Timis

Apartament de vanzare, total decomandat, cu 4 camere, 79 mp, zona Girocului
10
13

Blitz va propune un loc în care fiecare membru al familiei tale își găsește colțul de liniște, dar și spațiul în care se bucura de momente împreună. Un apartament cu suficient loc pentru vise mari, pentru joacă, relaxare, muncă de acasă sau cine lungi în familie. Acest apartament total decomandat, cu ...

1644 EUR/m2 | 79 m2

Girocului, Timisoara, Timis

SUPER PRET! Apartament cu 3 camere + balcon,  ETAJ 1, loc de parcare, TVA INCLUS
1
5

SUPER PRET! Apartament cu 3 camere + balcon, ETAJ 1, loc de parcare, TVA INCLUS

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 3, camere, cu suprafata utila de 53 mp + balcon. Acesta este situat la etajul 1 al unui imobil nou in regim P+3. Apartamentul detine geamuri termopan, incalzire in pardoseala, obiecte sanitare, usa metalica. Se preda finisat la cheie in luna iunie 2026. ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament decomandat cu 2 camere + balcon,1 loc de parcare, TVA INCLUS Giroc
1
1

Blitz va propune spre vanzare un apartament primitor si luminos. intr-un imobil cu constructie noua, standarde inalte. Acesta este finisat la cheie si este GATA DE PREDARE. Detine centrala proprie pe gaz, incalzire in pardoseala, parchet de trafic intens, geamuri termopan, usa metalica, finisaje calitative. ...

1629 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

OFERTA-Apartament 3 camere 75 mp bloc nou zona Lipovei- Loc de parcare inclus
5

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament modern, excelent compartimentat, ideal pentru familii sau investiție: • 2 dormitoare spațioase si 2 bai; • Living luminos • Bucătărie închisă • Terasă pentru momente de relaxare Localizare excelentă, cu acces facil la mijloace de transport, parc cu loc ...

2418 EUR/m2 | 75 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, complet decomandat, terasa mare, zona asfaltata Giroc.
3

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu suprafata utila de 52,9 mp, aflat intr-un ansamblu rezidential din zona Giroc, cu acces facil și aproape de punctele de interes. Apartamentul este situat laetajul 1 al unui imobil in regim P plus 3 E. Apartamentul este realizat folosind materiale de calitate. ...

1656 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere, 45 mp utili, terasa 45 mp, zona Braytim
1

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 45 mp utili, in zona Braytim, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 3, beneficiaza si de 45 mp de terasa , 6 mp de balcon si este desfasurat ...

2400 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa spatioasa cu spatiu de relaxare-zona Blascovici
20

Casa spatioasa cu spatiu de relaxare-zona Blascovici

De vanzare casa eleganta si bine compartimentata amplasata intr-o zona linistita de case. La parter este zona de zi cu living spatios si luminos,loc de luat masa,bucatarie spatioasa complet mobilata si utilata si o baie de serviciu.Ferestrele sunt mari si ofera multa lumina naturala pe tot parcursul ...

1359 EUR/m2 | 320 m2

Timisoara, Timis

Decomandat. Centrala termica proprie. Plavat 2
8
1

Decomandat. Centrala termica proprie. Plavat 2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, aproape de biserica, decomandat, CENTRALA PROPRIE, balcoan la bucatarie, inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, parchet laminat si lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima
7
24

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima

Vand apartament 1 camera decomandat spatios 32mp utili balcon mare 6m Zona Buziasului -Aem-Soarelui aproape de market mijloace de transpport scoala piata amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat Clima Cheltuieeli mici Mobilat Utilat pret 60000 euro

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Zona Buziasului
3
4

Garsoniera Zona Buziasului

Vand garsoniera confort 2 la parter spatioasa 22 mp Zona Calea Buziasului aproape de Continental cu parchet faianta gresie termopane . Se vinde mobilat si utilat ca in poze pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Teren 1050 mp Curti Constructii  Plopi -Ciarda intre case utilitatii
2
18

Teren 1050 mp Curti Constructii Plopi -Ciarda intre case utilitatii

Vand teren intravilan Curti Constructii Plopi-Ciarda pozitie foarte buna aproape de Drumul Boilor Soseaua de Centura intre case suprafata de 1086mp 2 FS utilitati langa teren apa gaz curent ideal si duplex pret 80 euro mp total 86880 euro neg

Plopi, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Sag- Teren Intravilan- 11.412mp-3 fronturi stradale
5

Sag- Teren Intravilan- 11.412mp-3 fronturi stradale

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan in Sag intr-o zona in continua dezvoltare, posibilitate parcelare si schimbare de destintatie sau posibilitate de dezvoltare a unei afacerii de tip sport/agrement. Suprafata totala a terenului este de 11.412 mp cu o forma dreptunghiulara (85m x 128m) ...

11,412 m2

Sag, Timis

- Duplex -3 camere - 2 bai -
15
7

- Duplex -3 camere - 2 bai -

Imomadax Imobiliare va aduce spre vanzare un duplex pe parter în Sânmihaiul Român . Duplexul are 72 mp.utili ,teren 250 mp si este compartimentat astfel : -hol ,două dormitoare ,două bai ,living cu bucătărie open spece. - Incălzirea este în pardoseală ,placa de beton este izolata cu polistiren ...

1528 EUR/m2 | 72 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

3 cam decomandat foarte spatios St O Iosif 2 bai 2 balcoane Boxa
12
8

Ofer spre vanzare apartament 3 camere confort unu decomandat spatios 75 mp utili plus 2 balcoane total suprafata 83 mp Zona St O Iosif etaj 3 5 minunte de Complex Studentesc Facultatii market Lidl mijloace de transport termopane 2 vederii 2 bai 2 balcoane boxa mare pret 105000 euro

1265 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Casa Beregsau Mic caramida strada principala ,teren mare
11
9

Casa Beregsau Mic caramida strada principala ,teren mare

Vand Casa Beregsau Mic din Caramida ,4150mp teren 180 mp Construiti ,casa compusa din 5 camere baie bucatarie camara beci terasa amenajata cu parchet faianta gresie curent apa de la oras renovata exterior 2 fronturi stradale aproape de mijloc transport biserica magazine alimentare gradina foarte mare ...

889 EUR/m2 | 180 m2

Beregsau Mic, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7149) Giroc (1611) Mosnita Noua (953) Dumbravita (849) Sacalaz (392) Sanandrei (252) Mosnita Veche (251) Giarmata (161) Lugoj (156) Ghiroda (155) Chisoda (148) Urseni (132) Sag (126) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (92) Remetea Mare (78) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (53) Becicherecu Mic (40) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Dudestii Noi (26) Parta (24) Pischia (23) Albina (14) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Cenad (13) Ianova (12) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sacosu Turcesc (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)