Promovat
3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie
7
5

3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie

Apartament cu 3 camere, in zona Lipovei, situat langa scoala, gradinita, centru comercial. Este situat la etajul 5 intr-un bloc de 5 5 etaje, dispune de centrala proprie, bloc izolat, acoperis tigla, mobilat si uilat, gata pentru locuit ori dat in chirie. Disponibil imediat! Pret. 88.000 Eur Neg Comision ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere in imobil nou construit in timisoara
10
9

Apartament 2 camere in imobil nou construit in timisoara

Constructor, dezvoltator si vanzator vand apartament , in imobil nou construit , doua camere,bucatarie inchisa, in suprafata de 56 mp utili si 48 mp terasa, situat in Timisoara str. General Magheru nr. 50. Imobilul este construit din fundatii beton ,stalpi si grinzi beton,caramida portanta Porotherm ...

1464 EUR/m2 | 56 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
10

Apartament 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, nedecomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 3 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 40 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Living - ...

1950 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vânzare în zona UMT,Timisoara, etajul intai
6
6

Garsoniera de vânzare în zona UMT,Timisoara, etajul intai

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera, situata in Timis, Timisoara, zona UMT. Imobilul este amplasat la etajul 1/4 si are o suprafata de 17 mp, fiind ideal pentru investitie sau locuinta proprie. Caracteristici: * Suprafata: 17 mp * Etaj: 1/4 * Usa de intrare noua * ...

1618 EUR/m2 | 17 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, 45 mp utili, terasa 45 mp, zona Braytim
1

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 45 mp utili, in zona Braytim, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 3, beneficiaza si de 45 mp de terasa , 6 mp de balcon si este desfasurat ...

2400 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa spatioasa cu spatiu de relaxare-zona Blascovici
20

Casa spatioasa cu spatiu de relaxare-zona Blascovici

De vanzare casa eleganta si bine compartimentata amplasata intr-o zona linistita de case. La parter este zona de zi cu living spatios si luminos,loc de luat masa,bucatarie spatioasa complet mobilata si utilata si o baie de serviciu.Ferestrele sunt mari si ofera multa lumina naturala pe tot parcursul ...

1359 EUR/m2 | 320 m2

Timisoara, Timis

Decomandat. Centrala termica proprie. Plavat 2
8
1

Decomandat. Centrala termica proprie. Plavat 2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, aproape de biserica, decomandat, CENTRALA PROPRIE, balcoan la bucatarie, inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, parchet laminat si lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima
7
24

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima

Vand apartament 1 camera decomandat spatios 32mp utili balcon mare 6m Zona Buziasului -Aem-Soarelui aproape de market mijloace de transpport scoala piata amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat Clima Cheltuieeli mici Mobilat Utilat pret 60000 euro

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Zona Buziasului
3
4

Garsoniera Zona Buziasului

Vand garsoniera confort 2 la parter spatioasa 22 mp Zona Calea Buziasului aproape de Continental cu parchet faianta gresie termopane . Se vinde mobilat si utilat ca in poze pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Teren 1050 mp Curti Constructii  Plopi -Ciarda intre case utilitatii
2
18

Teren 1050 mp Curti Constructii Plopi -Ciarda intre case utilitatii

Vand teren intravilan Curti Constructii Plopi-Ciarda pozitie foarte buna aproape de Drumul Boilor Soseaua de Centura intre case suprafata de 1086mp 2 FS utilitati langa teren apa gaz curent ideal si duplex pret 80 euro mp total 86880 euro neg

Plopi, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Sag- Teren Intravilan- 11.412mp-3 fronturi stradale
5

Sag- Teren Intravilan- 11.412mp-3 fronturi stradale

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan in Sag intr-o zona in continua dezvoltare, posibilitate parcelare si schimbare de destintatie sau posibilitate de dezvoltare a unei afacerii de tip sport/agrement. Suprafata totala a terenului este de 11.412 mp cu o forma dreptunghiulara (85m x 128m) ...

11,412 m2

Sag, Timis

- Duplex -3 camere - 2 bai -
15
7

- Duplex -3 camere - 2 bai -

Imomadax Imobiliare va aduce spre vanzare un duplex pe parter în Sânmihaiul Român . Duplexul are 72 mp.utili ,teren 250 mp si este compartimentat astfel : -hol ,două dormitoare ,două bai ,living cu bucătărie open spece. - Incălzirea este în pardoseală ,placa de beton este izolata cu polistiren ...

1528 EUR/m2 | 72 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

3 cam decomandat foarte spatios St O Iosif 2 bai 2 balcoane Boxa
12
8

Ofer spre vanzare apartament 3 camere confort unu decomandat spatios 75 mp utili plus 2 balcoane total suprafata 83 mp Zona St O Iosif etaj 3 5 minunte de Complex Studentesc Facultatii market Lidl mijloace de transport termopane 2 vederii 2 bai 2 balcoane boxa mare pret 105000 euro

1265 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Casa Beregsau Mic caramida strada principala ,teren mare
11
9

Casa Beregsau Mic caramida strada principala ,teren mare

Vand Casa Beregsau Mic din Caramida ,4150mp teren 180 mp Construiti ,casa compusa din 5 camere baie bucatarie camara beci terasa amenajata cu parchet faianta gresie curent apa de la oras renovata exterior 2 fronturi stradale aproape de mijloc transport biserica magazine alimentare gradina foarte mare ...

889 EUR/m2 | 180 m2

Beregsau Mic, Timis

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean  Garaj sub bloc boxa
8
4

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean Garaj sub bloc boxa

Vand apartament 2 camere confort semidecomandat spatios 55 mp plus Boxa Garaj sub Bloc cu acte Zona Girocului Spital Judetean foarte aproape de Complex Stadion Casa Tineretului marchet scoala mijloace de transport etaj 2 cu parchet faianta usi interioare schimbate termopane inclusiv balconul Mobilat ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Dupex Dumbravita
9
2

Dupex Dumbravita

Vand Duplex Dumbravita la intersectia strazilor Mures cu Simfoniei Caramida 400 mp teren ,105 mp utili construiti 4 camere 2 bai bucatarie 2 balcoane toate utilitatile incusiv asfalt pret 210000 euro

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 102000 euro neg

2031 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ap cu 1 camera in Piata Unirii
8

Ap cu 1 camera in Piata Unirii

Spre vanzare apartament cu 1 camera in zona ultracentrala (Piata Unirii) Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Este compus din: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

piata unirii , Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere decomandate complex -vasile parvan
10
1

Vand 3 camere decomandate complex -vasile parvan

Vand 3 camere decomandate, vedere pe 2 parti , 68 mp utili+2 balcoane, etajul 3, boxa la subsol, acte la zi, accept credit bancar, centrala proprie, scara curata, ocupabil imediat, 156000 euro usor negociabil, tel.07 arata numarul

2294 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Nou. Zona Braytim - langa Biserica Musicescu. Mobilat si utilat. 2 parcari.
11

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU- pozitie EXCELENTA - aproape de Biserica de pe strada Tosca, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare. Pret 74.900 Eur. ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, parter
12
1

Apartament 3 camere, decomandat, parter

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, pozitie excelenta, situat la parter intr-un imobil P+4, cu terasa improvizata de actualul propietar in spatele blocului (acces din apartament). Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces; - Living open space ...

1688 EUR/m2 | 80 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Parcele de teren duplex sau individuala - Bucovat
9
1

Evand Homes va prezinta spre vanzare 23 de parcele de teren intravilan pretabile pentru constructii case individuale sau duplexuri cu regim de inaltime Parter + Etaj + Mansarda in localitatea Bucovat, zona spre Remetea Mare cu suprafate cuprinse intre 540 mp si 700mp si cu fronturi cuprinse intre 18 ...

540 m2

Bucovat (Dumbrava), Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7169) Giroc (1615) Mosnita Noua (949) Dumbravita (849) Sacalaz (392) Sanandrei (252) Mosnita Veche (251) Giarmata (161) Ghiroda (155) Lugoj (153) Chisoda (146) Urseni (132) Sag (126) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (92) Remetea Mare (77) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (53) Becicherecu Mic (40) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Dudestii Noi (26) Parta (24) Pischia (23) Albina (14) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Cenad (13) Ianova (12) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sacosu Turcesc (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Giulvaz (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)