Apartament luminos cu o camera I Giroc
5

Apartament luminos cu o camera I Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu o camera, finisaje premium situat in Giroc, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale si Primaria Giroc. Apartamentul este pozitionat la etajul intai si dispune de balcon (4mp), va ofera spațiul ...

2680 EUR/m2 | 25 m2

Giroc, Timis

Promovat
Teren 1702 mp cu casa si garaj / pretabil dezvoltare imobiliara - ID V4657
8
5

ID intern: V4658 Teren de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT Imobiliare propune teren intravilan cu casa si garaj construite, in Timisoara, zona Sagului, intre Musicescu si Mures, avand o suprafata de 1702 mp si deschiderea de 66 ml, dispusa pe 2 fronturi stradale. Terenul se preteaza pentru ...

1,702 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Front generos! Padurea Bistra! Ghiroda 13

Front generos! Padurea Bistra! Ghiroda

Teren in suprafata de 605 mp, cu 1 front stradal de 21,5 m. Iintravilan, pentru constructii Dispune de toate utilitatile in fata parcelei, stalpi de iluminat stradal. Drumul de acces este pietruit Pret: 107 Eur mp, pret total in suma de 65.000 Euro

Ghiroda, Timis

Promovat
Bloc Nou. Decomandat. Etaj 1.Calea Timisorii . Asfalt. Transport in comun.
10

Apartament cu doua camere in zona Calea Timisorii, aproape de Penny, decomandat, etaj 1, posibilitate de a face bucataria separata, in zona asflatata, aproape de mijloace de transport in comun, baie cu geam, 52 mp utili + un balcon de 8 mp, geamuri tripane, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ...

1865 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

SUPER PRET! Apartament cu 3 camere + balcon,  ETAJ 1, loc de parcare, TVA INCLUS
1
5

SUPER PRET! Apartament cu 3 camere + balcon, ETAJ 1, loc de parcare, TVA INCLUS

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 3, camere, cu suprafata utila de 53 mp + balcon. Acesta este situat la etajul 1 al unui imobil nou in regim P+3. Apartamentul detine geamuri termopan, incalzire in pardoseala, obiecte sanitare, usa metalica. Se preda finisat la cheie in luna iunie 2026. ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament decomandat cu 2 camere + balcon,1 loc de parcare, TVA INCLUS Giroc
1
1

Blitz va propune spre vanzare un apartament primitor si luminos. intr-un imobil cu constructie noua, standarde inalte. Acesta este finisat la cheie si este GATA DE PREDARE. Detine centrala proprie pe gaz, incalzire in pardoseala, parchet de trafic intens, geamuri termopan, usa metalica, finisaje calitative. ...

1629 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

OFERTA-Apartament 3 camere 75 mp bloc nou zona Lipovei- Loc de parcare inclus
5

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament modern, excelent compartimentat, ideal pentru familii sau investiție: • 2 dormitoare spațioase si 2 bai; • Living luminos • Bucătărie închisă • Terasă pentru momente de relaxare Localizare excelentă, cu acces facil la mijloace de transport, parc cu loc ...

2418 EUR/m2 | 75 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, complet decomandat, terasa mare, zona asfaltata Giroc.
3

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu suprafata utila de 52,9 mp, aflat intr-un ansamblu rezidential din zona Giroc, cu acces facil și aproape de punctele de interes. Apartamentul este situat laetajul 1 al unui imobil in regim P plus 3 E. Apartamentul este realizat folosind materiale de calitate. ...

1656 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere, 45 mp utili, terasa 45 mp, zona Braytim
1

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de doua camere, 45 mp utili, in zona Braytim, o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 3, beneficiaza si de 45 mp de terasa , 6 mp de balcon si este desfasurat ...

2400 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa spatioasa cu spatiu de relaxare-zona Blascovici
20

Casa spatioasa cu spatiu de relaxare-zona Blascovici

De vanzare casa eleganta si bine compartimentata amplasata intr-o zona linistita de case. La parter este zona de zi cu living spatios si luminos,loc de luat masa,bucatarie spatioasa complet mobilata si utilata si o baie de serviciu.Ferestrele sunt mari si ofera multa lumina naturala pe tot parcursul ...

1359 EUR/m2 | 320 m2

Timisoara, Timis

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima
7
24

1 cam decomandat spatios Buziasului -Aem Centrala gaz Clima

Vand apartament 1 camera decomandat spatios 32mp utili balcon mare 6m Zona Buziasului -Aem-Soarelui aproape de market mijloace de transpport scoala piata amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat Clima Cheltuieeli mici Mobilat Utilat pret 60000 euro

1875 EUR/m2 | 32 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Garsoniera Zona Buziasului
3
4

Garsoniera Zona Buziasului

Vand garsoniera confort 2 la parter spatioasa 22 mp Zona Calea Buziasului aproape de Continental cu parchet faianta gresie termopane . Se vinde mobilat si utilat ca in poze pret 42500 euro

1932 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Teren 1050 mp Curti Constructii  Plopi -Ciarda intre case utilitatii
2
18

Teren 1050 mp Curti Constructii Plopi -Ciarda intre case utilitatii

Vand teren intravilan Curti Constructii Plopi-Ciarda pozitie foarte buna aproape de Drumul Boilor Soseaua de Centura intre case suprafata de 1086mp 2 FS utilitati langa teren apa gaz curent ideal si duplex pret 80 euro mp total 86880 euro neg

Plopi, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Sag- Teren Intravilan- 11.412mp-3 fronturi stradale
5

Sag- Teren Intravilan- 11.412mp-3 fronturi stradale

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan in Sag intr-o zona in continua dezvoltare, posibilitate parcelare si schimbare de destintatie sau posibilitate de dezvoltare a unei afacerii de tip sport/agrement. Suprafata totala a terenului este de 11.412 mp cu o forma dreptunghiulara (85m x 128m) ...

11,412 m2

Sag, Timis

- Duplex -3 camere - 2 bai -
15
7

- Duplex -3 camere - 2 bai -

Imomadax Imobiliare va aduce spre vanzare un duplex pe parter în Sânmihaiul Român . Duplexul are 72 mp.utili ,teren 250 mp si este compartimentat astfel : -hol ,două dormitoare ,două bai ,living cu bucătărie open spece. - Incălzirea este în pardoseală ,placa de beton este izolata cu polistiren ...

1528 EUR/m2 | 72 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

3 cam decomandat foarte spatios St O Iosif 2 bai 2 balcoane Boxa
12
8

Ofer spre vanzare apartament 3 camere confort unu decomandat spatios 75 mp utili plus 2 balcoane total suprafata 83 mp Zona St O Iosif etaj 3 5 minunte de Complex Studentesc Facultatii market Lidl mijloace de transport termopane 2 vederii 2 bai 2 balcoane boxa mare pret 105000 euro

1265 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Casa Beregsau Mic caramida strada principala ,teren mare
11
9

Casa Beregsau Mic caramida strada principala ,teren mare

Vand Casa Beregsau Mic din Caramida ,4150mp teren 180 mp Construiti ,casa compusa din 5 camere baie bucatarie camara beci terasa amenajata cu parchet faianta gresie curent apa de la oras renovata exterior 2 fronturi stradale aproape de mijloc transport biserica magazine alimentare gradina foarte mare ...

889 EUR/m2 | 180 m2

Beregsau Mic, Timis

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean  Garaj sub bloc boxa
8
4

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean Garaj sub bloc boxa

Vand apartament 2 camere confort semidecomandat spatios 55 mp plus Boxa Garaj sub Bloc cu acte Zona Girocului Spital Judetean foarte aproape de Complex Stadion Casa Tineretului marchet scoala mijloace de transport etaj 2 cu parchet faianta usi interioare schimbate termopane inclusiv balconul Mobilat ...

1782 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Dupex Dumbravita
9
2

Dupex Dumbravita

Vand Duplex Dumbravita la intersectia strazilor Mures cu Simfoniei Caramida 400 mp teren ,105 mp utili construiti 4 camere 2 bai bucatarie 2 balcoane toate utilitatile incusiv asfalt pret 210000 euro

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 102000 euro neg

2031 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ap cu 1 camera in Piata Unirii
8

Ap cu 1 camera in Piata Unirii

Spre vanzare apartament cu 1 camera in zona ultracentrala (Piata Unirii) Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Este compus din: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

piata unirii , Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere decomandate complex -vasile parvan
10
1

Vand 3 camere decomandate complex -vasile parvan

Vand 3 camere decomandate, vedere pe 2 parti , 68 mp utili+2 balcoane, etajul 3, boxa la subsol, acte la zi, accept credit bancar, centrala proprie, scara curata, ocupabil imediat, 156000 euro usor negociabil, tel.07 arata numarul

2294 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7166) Giroc (1612) Mosnita Noua (949) Dumbravita (850) Sacalaz (393) Sanandrei (252) Mosnita Veche (251) Giarmata (161) Ghiroda (155) Lugoj (153) Chisoda (146) Urseni (132) Sag (126) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (92) Remetea Mare (77) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (53) Becicherecu Mic (40) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Dudestii Noi (26) Parta (24) Pischia (23) Albina (14) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Cenad (13) Ianova (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sacosu Turcesc (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Giulvaz (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)