Promovat
Apartament NOU cu 2 camere |  Torontalului
7
1

Apartament NOU cu 2 camere | Torontalului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou cu 2 camere situat in Calea Torontalului. Acesta face parte dintr-un bloc nou, recent finalizat. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 52 mp+balcon 3mp Compartimentare: - Hol acces - Living cu bucatarie open-space - Dormitor ...

1923 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern cu 4 camere | Giroc | Daf
12

Duplex modern cu 4 camere | Giroc | Daf

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern si spațios cu 4 camere si 2 bai, situat in Giroc, in proximitate avem Restaurantul Daf Junior, Lidl, Penny, Profi si mijloace de transport in comun. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 101mp și este amplasata pe un teren de 250mp. Compartimentarea ...

1851 EUR/m2 | 101 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex -3 dormitoare -3 bai -115 mp utili -165.000 euro (TVA inclus)
10
2

Se vinde jumătate de duplex situat în localitatea Giroc, într-o zonă nouă de case, liniștită și bine dezvoltată, cu acces rapid la toate utilitățile. Proprietatea are tipologia P+1E și o suprafață utilă de 115 mp, fiind compartimentată astfel: Parter: - Hol de acces - Baie - Spațiu de depozitare - ...

1435 EUR/m2 | 115 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex nou, P+M, Moșnița Veche, finisaje moderne, comision 0%
20
1

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, jumătate de duplex, nou, parter plus mansardă înaltă, în localitatea Moșnița Veche, aproape de șoseaua de centură și Pădurea Bistra (950 m până la asfalt). Strada urmează a fi asfaltată în cursul anului viitor. Construcția are o suprafață ...

1670 EUR/m2 | 91 m2

Mosnita Veche, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii   acces separat.
20

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii acces separat.

Spre vanzare in Mosnita Veche pe strada asfaltata, o casă individuală, dispusă pe P+M, compartimentată eficient pentru două familii, cu acces separat prin scară exterioară. Teren 500 mp, 110 mp utili pe fiecare nivel, fiecare etaj fiind conceput ca unitate locativă distinctă, oferind intimitate și funcționalitate. ...

1364 EUR/m2 | 220 m2

Mosnita Veche, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.
7
10

Bloc nou finalizat. 35 mp utili. Bucatarie inchisa.

De vanzare in bloc nou, aproape de hotel IQ, apartament cu 1 camera, spatios, 35 mp utili, decomandat, bucatarie inchisa, finisat la cheie, disponibil imediat, loc de parcare inscris in CF, 65.000 Euro. 0755793075

1857 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex superb cu 4 camere I Giroc
14
2

Duplex superb cu 4 camere I Giroc

District Real Estate vă propune spre vânzare un duplex situat în Giroc Duplexul are suprafața utilă: 119,8 mp și un teren în proprietate: cotă 252/504 Compartimentare: Parter: - Hol acces - Baie - Cameră tehnică / spațiu depozitare - Living open-space cu bucătărie - Ieșire pe terasă Etaj: - ...

1417 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

AX1141 Chisoda, Apartament cu 4 camere si design modern
20

AX1141 Chisoda, Apartament cu 4 camere si design modern

OXIA The Real Estate Agency propune spre vanzare un apartament elegant cu 4 camere, situat in Chisoda, la etajul 2 al unui imobil modern finalizat in anul 2019, prevazut cu pod. Proprietatea are o suprafata utila de 111 mp si dispune de doua balcoane spatioase, oferind un ambient aerisit si luminos. Apartamentul ...

1775 EUR/m2 | 111 m2

Chisoda, Timis

OX663 XCity Towers, Vedere Panoramica, Disponibil Imediat
17

OX663 XCity Towers, Vedere Panoramica, Disponibil Imediat

OXIA prezinta in exclusivitate spre vanzare apartament cu trei camere in Timisoara, zona Torontalului, ansamblu rezidential XCity Towers, la eajul 10 din 16 (imobil cu doua ascensoare), cu suprafata de 70 mp plus 4 mp balcon, compartimentat astfel: Hol Spatiu pentru depzitare Living cu bucatarie open ...

2380 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa deosebita intr-un cartier privat cu bariera
20
1

Casa deosebita intr-un cartier privat cu bariera

Vă prezentăm o proprietate modernă și bine compartimentată, situată în zona Mehala din Timișoara, într-un cartier privat cu acces securizat prin barieră, loc de joaca si foisor — ideală pentru familiile care caută confort, intimitate și acces facil către oraș. Imobilul, finalizat în anul 2022, face ...

2333 EUR/m2 | 120 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
OPORTUNITATE | Apartament la Casa | 160 MP+Pod | Mehala | Comision 0%
20
3

De Vanzare | Apartament la Casa | Etaj + Mansarda + Pod | 160 mp + 64 mp Pod | Zona Mehala | Comision 0% Situat in zona Mehala, pe strada Horia 33, Timisoara, acest imobil ofera mai mult decat o locatie privilegiata. Reprezinta o oportunitate reala de investitie intr-o zona deja bine dezvoltata si cautata, ...

938 EUR/m2 | 160 m2

mehala, Timisoara, Timis

Intravilan Secas
2

Intravilan Secas

Vând teren intravilan comuna secas 200 m.de primarie strada asfaltata rigole 2418 m patrat

Secas, Timis

Apartament de vanzare cu 3 camere + 2 locuri de parcare - Drumul Boilor
15

Apartament cu 3 camere de vanzare in Mosnita. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Mosnita aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 1 Etaje. Anul constructiei 2026, structura este din beton, material zidarie caramida. Suprafata ...