Casa tip duplex de vanzare Sacalaz
14

Casa tip duplex de vanzare Sacalaz

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa de vanzare in regim duplex, construit cu etaj si mansarda, situat pe o strada linistita, inainte de liniile de cale ferata, dupa iesirea din Timisoara catre Sacalaz. Compartimentare parter -Hol de acces; -baie cu geam; -living spatios, cu bucatarie de tip ...

1119 EUR/m2 | 160 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
12
2

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

APOSTU ESTATE are placerea de a va prezenta un apartament spectaculos de 2 camere, situat la etajul 2 al unui imobil nou, dotat cu lift si loc de parcare inclus. Cu o suprafata generoasa de 63 mp, locuinta se remarca printr-un design contemporan, realizat cu atentie la detalii si finisaje de cea mai ...

2302 EUR/m2 | 63 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament complet mobilat utilat Mosnita Noua langa Kaufland Comision 0
9
3

360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament superb cu 2 camere, situat într-o zonă deosebită din Moșnița Nouă, langa Kaufland. Caracteristici: Suprafață utilă: 56 mp + terasă de 9 mp Etaj: 3 din 3 Preț: 103.000 euro Comision 0% Loc de parcare inclus în preț Complet mobilat și utilat, ...

1839 EUR/m2 | 56 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Ghiroda-Penthouse-Mobilat Complet
20
1

Ghiroda-Penthouse-Mobilat Complet

Vă prezentăm spre vânzare o proprietate deosebită,un apartament de tip penthouse dispus pe 2 etaje,cu o terasa panoramică de 85mp și o suprafață utilă de 125mp. Apartamentul beneficiază de centrală proprie pe gaz,încălzire prin pardoseală,ferestre tripan cu rulouri,1 loc de parcare inclus în preț. Compartimentare ...

1200 EUR/m2 | 125 m2

Ghiroda, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
127

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Teren de vanzare in Timisoara
10
8

Teren de vanzare in Timisoara

Vand teren intravilan in Timisoara, zona Campului, str. Ioan Alexandru, aproape de biserica , 500 MP, 11,7 M front, zona in curs de dezvoltare, constructii in apropiere, asfalt, apa, curent si gaz la aproximativ 70 m, ideal investitie pentru constructie parter si etaj, posibilitatea de a achizitiona ...

500 m2

Kuncz, Timisoara, Timis

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2
10

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2

Oferim spre vanzare o garsoniera confort 1 in calea Girocului-Plavat 2, centrala proprie pe gaz noua, 25 MP, formata din hol, baie, bucatarie si camera, 4 apartamente pe nivel, boxa spatioasa, termopane, gresie, faianta, parchet laminat, instalatie electrica schimbata, usa metal, izolatie noua, aproape ...

2280 EUR/m2 | 25 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Duplex cu 3 camere la cheie, teren 270 mp, perete dublu - Sanandrei
10
4

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Sanandrei FOXFORT propune spre vanzare o casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Sanandrei, zona Nord, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 79 mp si teren 270 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Individuala 3 camere, 83mp utili, 290mp teren - zona Bogdanestilor
9

ID Intern: P2627 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala, pe parter, cu 3 camere, 83 mp utili, 290mp teren, anul constructiei 1970 , situata in Timisoara, zona Bogdanestilor La doar 2 minute de intersectia cu bulevardul Cetatii , aceasta casa se afla pe o strada retrasa si ...

2108 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

De vânzare apartament cu 2 camere în zona Dorobanți etaj 4 acoperis tigla
7

De vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, în zona Dorobanți.Apartamentul se află la etajul 4, într-un bloc cu 4 etaje (contruit în anii 80, acoperiș cu țiglă). Apartamentul este compus din 2 camere, baie, o bucătărie, un balcon și un coridor. Apartamentul este complet renovat (ușa de la intrare ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gara de Nord
4
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gara de Nord

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 2 camere, confort 1, etajul 3, decomandat, centrala proprie, avand o suprafata utila de 55 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Garii de Nord, situat pe bulevardul Dragalina.

1491 EUR/m2 | 55 m2

Gara%2bde%2bNord, Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
9

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament la parter renovat Take Ionescu
8
3

Apartament la parter renovat Take Ionescu

De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308

2500 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 7 camere si 1752 mp teren - zona Ghiroda
17
1

Casa individuala cu 7 camere si 1752 mp teren - zona Ghiroda Imobil edificat in anul 2005, construit pe regim de inaltime Parter + Etaj, cu o suprafata utila de 240 mp, inaltat de la sol cu boltari de beton si izolat interior cu EPS 80 (10 cm) – un plus de eficienta termica si durabilitate, cu un teren ...

1646 EUR/m2 | 240 m2

Ghiroda, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20
1

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un superb apartament cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioare, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul are bucataria open space cu livingul si iesirea la balcon, un mic hol de unde se intra la baia cu dus si camera/birou. ...

1585 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7843) Giroc (1759) Mosnita Noua (1275) Dumbravita (982) Sacalaz (390) Mosnita Veche (300) Sanandrei (250) Giarmata (170) Ghiroda (166) Lugoj (164) Chisoda (157) Urseni (155) Sag (148) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (80) Sanmihaiu Roman (76) Utvin (73) Covaci (51) Becicherecu Mic (37) Recas (29) Dudestii Noi (28) Sannicolau Mare (27) Parta (26) Pischia (23) Albina (18) Buzias (16) Peciu Nou (15) Fardea (14) Beregsau Mare (13) Cenad (12) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Bazosu Nou (7) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Rudicica (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Satchinez (4) Alios (3) Cebza (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)