Promovat
SUPER PREȚ! Apartament 3 camere - 1493e/ mp - Giroc
8

SUPER PREȚ! Apartament 3 camere - 1493e/ mp - Giroc

REX Imobiliare va ofera oportunitatea achizitionarii unui apartament spatios, cu 3 camere in Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 75 mp si este compartimentat astfel: - hol acces generos - living cu iesire pe terasa - bucatarie inchisa - 2 dormitoare - 2 bai - loc de parcare inclus in pret Datorita ...

1493 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casă individuală spațioasă, complet mobilată   Ghiroda, zonă liniștită și bine conectată
12
4

Casă individuală spațioasă, complet mobilată Ghiroda, zonă liniștită și bine conectată

De vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială apreciată Ghiroda, la doar câteva minute de Timișoara. Ideală pentru familii, această casă oferă spațiu generos, confort și funcționalitate într-un cadru aerisit și verde. Detalii generale: Tip imobil: Casă individuală Regim înălțime: ...

2000 EUR/m2 | 170 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Parcele Teren intravilan - comision 0%- Mosnita Noua
10
2

Parcele Teren intravilan - comision 0%- Mosnita Noua

Direct dezvoltator! Evand Homes va prezinta spre vanzare parcele de teren intravilan pretabile pentru constructii case individuale sau duplexuri cu regim de inaltime parter+etaj in localitatea Mosnita Noua, cu o suprafate cuprinse intre 500 mp si 595 mp si cu fronturi cuprinse intre 17,5 ml si 19,5 ...

595 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomandat, etajul 1 , renovat, zona Sagului
7
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, centrala proprie, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 al unui bloc cu 8 etaje, reabilitat temic si are o suprafata de 57mp utili+ balcon. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie mobilata si utilata - ...

1802 EUR/m2 | 57 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 decomandat Braytim
10
19

2 camere etajul 1 decomandat Braytim

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aparatamente cu  1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim
16
13

Aparatamente cu 1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim

Apartament cu 2 camere 49.9 mp, cu bucataria închisa, balcon de 5 m , finalizat complet, loc de parcare trecut în extrasul CF. Apartamentul este situat la parter într-o cladire P+2+M. Apartamentul dispune de urmatoarele caracteristici: ferestre termopan Salamander maro, încalzire în pardoseala, ...

1380 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere 2 balcoane, gradina de 75 mp Giroc
19

Apartament cu 3 camere 2 balcoane, gradina de 75 mp Giroc

Vă oferim spre vânzare apartament cu 3 camere cu o suprafață de 68 mp, in Giroc cu grădină 75mp, decomandat, 2 locuri de parcare, 2 balcoane, încălzire în pardoseală, centrală proprie. Preț 140000 euro neg Telefon. 0723674318

2044 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

  Apartament cu 3 camere Lipovei etaj 1 amenajat 2 balcoane centrala
5

De vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat,vedere pe doua parti cu 2 balcoane, situat în Calea Lipovei.Apartamentul se află la etajul 1, într-un bloc cu 4 etaje (contruit în anii 80, cu acoperiș de țiglă). Compus din 3 camere, o baie, o bucătărie,2 balcoane și un coridor. Apartamentul este renovat ...

2134 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 camere bloc cu lift la 1 minut de benzinaria Eso Braytim
12

2 camere bloc cu lift la 1 minut de benzinaria Eso Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon de 9 MP si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret.92 000 euro Telefon. 0723674418

1736 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Complex Studentesc
10
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise in termopan, boxa, aer conditionat, centrala proprie, su 70 mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat 2025, cu acoperis, zona Complex Studentesc. Pret: 125900 euro Tel: 0736173096, ...

1799 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat   etaj intermediar  CITY of MARA
20
3

3 cam decomandat etaj intermediar CITY of MARA

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 dormitoare si bucataria open space cu livingul, 1 baie, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, aer conditionat, rulouri la geamuri, mobilat, situat la etajul 8 din 11, lift, CITY OF MARA. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 07290576 ...

3231 EUR/m2 | 65 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Casa tip duplex pe parter,Calea Urseni
5
4

Casa tip duplex pe parter,Calea Urseni

Blitz Imobiliare vă prezintă oportunitatea de a achiziționa o unitate tip duplex situata pe Calea Urseni. Aceasta proprietate oferă o configurație bine gândită, cu o suprafață utilă 75 metri pătrați, însoțită de un teren de 293 metri pătrați. Construcția este dispusa pe parter oferind astfel un spațiu ...

1812 EUR/m2 | 75 m2

Urseni, Timis

Apartament cu 3 camere decomandat, ETAJ 2 - Giroc
20
4

Apartament cu 3 camere decomandat, ETAJ 2 - Giroc

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc – Confort si eleganta FOXFORT iti prezinta un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona deosebita din Giroc. Amplasat la etajul 2 al unui bloc modern cu regim de inaltime Parter + 3 Etaje, construit in 2025, acest apartament ofera confort si functionalitate ...

1660 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, et 1, centrala proprie,Complex Studentesc
10

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Garsoniera 20mp, la parter, zona Olimpia Stadion, Timisoara
4
1

Garsoniera 20mp, la parter, zona Olimpia Stadion, Timisoara

Apartament cu 1 camera, situat in zona Olimpia - Stadion, una dintre cele mai apreciate si accesibile zone ale localitatii Timisoara, judetul Timis. Zona ofera acces rapid catre numeroase puncte de interes, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere de statii de autobuz, benzinarii, restaurante fast-food ...

2250 EUR/m2 | 20 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Casa insiruita,4 camere,2 bai,mobilata,Dumbravita
20

Casa insiruita,4 camere,2 bai,mobilata,Dumbravita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa insiruita,cu 4 camere, situata in Dumbravita, intr-o zona linistita de case, aproape de padure si la doar 1,2 km de centru. Imobilul are o suprafata utila de 100 mp si este amplasat pe un teren de 160 mp. Constructia este realizata in anul 2018 si se vinde ...

1950 EUR/m2 | 100 m2

Dumbravita, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7844) Giroc (1757) Mosnita Noua (1276) Dumbravita (982) Sacalaz (390) Mosnita Veche (300) Sanandrei (252) Giarmata (170) Ghiroda (166) Lugoj (164) Chisoda (157) Urseni (157) Sag (149) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (80) Sanmihaiu Roman (76) Utvin (73) Covaci (51) Becicherecu Mic (37) Recas (29) Dudestii Noi (28) Sannicolau Mare (27) Parta (26) Pischia (23) Albina (18) Buzias (16) Peciu Nou (15) Fardea (14) Beregsau Mare (13) Cenad (12) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Bazosu Nou (7) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Rudicica (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Satchinez (4) Alios (3) Cebza (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)