Promovat
Apartament cu 1 camere, decomandat, bucatarie inchisa, Calea Urseni
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camere, decomandat, situat la etajul 1 din 3 al unui bloc aflat in zona Calea Urseni din Giroc. Beneficiaza de o suprafata de 32 mp utili + balcon de 4 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu ...

2453 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Promovat
Teren de vanzare, 1084 mp in Dumbravita pentru duplex, vatra satului
4

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un teren intravilan, situat in Dumbravita, chiar in vatra satului. Caracteristici principale: Suprafata: 1084 mp Acces la 2 strazi Doua fronturi stradale: 25,8 metri liniari fiecare Acces direct la drum asfaltat Toate utilitatile disponibile: ...

1,084 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere si 2 bai, mobilat si utilat in Giroc la asfalt.
14

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Giroc la asfalt. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Lidl, Profi, magazin alimentar la o distanta de 3-5 minute, acces facil la mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat ...

1943 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa individuală 5 camere, teren 800 mp, Mahala
20

Casa individuală 5 camere, teren 800 mp, Mahala

Casă de vânzare – Timișoara, zona Mehala | Proprietate premium Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Timișoara – Mehala, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și intimitate. Casa este construită în anul 2005, ...

2233 EUR/m2 | 300 m2

ronat, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii
3
28

Apartament cu o camera de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat,avand o suprafata de 27 mp,fiind situat la etajul 1 al blocului cu lift. Se afla in apropierea facultatilor,magazine,farmacii,centre comerciale,dar si mijloace de transport in comun. Pentru ...

1593 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului
3
22

De vanzare apartament cu o camera in zona Torontalului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, bucatarie spatioasa, aer conditionat, 32 mp, etajul 2, in zona Torontal. In vecinatatea este gradinita, parc, clinica medicala, statie de troleibuz si magazin Carrefour in spatele blocului

1875 EUR/m2 | 32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare cu 4 camere la etajul 1 in zona Lipovei
15

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei, la 10 minute de Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, ...

2022 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Iulius Mall Lipovei
3
9

Va oferim spre vanzare chiar in apropierea Iulius Mall (Lipovei) un apartament decomandat cu o camera. Apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze. Are o suprafata utila de 43mp si este la etajul 2. Bun atat ca si investitie cat si pentru locuit dumneavoastra. Se accepta si credit! Zona este una ...

1512 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand case noi la cheie P+1 , regim duplex
10
16

Vand case noi la cheie P+1 , regim duplex

Vand case noi in zona Horticultura (calea Urseni) , administrativ apartin de comuna Giroc. 130 mp utili , 211 mp construiti, parter cu bucatarie, baie, dresing , living generos si la etaj doua si trei dormitoare , dresing,si doua bai. Casele se predau cu centrala pe gaz, gresie, faianta, parchet, obiecte ...

1462 EUR/m2 | 130 m2

Calea%25252525252bUrseni, Giroc, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
4

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina
3
16

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera model confort 1 decomandat etaj 3 din 4, apartamentul dispune de o suprafata utila de 28 mp. Se afla in zona Bucovina langa parc si noua cresa modelul cu patru apartamente pe nivel baie cu vana amenajari cum se vad in poze! Se accepta si credit ban ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
3
11

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, situat in zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata 32 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren de 2600 mp in Sanmihaiul Roman imprejmuit - ID V5057
8
12

Teren de 2600 mp in Sanmihaiul Roman imprejmuit - ID V5057

ID intern: V5057 Teren de vanzare in Sanmihaiu Roman. FOXFORT Imobiliare propune teren extravilan de vanzare in Sanmihaiul Roman avand o suprafata de 2600 mp si deschiderea de 25 ml la strada. Pretul este de 69.990 euro negociabil. Utilitatile sunt la 300-500 m de parcela. Pe teren se afla o constructie ...

2,600 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Teren 610 mp fs de 17.5 ml Mosnita Noua Drumul Boilor
1
11

Teren 610 mp fs de 17.5 ml Mosnita Noua Drumul Boilor

De vanzare, teren intravilan, su 610 mp, fs de 17.578 ml, adancimea de 34.675 ml, toate utilitatiile, Mosnita Noua-Drmul Boilor. Pret: 100 euro mp Tel: 0736170308

Mosnita Noua, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
4
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Soarelui. Numar camere: 2. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 49mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare.

1633 EUR/m2 | 49 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7173) Giroc (1608) Mosnita Noua (957) Dumbravita (844) Sacalaz (388) Sanandrei (257) Mosnita Veche (246) Giarmata (158) Lugoj (157) Ghiroda (156) Chisoda (147) Urseni (129) Sag (126) Bucovat (Remetea Mare) (110) Giarmata-Vii (90) Remetea Mare (76) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (28) Dudestii Noi (27) Recas (27) Parta (24) Pischia (22) Albina (14) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Ortisoara (8) Sacosu Turcesc (8) Sanmihaiu German (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Cornesti (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)