Promovat
Piața Iosefin | Apartament 134 mp, etaj intermediar, balcon
7

Piața Iosefin | Apartament 134 mp, etaj intermediar, balcon

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un apartament spațios de 134 mp, situat în Piața Iosefin, într-o clădire solidă cu regim redus de înălțime (P+2). Proprietatea este amplasată la etajul 1 – etaj intermediar, beneficiind de o compartimentare circulară, extrem de apreciată atât pentru locuire, cât ...

1418 EUR/m2 | 134 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex nou,5 camere Dumbravita(Cora)
20

Duplex nou,5 camere Dumbravita(Cora)

Apostu Estate va propune spre vanzare o jumatate de duplex,cu 5 camere in Dumbravita. Constructie noua 2025,pe structura P+1,se desfasoara pe o suprafata utila de 130 mp si o suprafata de teren de 315mp. Compartimentare: Parter: -hol acces. -baie cu cabina de dus. -dormitor/birou. -spatiu de depozitare. -living ...

2020 EUR/m2 | 125 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 1 camera de vanzare, etaj intermediar, Buziasului,Timisoara
9
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare, in exclusivitate, un apartament decomandat, cu o camera, situat in zona Buziasului a localitatii Timisoara, judetul Timis. Zona ce ofera acces facil la numeroase puncte de interes, apartamentul aflandu-se la doar cateva minute fata de market, statie de autobuz, parc ...

1706 EUR/m2 | 34 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex 5 camere - 365 mp teren - Asfalt - Pozitie ideala Mosnita
19
1

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex Parter+Etaj+Pod cu 5 camere, 2 bai si 2 dressing-uri situat in localitatea Mosnita, zona Berlin, aproape de Lidl, Penny si statie de transport in comun. Proprietatea are o suprafata utila de 114,2 mp si un teren de 365 mp, construita in anul 2025, pe structura ...

1707 EUR/m2 | 114 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Teren extravilan 18.400 mp, 2 fronturi stradale, zona Chisoda
2
1

Teren extravilan pretabil constructii de vanzare in Chisoda. FOXFORT propune teren extravilan pretabil constructii de vanzare in Chisoda, avand o suprafata de 18.400 mp, deschiderea generoasa de aproximativ 361 ml, front principal de 300 ml la strada. Terenul beneficiaza de intrare separata, drum de ...

18,400 m2

Chisoda, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
127

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Teren de vanzare in Timisoara
10
8

Teren de vanzare in Timisoara

Vand teren intravilan in Timisoara, zona Campului, str. Ioan Alexandru, aproape de biserica , 500 MP, 11,7 M front, zona in curs de dezvoltare, constructii in apropiere, asfalt, apa, curent si gaz la aproximativ 70 m, ideal investitie pentru constructie parter si etaj, posibilitatea de a achizitiona ...

500 m2

Kuncz, Timisoara, Timis

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2
10

Garsoniera confort 1 Girocului-Plavat 2

Oferim spre vanzare o garsoniera confort 1 in calea Girocului-Plavat 2, centrala proprie pe gaz noua, 25 MP, formata din hol, baie, bucatarie si camera, 4 apartamente pe nivel, boxa spatioasa, termopane, gresie, faianta, parchet laminat, instalatie electrica schimbata, usa metal, izolatie noua, aproape ...

2280 EUR/m2 | 25 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Duplex cu 3 camere la cheie, teren 270 mp, perete dublu - Sanandrei
10
4

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Sanandrei FOXFORT propune spre vanzare o casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Sanandrei, zona Nord, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 79 mp si teren 270 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Girocului
6
3

Apartament 1 camera zona Girocului

Dam spre vanzare un apartament cu o camera, etaj 1 din 4,din zona Girocului, foarte aproape de Spitalul Judetean, Continental, Atos, Carrefour, Kaufland, Penny, Lidl, Auchan Market, Jisk Parc Padurice. Suprafata de 33 mp, cu centrala proprie si clima. Mai multe informatii la numarul de telefon.

1485 EUR/m2 | 33 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Individuala 3 camere, 83mp utili, 290mp teren - zona Bogdanestilor
9

ID Intern: P2627 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala, pe parter, cu 3 camere, 83 mp utili, 290mp teren, anul constructiei 1970 , situata in Timisoara, zona Bogdanestilor La doar 2 minute de intersectia cu bulevardul Cetatii , aceasta casa se afla pe o strada retrasa si ...

2108 EUR/m2 | 83 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

De vânzare apartament cu 2 camere în zona Dorobanți etaj 4 acoperis tigla
7

De vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, în zona Dorobanți.Apartamentul se află la etajul 4, într-un bloc cu 4 etaje (contruit în anii 80, acoperiș cu țiglă). Apartamentul este compus din 2 camere, baie, o bucătărie, un balcon și un coridor. Apartamentul este complet renovat (ușa de la intrare ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gara de Nord
4
2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gara de Nord

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 2 camere, confort 1, etajul 3, decomandat, centrala proprie, avand o suprafata utila de 55 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Garii de Nord, situat pe bulevardul Dragalina.

1491 EUR/m2 | 55 m2

Gara%2bde%2bNord, Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
9

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament la parter renovat Take Ionescu
8
3

Apartament la parter renovat Take Ionescu

De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308

2500 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 7 camere si 1752 mp teren - zona Ghiroda
17
1

Casa individuala cu 7 camere si 1752 mp teren - zona Ghiroda Imobil edificat in anul 2005, construit pe regim de inaltime Parter + Etaj, cu o suprafata utila de 240 mp, inaltat de la sol cu boltari de beton si izolat interior cu EPS 80 (10 cm) – un plus de eficienta termica si durabilitate, cu un teren ...

1646 EUR/m2 | 240 m2

Ghiroda, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7842) Giroc (1752) Mosnita Noua (1273) Dumbravita (982) Sacalaz (390) Mosnita Veche (299) Sanandrei (252) Giarmata (170) Ghiroda (166) Lugoj (165) Chisoda (157) Urseni (156) Sag (149) Bucovat (Remetea Mare) (113) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (80) Sanmihaiu Roman (76) Utvin (73) Covaci (51) Becicherecu Mic (37) Recas (29) Dudestii Noi (28) Parta (27) Sannicolau Mare (27) Pischia (23) Albina (19) Buzias (16) Peciu Nou (15) Fardea (14) Beregsau Mare (13) Cenad (12) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Bazosu Nou (7) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Rudicica (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Satchinez (4) Varias (4) Alios (3) Cebza (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)