Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Girocului, Timisoara
9
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc cu acoperis din tigla si are o suprafata de 59 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - ...

1558 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern cu 4 camere | Chisoda | Pasha Garden
14

Duplex modern cu 4 camere | Chisoda | Pasha Garden

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern si spațios cu 4 camere, dressing si 3 bai, situat in Chisoda,in proximitate avem Pasha Garden ,Lidl ,Penny ,Profi si mijloace de transport in comun. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 140mp și este amplasata pe un teren de 340mp. Compartimentarea ...

2064 EUR/m2 | 140 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Comision 0% Duplex cu 4 camere - Toate utilitatile + Asfalt - Drumul Boilor
12
3

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex cu 4 camere si 2 bai, situat in localitatea Mosnita, zona Drumul Boilor, aproape de noul Lidl si la 200m de stratie de transport in comun si magazine. Proprietatea are o suprafata utila de 110 mp si un teren de 270 mp, construita in anul 2025, pe structura ...

1600 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei
5
43

De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei

Oferim spre vanzare un apartament modern cu o camera, situat la etajul 1 al unui imobil de 4 etaje. Cu o suprafata utila de 34 mp. Este in apropiera mall-ului. Dispune de centrala proprie

1618 EUR/m2 | 34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0 | Teren intravilan | 1021 mp | 2 Fronturi | Zona Sacalaz
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un teren intravilan situat în Săcălaz, într-o zonă în dezvoltare, foarte aproape de intrarea în localitate dinspre Timișoara. Terenul este ideal pentru construcția unei locuințe individuale sau a unui duplex, beneficiind de două fronturi stradale ...

1,021 m2

Sacalaz, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Teren intravilan | 789 mp | FS 56 m | Mosnita Noua
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un teren intravilan situat în Moșnița Nouă, amplasat la ieșirea din localitate spre Albina, într-o zonă apreciată și aflată în plină dezvoltare rezidențială. Localizare – ce este în zonă Terenul beneficiază de o poziționare foarte bună, fiind parcelă ...

789 m2

Mosnita Noua, Timis

COMISION 0 | Duplex pe parter | 3 camere | 90 mp utili | Șag
11

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un duplex situat în Șag, amplasat în apropiere de Service Auto Bora BMW, într-o zonă ușor accesibilă, cu legătură rapidă către Timișoara. Localizare – ce este în zonă Proprietatea este poziționată aproape de DN59, cu acces rapid către Timișoara (aprox. ...

1444 EUR/m2 | 90 m2

Sag, Timis

Duplex Mosnita 4 camere 2 bai Asfalt Toate utilitatile
15
1

Duplex Mosnita 4 camere 2 bai Asfalt Toate utilitatile

Duplex modern în Moșnița Veche aproape de asfalt și facilități esențiale Descoperă un cămin primitor situat în zona Vatra Satului, Moșnița Veche, la doar 30 de metri de drumul asfaltat și la câteva minute de mers pe jos până la Carrefour Market locație excelentă pentru un stil de viață comod și liniștit. Date ...

1571 EUR/m2 | 112 m2

Mosnita Noua, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1
7
1

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1

Se vinde apartament 2 camere in zona centrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 1 compus din : 2 camere baie bucatarie camara hol foarte spatios cu o suprafata utila de 82 mp cu Garaj in curte suprafata de 18 mp si boxa 9mp incalzire cu centrala proprie pe gaz imobilul este reabilitat se ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare
8
1

Garaj. Toate utilitatile. Posibilitate personalizare

Duplex despartit prin garaj in Dumbravita in suparafat utila de 150 mp amplasat pe un teren de 392 mp. La parter avem living, bucatarie, baie, terasa si garaj, iar la etaj 3 dormitoare si 2 bai. Pret la alb 274.000 Eur Neg Tel

1827 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE
10
1

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE

Va oferim spre vanzare apartament decomandat complet mobilat si utilat situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele langa Punctele Cardinale P-ta Unirii. Compartimentare: hol de acces generos living spatios si luminos cu vedere pe 2 parti bucatarie cu camara alimente dormitor matrimonial dormitor baie ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

DE VANZARE Park Villa Boutique Hotel4*Zona istorica Timisoara
6
1

Oferim spre vânzare Park Villa Boutique Hotel 4* o proprietate exclusivistă situată în zona centrală și istorică a Timișoarei, la doar 1 km de centrul orașului. Hotelul funcționează cu succes din 2009 și se vinde la cheie, complet mobilat, utilat și cu toate avizele necesare funcționării.Proprietarul ...

2867 EUR/m2 | 450 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gara de Nord
4
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gara de Nord

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 2 camere, confort 1, etajul 3, decomandat, centrala proprie, avand o suprafata utila de 55 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Garii de Nord, situat pe bulevardul Dragalina.

1491 EUR/m2 | 55 m2

Gara%2bde%2bNord, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Casa Individuala | 160 mp | 4 Camere | Săcălaz |
18

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare o casă individuală spațioasă și modernă, situată în Săcălaz, într-o zonă rezidențială liniștită, la doar aproximativ 8 minute de Timișoara. Proprietatea este ideală pentru familiile care își doresc confort, spațiu generos și o curte mare pentru relaxare. Localizare ...

1619 EUR/m2 | 160 m2

Sacalaz, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Teren intravilan | 550 mp | Urseni
2
1

COMISION 0 | Teren intravilan | 550 mp | Urseni

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un teren intravilan situat în localitatea Urseni, într-o zonă rezidențială aflată în plină dezvoltare, cu acces rapid către Timișoara. Localizare – ce este în zonă Terenul este amplasat în apropierea cartierului Tineretului din Urseni, într-o zonă ...

550 m2

Urseni, Timis

Teren duplex 636mp zona VALERY
1
1

Teren duplex 636mp zona VALERY

De vanzare teren foarte aproape de Valery - Moșnița Noua. Terenul are un front stradal de 20 m si este situat pe o strada aproape complet construita. Are toate utilitățile. Poziția este excelentă, aproape de Lidl, Penny si alte obiective din Moșnița si foarte aproape de Timișoara. Suprafața teren 636 ...

636 m2

Mosnita Noua, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7025) Giroc (1593) Mosnita Noua (955) Dumbravita (832) Sacalaz (380) Sanandrei (255) Mosnita Veche (243) Giarmata (158) Lugoj (158) Ghiroda (154) Chisoda (148) Urseni (130) Sag (122) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (90) Remetea Mare (77) Utvin (58) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (27) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Parta (24) Pischia (22) Buzias (15) Albina (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Ortisoara (8) Sacosu Turcesc (8) Sanmihaiu German (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Jebel (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Uliuc (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)