Promovat
Jumatate de duplex de vanzare, modern, cu 4 camere si 2 bai, Sag, vatra satului
17

Apostu Estate propune spre vanzare o jumatate de duplex moderna, cu 4 camere si 2 bai, situata in judetul Timis, localitatea Sag, intr-o zona linistita de case, chiar in vatra satuluu. Proprietatea beneficiaza de acces facil pe strada asfaltata si se afla la doar 9 km de Shopping City Timisoara. Imobilul ...

1605 EUR/m2 | 109 m2

Sag, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare in bloc de apartamente, zona Lipovei Timisoara
10
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera situata la etajul 5/5 in zona Lipovei, Timisoara jud.Timis. Garsoniera se regaseste la mansarda construita in 2020, intr-un bloc de apartamente,din fosta uscatorie si nu se poate achizitiona prin credit. Blocul este anvelopat termic si detine acoperis ...

2118 EUR/m2 | 17 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, semidecomandat,centrala proprie,zona Iosefin
6

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, aflat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje, situat in zona Iosefin. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp+ balcon, compartimentat astfel: -Hol de acces - Living - Bucatarie - Dormitor -Baie cu cada si geam -Balcon ...

1654 EUR/m2 | 52 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren intravilan 610 mp, si front de 31 ml, Giroc
4
12

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Giroc. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Giroc, avand o suprafata de 610 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 31 ml la strada. Caracteristici teren: POT 30%, regim de inaltime permis Subsol + Parter + 1 Etaj + Mansarda. ...

610 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 3 camere Bucovina
7
16

De vanzare apartament cu 3 camere Bucovina

Se vinde apartament cu 3 camere in zona Bucovina, aproape de Parcul Bucovina, mijloace de transport in comun si magazine. Apartamentul este chiar la etajul 3 al blocului si are o suprafata utila de 61mp. Se vinde incepand cu data de 1 si este complet mobilat si utilat. Alte detalii la numarul de telefon ...

1475 EUR/m2 | 61 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Casă în Giroc, P+M, suprafață utilă 146 mp, suprafață teren 274 mp, preț 255000 euro negociabil
15

Vând casă individuală situată în Giroc, Parter+ Mansardă, suprafață utilă 146 mp, suprafață teren 274 mp, 92 mp amprentă sol, an constructie 2006. Este compartimentată astfel: Parter: living, un dormitor, bucătărie spațioasă, o baie cu cadă și cu geam; Etaj: hol, 3 dormitoare, o baie cu cabină de duș. ...

1747 EUR/m2 | 146 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului bloc nou
17
3

Apartament 2 camere Aradului bloc nou

Se vinde apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, are o suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou , loc de parcare trecut in CF individual , se vinde cu mobila de bucatarie , la pretul de 120000 euro.

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala
7
1

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala

De vanzare apartament 1 camera in zona Steaua la etaj 1 din 4 , compus din : 1 camera bucatarie , baie, balcon amenajat , incalzire cu cu centrala proprie, termopane, parchet laminat, gresie si faianta pret 68500 euro. ID 7447

1713 EUR/m2 | 40 m2

steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou
6

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou

Vand apartament cu 2 camere in bloc nou cu lift situat in Giroc la limita cu Timisoara etaj 1 din 4 compus din 2 camere 2 holuri living si bucatarie open space baie dormitor si balcon dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala suprafata utila este de 48 mp are un loc de parcare in ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

De vanzare garsoniera zona Iosefin
3
16

De vanzare garsoniera zona Iosefin

Va prezentam spre vanzare o garsoniera la etajul 1 in zona Iosefin. Dispune de o suprafata utila de 25mp. Aproape de Bega, mijloace de tranport in comun, Gara Timisoara. Se vinde complet mobilata si utilata, cu centrala proprie si AC. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat!

1680 EUR/m2 | 25 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera - Zona Lipovei
2
3

Apartament 1 camera - Zona Lipovei

Dam spre vanzare apartament 1 camera, decomandat, 18mp, zona linistita, complet mobilat si utilat. Incalzirea este de la oras, apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc de 4 etaje. Aproape de Iulius Mall, la doar 10-15 minute de mers pe jos, aproape si de centrul orasului de altfel. Alte detalii ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Etaj 1- Apartament  1 camera decomandat Aradului
7

Etaj 1- Apartament 1 camera decomandat Aradului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, suprafata este de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), - dormitor generos cu balcon deschis. Apartamentul are ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 camera zona  Tipografilor
8

1 camera zona Tipografilor

Vand 1 camera in zona centrala intr-un bloc turn la etajul 8 din 10 cu lift renovat gresie si faianta noi balconul inchis cu termopan posibilitate montare centrala aer conditionat mobilat si utilata modern pret 80000 euro. telefon 0743100796

2857 EUR/m2 | 28 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
9

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Vand apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 44 mp apartamentul este renovat are livingcamera de luat masabucatariebaieholdebarabalcon inchisboxa individuala la subsol incalzire electrica de apartament se ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Elisabetin
5
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Elisabetin

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona semi-centrala,suprafata de 27 mp,etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. Se afla la doar 10 minute de mers pe jos pana in centrul Timisoarei si la cativa pasi de Kaufland,acces rapid la autobuzul 33 sau E1,magazine,etc. Este perfect atat ...

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  2 camera in zona Calea Sagului
4
37

De vanzare apartament cu 2 camera in zona Calea Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Et. 1, Bloc nou - predare La cheie! Centrala Proprie! Calea Urseni.
18

. Vindem apartamente situate in bloc nou, termen de finalizare septembrie 2026, tip vila cu 12 apartamente, P+1+M, cu acoperis in 2 ape, cu invelitoare din tigla ceramica. Se vor preda amenajate interior la cheie cu parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Teren de vânzare la Dunăre , între Moldova Nouă și Coronini !
4
2

Agentia Imobiliara Alfa House din Resita va propune spre vanzare un teren situat in judetul Caras-Severin , intre localitatile Moldova Noua si Coronini. Terenul este situat intr-o zona pitoreasca cu acces direct la Dunare si este potrivit pentru casa de vacanta,pensiune,investitie turistica. Terenul ...

3,300 m2

Timisoara, Timis

Mobilat si Utilat. Disponibila IMEDIAT
18
6

Mobilat si Utilat. Disponibila IMEDIAT

1 2 duplex in zona Dumbravita , cu regim de inaltime Parter + Etaj , finalizata in 2019 Suprafata utila de 80 mp plus terasa de 15 mp. Teren de 350 mp, cu front stradal de 8 m. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm , termoizolata exterior, acoperis de tigla . Compartimentare: - parter ...

2863 EUR/m2 | 80 m2

Dumbravita, Timis

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!
10
4

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!

Apartament situat in cladire istorica Etaj 1 2 + ACOPERIS, 3 apartamente pe nivel Gresie si faianta model placa mica, parchet lemn masiv Centrala termica proprie Mobilat conform pozelor Boxa inscrisa in CF Pret: 170.000 Eur, negociabil.

2576 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
8
18

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

1625 EUR/m2 | 48 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7099) Giroc (1597) Mosnita Noua (958) Dumbravita (845) Sacalaz (385) Sanandrei (259) Mosnita Veche (249) Giarmata (159) Lugoj (158) Ghiroda (156) Chisoda (148) Urseni (130) Sag (125) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (92) Remetea Mare (77) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (27) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Parta (23) Pischia (22) Buzias (15) Albina (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Sacosu Turcesc (8) Sanmihaiu German (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Jebel (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)