Promovat
Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.
5
3

Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.

La etajul 1, apartament cu 3 camere in bloc nou, aproape de magazine, predare la cheie cu dotari si finisaje gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare ...

1848 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ciarda Rosie, etaj intermediar
4

Apartament 2 camere Ciarda Rosie, etaj intermediar

Agentia Imobiliara Estate Group ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Ciarda Rosie, situat la etajul 2, intr-un imobil cu 3 etaje, cu termen de finalizare vara anului 2026, cu posibilitate alegere finisaje. Apartamentul este compartimentat astfel: -living cu bucatarie -dormitor -baie -balcon. Incalzirea ...

1858 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Drumul Boilor. Oportunitate investitie!
3
5

Langa Drumul Boilor. Oportunitate investitie!

Teren in suprafata de 633 mp, cu 1 front stradal de 18 m. - intravilan, pentru constructii - dispune de utilitati in zona Pret: 86 Eur mp, pret total in suma de 55.000 Eur, negociabil.

633 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex de vanzare la Bucovat/Remetea Mare
7

Duplex de vanzare la Bucovat/Remetea Mare

Apostu Estate va ofera spre vanzare Duplex pozitie buna,in apropiere de mijloace de transport in comun,magazine,scola,gradinita,etc. Constructie din caramida cu regim de inaltime P,avand tamplarie din geam Tripan,izolatie exterioara de 15 cu eps 80,cu placa de beton peste parter,avan pozibilitatea ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

PROPRIETATE PREMIUM TEREMIA MARE - APOSTU ESTATE
17

PROPRIETATE PREMIUM TEREMIA MARE - APOSTU ESTATE

Casă individuală din cărămidă masivă de 265 m² utili în TEREMIA MARE, renovată complet în 2022 cu certificat energetic emis. Teren compact 334 m² (cu căsuță mobilă 24 m² ce se poate muta) + anexe funcționale 120 m². Specificații tehnice superioare: Construcție solidă: cărămidă, pereți 50 cm grosime Încălzire ...

283 EUR/m2 | 265 m2

Teremia Mare, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Sagului, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet renovat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 48 mp utili. Compartimentare: - Hol ...

1875 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan pentru investitie, 2896 mp, Herneacova Timis
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare in exclusivitate cu 0% Comision pentru cumparator, un teren in Herneacova, la 30- 35 minute de Timisoara, potrivit pentru casa de vacanta sau locuinta permanenta. Parcela este la intrare in sat, are suprafata de 2896 mp si este situataa pe colt, ...

2,896 m2

Herneacova, Timis

Duplex  premium,cu 4 camere,complet mobilat si utilat,Dumbravita
11

Duplex premium,cu 4 camere,complet mobilat si utilat,Dumbravita

Apostu Estate va propune spre achizitie un duplex premium, complet echipat, conceput pentru un stil de viata modern si fara compromisuri. Proprietatea imbina eficient functionalitatea cu un design atent studiat, fiind gata pentru mutare imediata. Compartimentare Locuinta este dispusa pe doua niveluri ...

2570 EUR/m2 | 128 m2

Dumbravita, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren cu autorizatie de construire in Calea Urseni
9

Teren cu autorizatie de construire in Calea Urseni

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un teren intravilan cu autorizatie de construire pe Calea Urseni, comuna Giroc, jud Timis. Beneficiaza de o suprafata de 967 mp teren, iar conform autorizatiei de construire, se pot realiza 17 apartamente. Regimul de inaltime al blocului este P+2+Er. POT ...

967 m2

Giroc, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Modern
3
20

De vanzare garsoniera in zona Modern

Vand garsoniera, zona Modern, etajul 1 4, 23 mp2, langa campusul UVT, complet mobilata si utilata. Se vinde conform pozelor

1739 EUR/m2 | 23 m2

Modern, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
4

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren 610 mp fs de 17.5 ml Mosnita Noua Drumul Boilor
1
11

Teren 610 mp fs de 17.5 ml Mosnita Noua Drumul Boilor

De vanzare, teren intravilan, su 610 mp, fs de 17.578 ml, adancimea de 34.675 ml, toate utilitatiile, Mosnita Noua-Drmul Boilor. Pret: 100 euro mp Tel: 0736170308

Mosnita Noua, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Complex Studentesc
4
26

Vand aparament cu 2 camere la etajul 2 4, partial mobilat si utilat, centrala pe gaz avand o suprafata de aprox 50 mp. Are vedere pe ambele parti si 1 loc de parcare asigurat

1600 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Propietar vand casa in Giarmata vii pe strada Magnoliei
9
19

Propietar vand casa in Giarmata vii pe strada Magnoliei

Propietar vand casa in Giarmata vii pe strada Magnoliei nr 4. Suprafata teren 215 mp. Suprafata construita 150mp. Suprafata utila 105mp. Compusa din: 4 camere, 2 bai, 2 holuri si bucatarie inchisa. La parter: hol, bucatarie, baie si salon. La etaj: casa scari, 3 dormitoare si baie. Dotari: centrala termica, ...

1523 EUR/m2 | 105 m2

Giarmata-Vii, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7083) Giroc (1607) Mosnita Noua (978) Dumbravita (845) Sacalaz (380) Sanandrei (257) Mosnita Veche (254) Giarmata (161) Lugoj (161) Ghiroda (155) Chisoda (150) Urseni (131) Sag (123) Bucovat (Remetea Mare) (110) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (79) Utvin (60) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (39) Dudestii Noi (27) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Parta (26) Pischia (22) Buzias (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Albina (13) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)