Promovat
1/2 Duplex 124 mp utili + 330 curte. Dormitor parter,Bucatarie închisă
17
2

De vanzare Duplex de lux cu regim de inaltime P+1+ M, suprafata utila 124 mp utili + 2 terase acoperite, situat in Chisoda. Pozele sunt de la duplexurile deja finalizate si vandute integral. Încă aveți posibilitate de alegere finisaje pentru acestea ce sunt in lucru. Suprafata teren 330 mp Racordat ...

1645 EUR/m2 | 124 m2

Giroc, Timis

Promovat
Triplex cu 5 camere, P+ E, In Sanandrei
13

Triplex cu 5 camere, P+ E, In Sanandrei

Apostu Estate vă propune spre vânzare un proiect rezidențial de tip triplex situat în localitatea Sânandrei, ideal pentru familii care caută o locuință modernă, bine compartimentată și cu dotări de calitate. Cele trei unități dispun de încălzire în pardoseală, utilități trase, finisaje de calitate și ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
2 Cam NOU. Cu Lift. Langa ESO
8

2 Cam NOU. Cu Lift. Langa ESO

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente cu 1,2 si 3 camere intr-un bloc Nou in zona Girocului- Benzinăria Eso . Drumul de acces este asfaltat si pietruit pana in fata blocului. Regim de inaltime P+3E+M, construit din caramida porotherm, acoperis de tigla, si termoizolat cu polistiren de 10 ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,suprafata de 33 mp ,in apropiere de zona Modern, etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla magazine,clinici,transport urban,statii de tamnvai,vaporase,parcuri de relaxare,etc. Este dotat cu mobilier modern si ...

1682 EUR/m2 | 33 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
10

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament la parter renovat Take Ionescu
8
3

Apartament la parter renovat Take Ionescu

De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308

2500 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Hala industriala 1.411 mp, teren 2.068 mp - Acces TIR, Freidorf
11

Hala industriala 1.411 mp | Teren 2.068 mp | Zona Sud Timisoara | Acces TIR | Foxfort propune spre vanzare hala industriala situata in zona de sud a Timisoarei, langa centura, cu acces rapid catre autostrada si principalele artere importante ale orasului. Proprietatea are o suprafata utila de 1.411 ...

673 EUR/m2 | 1,411 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
4

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, decomandat, zona Braytim
6
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Braytim. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Braytim, aflat la Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2015, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

1306 EUR/m2 | 77 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren 610 mp fs de 17.5 ml Mosnita Noua Drumul Boilor
1
11

Teren 610 mp fs de 17.5 ml Mosnita Noua Drumul Boilor

De vanzare, teren intravilan, su 610 mp, fs de 17.578 ml, adancimea de 34.675 ml, toate utilitatiile, Mosnita Noua-Drmul Boilor. Pret: 100 euro mp Tel: 0736170308

Mosnita Noua, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Soarelui
18
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1983, structura este de beton, ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7163) Giroc (1613) Mosnita Noua (949) Dumbravita (849) Sacalaz (393) Sanandrei (252) Mosnita Veche (251) Giarmata (161) Ghiroda (155) Lugoj (153) Chisoda (146) Urseni (132) Sag (126) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (92) Remetea Mare (77) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (53) Becicherecu Mic (40) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Dudestii Noi (26) Parta (24) Pischia (23) Albina (14) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Cenad (13) Ianova (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sacosu Turcesc (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Giulvaz (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)