Promovat
Duplex, 4 camere, 290mp teren, 125mp utili, curent trifazic -  Sacalaz
20
1

Duplex, 4 camere, 290mp teren, 125mp utili, curent trifazic - Sacalaz

ID: P890 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un Duplex cu 4 camere, 125mp utili, 290mp teren, constructie 2024. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona linistita. Detalii tehnice : -Suprafata utila ...

1840 EUR/m2 | 125 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Duplex Dumbravita cu 5 camere | 318 mp teren| Comision 0
20

Duplex Dumbravita cu 5 camere | 318 mp teren| Comision 0

Maximizeaza-ti spatiul si timpul! Proprietatea, situata in Dumbravita, cu suprafata de 107.5 mp utili si teren de 318 mp, configurata inteligent pentru confortul zilnic, ofera balanta perfecta intre spatiul generos si functionalitatea inteligenta, asigurand atat intimitate, cat si flexibilitate, multumita ...

2112 EUR/m2 | 108 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Comision 0% Duplex 4 camere, 2 bai  - 95 mp utili - Mosnita - Zona Valery
14
3

Comision 0% Duplex 4 camere, 2 bai - 95 mp utili - Mosnita - Zona Valery

Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex cu 4 camere si 2 bai, situat in localitatea Mosnita Noua. Proprietatea are o suprafata utila de 95 mp si un teren de 380 mp, construita in anul 2025, pe structura de beton si caramida. Imobilul se alfa la 500m Penny, Lidl, FunShop Park si de statie de transport ...

1684 EUR/m2 | 95 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Vila l #226;ng #259; Iulius Town 722 mp teren oportunitate investi #539;ie , dezvoltare ,cabinet med
10

Proprietate rara disponibila intr-una dintre cele mai cautate zone din Timisoara, la cateva minute de Iulius Town, cu acces rapid catre zona de business si facilitati urbane. Amplasata pe un teren generos de 722 mp, proprietatea este compusa din doua unitati distincte (2 CF-uri), oferind flexibilitate ...

1714 EUR/m2 | 210 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
MT245 Apartament 2 camere, terasa de 45mp+balcon, semifinisat, Calea Urseni
12

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere,, decomandat, avand suprafata utila de 46 mp, situat la etajul 3, intr-un imobil in regim de inaltime P+3E, pe Calea Urseni, aproape de Mega Image, Profi, Zone Cafe 2 etc. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol acces; - 1 dormitor; - ...

1802 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Promovat
MT239 Apartament 2 camere, etaj 1 cu scara interioara, Dumbravita-zona Mures
20
4

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, avand suprafata utila de 58 mp, situat la etajul 1 + Mansarda, intr-un imobil in regim de inaltime P+1E+M, situat in Dumbravita - zona Mures. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: Etajul 1: - 1 living open space cu bucatarie; - ...

1497 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
MT246 Apartament 2 camere, Sagului, parter-necesita renovare
10
8

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parter, avand suprafata utila de 39 mp, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4E, in zona Sagului. Blocul este reabilitat termic recent cu polistiren de 10cm iar casa scarii este renovata complet. Compartimentarea imobilului ...

1613 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

AV273 Parcele de teren intravilan, Giroc, diferite suprafete
1
5

AV-Estate va ofera spre vanzare parcele de teren intravilane, cu suprafete cuprinse intre de 642 mp si 1200 mp, cu front stradal de 17 ml, pretabile pentru case individuale sau duplexuri. Situate in Giroc. Utilitati la intrare in PUZ: - apa, curent, gaz, 60 euro-mp. Pret: 38.520 euro.

642 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 59 mp open space + 18mp terasa, Giroc - ID V3527
9
6

ID intern: V3527 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Centrala. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Giroc, zona Centrala, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2020, ...

2034 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

AV633 Casa Individuala-Resedinta de VIS, GIROC
20
6

AV633 Casa Individuala-Resedinta de VIS, GIROC

AV-Estate va ofera spre vanzare o casa individuala EXCLUSIVISTA, MODERNA si foarte spatioasa, LUXOASA si EXTRAVAGANTA, ce redefineste standardul luxului prin finisajele si facilitatile de cea mai inalta CALITATE si RAFINAMENT, fiind compusa din 5 camere(4 dormitoare, 4 bai), in regim de inaltime P+1E, ...

3159 EUR/m2 | 182 m2

Giroc, Timis

AV680 Duplex 4 camere, Mosnita Noua, P+1E, strada betonata, toate utilitatile
9
2

AV-Estate va propune spre vanzare duplex, cu 4 camere, decomandat, teren aferent de 357 mp, avand suprafata utila de 95 mp, in regim de inaltime P+1E, intr-o zona nou dezvoltata si linistita- Mosnita Noua. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: Parter: - 1 dormitor birou; - 1 living open space ...

1368 EUR/m2 | 95 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
127

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Teren intravilan, suprafata de 504 mp, cartier nou, in Utvin - ID V5060
13
9

ID intern: V5060 Teren de vanzare in localitatea Utvin 5 km de Timisoana, zona Sud FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare 8 parcele de teren intravilan in Localitatea Utvin - zona de Sud, avand urmatoarele suprafete disponibile: 1. 504 mp, deschidere front stradal: 12.84 m 2. 514 mp, deschidere ...

504 m2

Utvin, Timis

Promovat
Comercial,1570mp,Dumbravita, 180E mp
1
2

Comercial,1570mp,Dumbravita, 180E mp

IMODIVERS--teren servicii, asfalt, Creanga-Dumbravita,1570mp, 2fs, 282.600E

1,570 m2

Dumbravita, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Braytim
5
26

De vanzare apartament 2 camere in zona Braytim

Vand apartament nou cu 2 camere complet mobilat, in bloc nou nelocuit, etajul 2 din 3, si o suprafata de 49 mp, centrala proprie.

1531 EUR/m2 | 49 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa cu teren de 5165 mp in Becicherecu Mic, la artera principala
10
13

Oferim spre vanzare casa in Becicherecu Mic, la 15 Km de Timisoara, in zona Centrala a comunei, situata pe artera pricipala, la 3 minute de magazine, piata, Primarie, Centru Medical, statie de autobuz. Suprafata terenului este de 5165 mp, cu front stradal de 85m, din care 1.000 mp sunt cu c.f. separat ...

1458 EUR/m2 | 240 m2

Becicherecu Mic, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7779) Giroc (1744) Mosnita Noua (1276) Dumbravita (980) Sacalaz (391) Mosnita Veche (299) Sanandrei (256) Giarmata (169) Ghiroda (168) Lugoj (163) Urseni (157) Chisoda (155) Sag (149) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (96) Remetea Mare (80) Sanmihaiu Roman (77) Utvin (73) Covaci (51) Becicherecu Mic (37) Recas (29) Dudestii Noi (28) Parta (27) Sannicolau Mare (27) Pischia (23) Albina (20) Buzias (16) Peciu Nou (15) Fardea (14) Beregsau Mare (13) Cenad (12) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Jimbolia (10) Ortisoara (10) Deta (9) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Bazosu Nou (7) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Rudicica (6) Belint (5) Carani (5) Gataia (5) Seceani (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Faget (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Satchinez (4) Varias (4) Alios (3) Cebza (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Temeresti (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)