Promovat
Duplex modern garaj integrat la 8 km de Timisoara
11

Duplex modern garaj integrat la 8 km de Timisoara

Direct de la dezvoltator preț la cheie, TVA inclus, fără comision. 1 2 duplex semifinisat, 140 mp utili pe teren de 300 mp, lângă Cartierul Primăverii Săcălaz. Acum în stadiu finisat exterior alegi singur finisajele interioare (gresie, parchet, faianță, tâmplărie, culori) după preferințele tale. ...

1707 EUR/m2 | 140 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Duplex modern, 3 camere, 2 bai, 75 mp, Mosnita Veche
15
1

Duplex modern, 3 camere, 2 bai, 75 mp, Mosnita Veche

Vă propunem spre vânzare 1/2 duplex modern, situat în Moșnița, în cartierul Serena 3, la doar aproximativ 500 m de noul LIDL de pe Drumul Boilor – o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către oraș. Imobilul este o construcție nouă, finalizată în 2026, cu regim de înălțime Parter + Pod, realizată ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
Duplex spatios pentru familie | 5 camere | pozitie centrala | Mosnita Noua
20
3

O locuinta care imbina spatiul, confortul si intimitatea intr-un mod echilibrat! Evand Homes va prezinta spre vanzare un duplex Parter + Etaj, cu 5 camere si 2 bai, situat in localitatea Mosnita Noua, intr-o zona centrala, ideala pentru familii. Proprietatea beneficiaza de o pozitionare excelenta, fiind ...

1747 EUR/m2 | 126 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro
15

Casa - Pensiune - 210 mp - 550 000 euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare casa pregatita pentru a fi transformata in pensiune. In prezent casa este formata din 2 apartamente/ 85 mp utili fiecare si un demisol de aproximativ 40-50 mp. Casa a fost recent renovata (2025), aree camere inalte de 3.8 m si beneficiaza de: centrala termica Vailant, ...

2619 EUR/m2 | 210 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatios.55 mp utili.Decomandat.Bucatarie inchisa.Disponibil Imediat!
11
1

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou 2025 finalizat, model decomandat cu bucatarie inchisa, 55 mp utili, cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inclus, disponibil imediat. Zona Giroc in spate la hotel IQ langa mijloc de transport. Pret 89.600 euro Tel. 0734744765

1629 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Duplex deosebit, 4 camere - toate utilitatile - Ghiroda
20

Duplex deosebit, 4 camere - toate utilitatile - Ghiroda

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Ghiroda, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 116 mp si teren 315 mp. Anul constructiei este 2026, structura este din beton cu zidarie ...

1733 EUR/m2 | 116 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
2 locuri de parcare incluse. Bloc nou. Spatiu foarte mare in pod
5
3

ImoPuls va propune o Constructie Noua – 2024, cu o arhitectura deosebita, moderna, cu apartamente de 1 si 2 camere compartimentate excelent. Locuintele sunt racordate la toate utilitatile publice, se predau la "cheie" cu finisaje alese pe gustul clientilor care beneficiaza si de locuri de parcare incluse ...

1677 EUR/m2 | 52 m2

Braytim, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex de tip insiruit, 4 camere, predare la alb - zona Lipovei
6
4

Duplex cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei Descopera noul proiect de duplexuri moderne din zona de nord a orasului. FOXFORT propune spre vanzare acest ansamblu de duplexuri insiruite, construite in 2025, care iti ofera oportunitatea perfecta de a-ti crea locuinta de vis, asa cum iti doresti. ...

2317 EUR/m2 | 119 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici
4
26

De vanzare apartament o camera zona Bajcovici

Se da spre inchiriere apartament cu 1 camera. Zona:Blajcovici, Timisoara, Timis. Suprafata utila: 36 mp. Compartimentare: decomandata. Etaj: 1. Alte informatii la numarul de telefon afisat!!

1417 EUR/m2 | 36 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Bucatarie din constructie. Telegrafului. 4 apartamente / etaj
7

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 3 / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare ...

2093 EUR/m2 | 27 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Teren de vanzare in Sacalaz. Zona locuita.
3
1

Teren de vanzare in Sacalaz. Zona locuita.

ImoPuls va propune spre vanzare teren in Sacalaz in suprafata de 600 mp. - front stradal 20 m; - utilitati: apa si curent electric; -dispune de acces auto asfaltat, drumul fiind pietruit pe o portiune restransa; -zona construita cu iluminat stradal Pretul solicitat de proprietar este de 55.500 ...

600 m2

Sacalaz, Timis

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos
13
3

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 bai, dressing, in Bloc Nou Finalizat, in zona Braytim, cu iesire din living si dintr un dormitor pe terasa de 30 mp acoperita, cu toate utilitatile, integral din caramida, spatios si luminos, cu rulouri pe toate geamurile, incalzire prin pardoseala si termostat de ...

2239 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!
10
2

3 camere.Bloc Nou.67 utili.La 2 minute de Eso!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Giroc, la 2 minute de mers pe jos de Eso, bloc integral din caramida, loc de parcare in CF, se vinde mobilat si utilat, incalzire prin pardoseala. Pret 130.000 euro negociabil Tel 0734 744 765

1940 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Bloc Nou.Etajul 1.Loc de parcare.Spatios.Luminos
12

Bloc Nou.Etajul 1.Loc de parcare.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou 2025, in zona Giroc, zona planetelor, la asfalt, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, aparat de aer conditionat, loc de parcare inclus, 53 mp utili. Pret 87.000 euro Tel. 0734 744 765

1642 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in Sag
20
17

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in Sag

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Sag. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod situata in Sag, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 106 mp si teren 500 mp. Anul constructiei este 2023, structura beton, material zidarie ...

1387 EUR/m2 | 106 m2

Sag, Timis

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos
17
2

4 camere.Bloc Nou.Terasa generoasa.Luminos

Vand apartament cu 4 camere, in Bloc Nou 2025, cu terasa generoasa de 25 mp, finisat, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat montat, in zona Giroc in spate la Hotel IQ. Pret 134.000 euro Tel. 0734 744 765

1787 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina
3
6

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina

Va prezentam spre vanzare un apartament cu o camera in zona Bucovina, apartamentul are suprafața utila de 30 mp, aflandu-se la etajul 2, mobilat utilat complet! El se afla pe Str P. Halipa, la 2 minute de San Marzzano si parcul Bucovina.

1758 EUR/m2 | 33 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny
12
1

Etaj 1.Decomandat.Bucatarie inchisa.Langa Penny

De vanzare apartament in bloc nou, la etajul 1, decomandat, bucatarie inchisa , integral din caramida, 50 mp utili, disponibil imediat!!! Zona Giroc, langa Penny si Lidl Pret 89.000 euro Tel. 0734 744 765

1780 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

De vanzare garsoniera in zona  Spitalului Judetean
3
20

De vanzare garsoniera in zona Spitalului Judetean

Vand o garsoniera in zona Spitalului Judetean, aflat la 5 minute de mers pe jos de spital, se afla langa magazine alimentare, scoli, mijloacele de transport in comun sunt chiar in fata imobilului. Garsoniera se afla la etajul 4 si are o suprafata de 26 mp

1500 EUR/m2 | 26 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 6 camere - zona padure Dumbravita
6
1

Casa individuala cu 6 camere - zona padure Dumbravita

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Dumbravita, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 145 mp si teren 707 mp. Anul constructiei este 2026, structura porotherm, ...

2448 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
4
6

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Oferim un apartament cu o camera in zona Dambovita cu o suprafata de 30 mp, etajul 2. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, Restaurant Nora

1633 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 1 camera in zona Take Ionescu
4
11

De vanzare apartament 1 camera in zona Take Ionescu

De vanzare un apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu. Aproape de Facultatea de Medicina, Centru, Complexul Studentesc, magazine si transport in comun. Apartamentul este chiar la etajul 1 al blocului si dispune de o suprafata de 30mp. Se vinde complet utilat si mobilat ca in poze. Pentru alte informatii ...