Promovat
Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Hornbach
7

Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Hornbach

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou, cu 2 camere si balcon, in Calea Buziasului, foarte aproape de Continental, AEM, Ciarda Rosie si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 56mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Living, - Bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0! Design mediteranean. Posibilitate personalizare!
16
3

1 2 duplex in zona Ciarda Rosie, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2026. Suprafata utila de 142 mp plus terasa de 25 mp. Tteren de 340 mp, cu 2 fronturi stradale. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm de 25 cm, termoizolata exterior cu polistiren de 10 15 cm Caparol. ...

2317 EUR/m2 | 142 m2

Ciarda+Rosie, Timisoara, Timis

Promovat
Giroc - 2 ha - teren extravilan- front 56 m
1
2

Giroc - 2 ha - teren extravilan- front 56 m

IM Imobiliare oferă spre vânzare teren extravilan in Giroc. Suprafata 2 ha. Front la drum de exploatare 56 m. Pentru informatii: Cristina IM Imobiliare

20,000 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vila cu 4 camere cu lift, jacuzzi și terasă panoramică tip penthouse
20

REX Imobiliare va propune spre vanzare o vilă individuală modernă, concepută pentru confort și lifestyle premium, situată în zona Freidorf, aproape de Lidl și principalele puncte de interes Comision 0%. Imobilul are o suprafata utila de 148 mp, amplasat pe un teren generos de 418 mp si este compartimentata ...

2432 EUR/m2 | 148 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere Complex Studentesc Corneliu Coposu  etaj 2 amenajat Lux mobilat utilat
19

Apartament 3 camere Complex Studentesc Corneliu Coposu etaj 2 amenajat Lux mobilat utilat

De vanzare apartament cu 3 camere,confort 1, situat in Complex Studentesc pe Bulevardul V. Parvan.Apartamentul se afla la etajul 2, intr-un bloc cu 4 etaje . Avand o suprafata utila de 65 .mp, apartamentul este compus din 3 camere, o bucatarie openspace, 2 bai (o baie este cu cada si aerisire cu geam ...

2146 EUR/m2 | 65 m2

Parvan, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament bloc nou, cu 2 camere si terasa, parter - zona Torontalului
5

ID: P2726 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 60 mp utili, situat in zona Torontalului , intr-un bloc nou , construit in 2020. Imobilul este compartimentat astfel: - hol acces - dormitor - living cu acces in curte - bucătărie deschisă - baie Caracteristici : * ...

2450 EUR/m2 | 60 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere bloc unicat de caramida Take Ionescu langa Politie si Complex Dracula
20

Ocazie Unica !!! Se vinde un apartament cu 3 camere,pe Bulevardul Take Ionescu,langa Politia Judeteana,vis-a-vis de Complexul Rezidential ISHO,la etajul 1 in cadrul unui bloc unicat la nivel de Timisoara,din caramida,constrit in anul 1986 cu o suprafata de cca.70 mp utili si construita de cca.80mp.Blocul ...

2279 EUR/m2 | 70 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat parter foarte inalt bloc caramida aproape de Prefectura
18

Apartament 3 camere decomandat situat la parterul foarte inalt a unui bloc cu 4 etaje(exista garaje la subsol), de caramida si acoperis tigla,zona Centrala,strada ABRUD , o zona extraordinara si foarte cautata. Apartamentul in suprafata de aproximativ 80mp utili este situat pe jumatate de bloc fiind ...

2045 EUR/m2 | 78 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat Lipovei amenajat mobilat centrala proprie
7
2

Avem placerea de a va oferi un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, cu o suprafata utila de 56 mp si o suprafata totala de 60 mp, la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,in apropiere de Piata Agoalimentara, zona Lipovei,pozitionat cu vederea spre parcul de langa bloc. Apartamentul ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala 5 camere si teren 1187 mp - Zona Mehala, Timisoara
13

ID Intern: P2723 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala pe parter, cu 5 camere, 130 mp utili, 1187 mp teren, anul constructiei 1970, situata in zona Mehala, Timisoara Compartimentarea imobilului este realizata astfel : - Living - 4 dormitoare - 2 bucatarii - Baie - Camara ...

2077 EUR/m2 | 130 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Braytim 1704 mp front B-dul Sudului 40 ml constructii dezvoltare!!
8
4

COMISION 0%!! Idea Real Estate Investment va ofera in exclusivitate un teren situat in zona Braytim cu o suprafata de 1704 mp ( 2 parcele alaturate ) in zona Strazii Garofitei cu utilitati si cu urmatorii coeficienti conform Urbanism eliberat recent : - se permit imobile : unifamiliale locuinte cuplate ...

1,704 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
PROPRIETAR! Teren Bdul Sudului Nr 59 cu utilitati 589 mp - Braytim !!
6
3

PROPRIETAR! Ofer spre vanzare un teren cu o suprafata de 589 mp situat pe Bdul Sudului nr 59 - Braytim ( adresa inscrisa in cartea funciara ) cu utilitati ( apa,gaz, curent, canal ) si urmatorii coeficienti conform certificat urbanism : - POT - 40 % - CUT - 1.5 - regim de inaltime admis : P+M, P+1E - ...

589 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare zona Olimpia
3
1

Garsoniera de vanzare zona Olimpia

Ofer săre vanzare garsoniera mobilata si utilata complet, fiind racordata la caldura orasului, avand o suprafata de 30 mp, confort 1 la etajul 5 7

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Balcescu
5
3

Apartament 1 camera zona Balcescu

Oferim apartament 1 camera acesta se afla in zona Balcescu, una dintre cele mai dorite locatii din Timisoara. Se vinde complet mobilat si utilat la etajul 2, cu o suprafata utila de 38 mp2, langa facultatii si zona de centru acte la zi.

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.
8

Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.

De vanzare, in bloc nou, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,3 mp utili, 2 balcoane, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 90.600 Euro, negociabil. 0755793075

1812 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.
5
3

Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.

La etajul 1, apartament cu 3 camere in bloc nou, aproape de magazine, predare la cheie cu dotari si finisaje gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare ...

1848 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa. Balcon. Baie cu geam.
8

De vanzare, aproape de Lidl si Penny, 2 camere in bloc nou, la cheie, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, parcare inclusa in pret, 84.600 Euro, negociabil. 0755793075

1800 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii   acces separat.
20

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii acces separat.

Spre vanzare in Mosnita Veche pe strada asfaltata, o casă individuală, dispusă pe P+M, compartimentată eficient pentru două familii, cu acces separat prin scară exterioară. Teren 500 mp, 110 mp utili pe fiecare nivel, fiecare etaj fiind conceput ca unitate locativă distinctă, oferind intimitate și funcționalitate. ...

1364 EUR/m2 | 220 m2

Mosnita Veche, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7133) Giroc (1609) Mosnita Noua (938) Dumbravita (847) Sacalaz (389) Sanandrei (251) Mosnita Veche (250) Giarmata (159) Ghiroda (153) Lugoj (153) Chisoda (146) Urseni (132) Sag (124) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (90) Remetea Mare (77) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (40) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Dudestii Noi (25) Parta (24) Pischia (23) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Albina (13) Cenad (13) Ianova (12) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Ortisoara (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sacosu Turcesc (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Darova (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Babsa (1) Balint (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Uliuc (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)