Promovat
Aradului-Pta Verde.Pret Neg.Centrala.Mobilat+Utilat. 0% COMISION cump. model mare - 2 bai, 2 bacoane
16

. Vindem apartament situat in Zona Aradului, la 15 minute plimbare de Iulius Town, langa Piata Verde, bloc cu 4 nivele, situat la etajul 4 din 4 + ACOPERIS, cu sarpanta, cu invelitoare de tigla, 2 apartamente pe nivel; model cu vedere pe 2 parti, 2 bai (una cu geam), 2 balcoane inchise cu ferestre cu ...

1473 EUR/m2 | 78 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Zona de Munte
15
4

Casa Zona de Munte

Traiesti in oras. Alergi. Te consumi. #536;i la un moment dat vrei liniste. Aceasta proprietate din zona Gladna ndash; Fardea nu este doar o casa. Este locul in care iti incetinesti ritmul si iti recapeti energia. - Casa cu 2 camere, ideala pentru transformare intr-un refugiu de weekend sau cabana ...

418 EUR/m2 | 140 m2

Fardea, Timis

Promovat
Penthouse Aradului-3 Camere-Disponibil Imediat
19
1

Penthouse Aradului-3 Camere-Disponibil Imediat

Imomadax va prezinta spre vanzare direct de la dezvoltator un apartament tip penthouse situat la etajul 5/5 al unui bloc nou (2 lifturi) pozitionat ideal intre calea Aradului si calea Torontalului. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,aer conditionat,incalzire prin pardoseala cu termostate ...

2272 EUR/m2 | 81 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament  cu o camera zona Elisabetin
4
19

De vanzare apartament cu o camera zona Elisabetin

Va oferim spre cumparata un apartament cu 1 camera in zona Elisabetin. Perfect localizata fiind aproape de facultati, centru, mijloace de transpor, parcuri, gradinite, magazine, farmacii, banci. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 30mp, cu balcon inchis, centrala termica proprie, AC. Se afla ...

1867 EUR/m2 | 30 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casă de locuit, tip duplex, Sânandrei
9

casă de locuit, tip duplex, Sânandrei

Sânandrei, o localitate în plină expansiune, cu acces rapid pe patru benzi de circulație și legătură directă la autostradă! Imobilul beneficiază de o poziție ideală, aproape de facilități și cu potențial de creștere. Pentru detalii și vizionări, contactați-ne! Simplitate și utilitate în fiecare construcție! ...

1606 EUR/m2 | 84 m2

Sanandrei, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.
14
4

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.

Langa Mosnita City Mall, 1 2 duplex cu 5 camere, 120 mp utili, P+1+POD, cu acoperis din tigla, finalizat, disponibil imediat, compartimentat excelent, la parter cu living spatios, bucatarie inchisa, baie, birou, terasa acoperita, la etaj cu 3 dormitoare, 3 bai, placa de beton peste etaj, spatiu de depozitare ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.
20
3

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.

De vanzare in Becicherecul Mic, pe strada asfaltata, casa individuala cu 5 camere, 180 mp utili, P+Etaj+POD, living cu zona de dining, 2 terase mari, 2 bai, garaj, finisata la cheie, mobilata si utilata complet, curte amenajata cu zona de gratar, plante decorative, pomi fructiferi, disponibila imediat, ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Becicherecu Mic, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
30

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa in Mosnita Noua. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare si dressing.
20
14

De vanzare in Mosnita Noua, duplex cu P+Etaj+Pod, 110 mp utili, 300 mp teren, cu acoperis din tigla, placa de beton peste etaj cu spatiu de depozitare in pod, 3 dormitoare, dressing, bucatarie inchisa, camera tehnica, terasa spatioasa acoperita, acces auto in curte, imprejmuire cu gard de beton, 175.000 ...

1591 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7133) Giroc (1609) Mosnita Noua (938) Dumbravita (847) Sacalaz (389) Sanandrei (251) Mosnita Veche (250) Giarmata (159) Ghiroda (153) Lugoj (153) Chisoda (146) Urseni (132) Sag (124) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (90) Remetea Mare (77) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (40) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Dudestii Noi (25) Parta (24) Pischia (23) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Albina (13) Cenad (13) Ianova (12) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Ortisoara (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sacosu Turcesc (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Darova (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Babsa (1) Balint (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Uliuc (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)