Promovat
Apartament spațios cu două camere, etajul 4 cu acoperiș.
20
1

Apartament spațios cu două camere, etajul 4 cu acoperiș.

De vânzare apartament spațios cu două camere situat la etajul patru cu acoperiș de țiglă ideal pentru a locui sau investiție.Locuinta este luminoasă și bine compartimentată, fiind poziționat la ultimul etaj oferă mai multă liniște și intimitate iar acoperișul asigură protecție suplimentară. Este decomandat ...

1523 EUR/m2 | 65 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
Afacere la cheie + spațiu comercial de vânzare
6
1

Afacere la cheie + spațiu comercial de vânzare

CasaVida Imobiliare vă propune spre vânzare o oportunitate rară pe piața din Lugoj: afacere funcțională la cheie, împreună cu spațiul comercial în care aceasta își desfășoară activitatea. Proprietatea este ideală pentru antreprenorii care își doresc un business stabil, deja poziționat în piață, cu infrastructură ...

604 EUR/m2 | 199 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Duplex asimetric-pozitionare excelenta Sacalaz
8

Duplex asimetric-pozitionare excelenta Sacalaz

REX Imobiliare, va ofera acum oportunitatea de a cumpara un duplex cu 2 dormitoare cu design deosebit si cu un amplasament excelent in comuna Sacalaz, la doar 7minute de Timisoara. Proprietatea in suprafata utila de 90mp, ampalsata pe un teren de 250mp este compartimentata astfel: Parter: - hol intrare, - ...

1511 EUR/m2 | 90 m2

Sacalaz, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 Camere pe 2 Nivele, Bloc Nou   Torontalului
15
1

Apartament 3 Camere pe 2 Nivele, Bloc Nou Torontalului

De vânzare Apartament modern 3 camere, tip duplex, 88 mp, bloc nou (2010) Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, dispus pe două niveluri , situat la parterul unui bloc cu 7 etaje, construit în 2010. Nivel 1 (Parter): - Hol de acces - Living cu bucătărie open-space - Baie - Logie ...

2216 EUR/m2 | 88 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 cameră în Piața Unirii | Comision 0%
9

Apartament cu 1 cameră în Piața Unirii | Comision 0%

De vânzare apartament cu 1 cameră situat în Piața Unirii, la parterul unei clădiri istorice aflate în curs de reabilitare. Apartamentul are vedere în curtea interioară, oferind liniște și intimitate. Compartimentare: 1 cameră hol debara baie Suprafață utilă: 38 mp Încălzirea se realizează ...

2895 EUR/m2 | 38 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere la mansarda - 75mp utili, Zona Aradului
15
9

Apartament 3 camere la mansarda - 75mp utili, Zona Aradului

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul Mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2020, structura ...

1373 EUR/m2 | 75 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vila cu etaj, moderna, 193 mp, mobilata, utilată, Mosnita Noua
9
4

Blitz ofera spre vanzare o casa individuala cu arhitectura contemporana situata in Mosnita Noua. Proiectul a fost conceput cu multa consideratie pentru calitate si confort, cu spatii vitrate generoase. Imobilul este dispus pe 2 niveluri astfel: P: hol, camera tehnica, baie, bucatarie open space cu dining ...

1913 EUR/m2 | 196 m2

Mosnita Noua, Timis

Parcele de teren, intre 502 si 622 mp cu utilitati - Bucovat
4
3

Teren intravilan pentru constructii, de vanzare in Bucovat FOXFORT propune spre vanzare teren intravilan pretabil constructii de case si duplexuri, in Bucovat (Remetea Mare), avand suprafete intre 502 si 622 mp, cu 1 si 2 fronturi, si deschiderea de 17 ml la strada. Caracteristici teren: POT 30%, regim ...

502 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Duplex premium, 4 camere, 144 mp utili, 344 mp teren - Dumbravita
15

ID:P2681 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex elegant cu o compartimentare echilibrata si functionala. Proprietatea dispune de 4 camere, dintre care 3 dormitoare, si ofera o suprafata utila generoasa de 144 mp si teren de 344 mp, ideala pentru confortul unei familii moderne. Situata ...

1736 EUR/m2 | 144 m2

Dumbravita, Timis

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Exterior Sud
1

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Exterior Sud. FOXFORT propune spre vanzare un teren intravilan pretabil constructii, in Sacalaz, zona Exterior Sud, avand o suprafata de 605 mp, numar fronturi 1, deschiderea de 20 ml la strada si lungimea de 29,5 ml. Utilitati: curent ...

605 m2

Sacalaz, Timis

Duplex despartit, 4 camere, 120 mp utili, finisat, Ghiroda
10
4

Duplex despartit, 4 camere, 120 mp utili, finisat, Ghiroda

Blitz va propune spre vanzare un duplex cu design unicat, finisat, situat in Ghiroda. Duplexul este construit cu materiale de inalta calitate. Dispune de o suprafata utila de 120 mp si un teren de 255 mp, iar compartimentarea este urmatoarea: Parter: hol, baie, living open space cu bucatarie, camera, ...

2075 EUR/m2 | 120 m2

Ghiroda, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Oportunitate unica - Apartament cu 3 camere, parter, in zona Torontalului
7
6

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. Daca esti in cautarea unei locuinte la un pret avantajos, sub pretul pietei, aceasta oferta este exact ceea ce cauti. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Duplex premium, 3 camere, 86.4 mp utili, 418 mp teren - Ghiroda
10

ID:P2680 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex modern dispus pe parter situat intr-o zona buna din Ghiroda Duplexul este locuinta perfecta pentru o familie cu copii sau un cuplu avand 3 camere bine distribuite, cu o suprafata utila de aproximativ 86.4 mp si fiind amplasata pe un teren ...

2141 EUR/m2 | 86 m2

Ghiroda, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

4 camere, 2 băi, 3 balcoane, 85 mp, zona Aradului
9
1

4 camere, 2 băi, 3 balcoane, 85 mp, zona Aradului

Apartament 4 camere, 2 băi, 3 balcoane, decomandat, 85 mp, etaj intermediar, zona Aradului, preț avantajos! Caracteristici - complet amenajat și mobilat - confort 1, decomandat - sistem de aer condiționat - suprafață 85 metri pătrați - finisaje de calitate Compartimentare - sufragerie mare, cu balcon - ...

1816 EUR/m2 | 76 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml front stradal
1

Teren intravilan, pretabil constructii de vanzare in Dudestii Vechi. FOXFORT propune spre vanzare teren intravilan pretabil constructii, de vanzare in Dudestii Vechi, avand o suprafata de 1000 mp, 1 front stradal si deschiderea de 29.72 ml la strada. Utilitati: curent electric, apa, utilitati in zona. Pretul ...

1,000 m2

Dudestii Vechi, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7172) Giroc (1607) Mosnita Noua (965) Dumbravita (844) Sacalaz (388) Sanandrei (259) Mosnita Veche (253) Giarmata (160) Lugoj (160) Ghiroda (158) Chisoda (150) Urseni (131) Sag (125) Bucovat (Remetea Mare) (110) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (78) Utvin (60) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (27) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Parta (26) Pischia (22) Buzias (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Albina (13) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Cerneteaz (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)