Promovat
Braytim - Calea Urseni. Finisaje superioare. Disponibil imediat.
10
4

Vand duplex in zona Braytim - Calea Urseni, aproape de restaurantul Zone2, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 88 mp + terasa de 20 mp + curte proprie. Se vinde cu bucatarie complet mobilata si utilata, mobila din living si mobila din dormitorul matrimonial. DETALII CONSTRUCTIE: - ...

1875 EUR/m2 | 88 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, parcare subterana, Nord One Business Center
19
1

Apartament 2 camere ultracentral – Locație premium, vedere spectaculoasă. Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 4 al unui bloc nou, finalizat în 2026, parte dintr-un complex rezidențial exclusivist, ( Nord One Brediceanu/ Business Center ) aflat în continuă dezvoltare. Locație ...

3436 EUR/m2 | 55 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, in zona Sagului, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 si are o suprafata utila de 50 mp. Compartimentare: - Hol mare - Bucatarie - Dormitor - ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De vanzare casa cu 3 camere pod zona  Giroc
8
6

De vanzare casa cu 3 camere pod zona Giroc

Casa de vanzare la cheie cu o suprafata de 84 mp, gradina de 30 mp, insiruite la limita dintre Timisoara si Giroc, toate utilitatile. Casa este compartimenta astfel: la parter avem : hol intrare , bucatarie , living , gradina de 30 mp. Iar la etaj hol generos , 2 dormitore , din care unul cu dresing, ...

1893 EUR/m2 | 84 m2

Giroc, Timis

Teren Pischia 10000 mp zona garii
1
5

Teren Pischia 10000 mp zona garii

Vand teren extravilan, in zona garii din Pischia, cu o suprafata de 10000 mp. Terenul are acces la drum, cu un front stradal de 50 m. Pret: 9 Euro/mp, usor negociabil. Tel: 0736173096 sau 0729057644

Pischia, Timis

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor
1
6

2 cam Fac de Medicina-Tipografilor

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 4, bloc cu acoperis de tigla, su 50 mp, balcon, renovat, centrala proprie, zona Tipografilor-Medicina. Pret: 110000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2200 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim
7
4

2 cam etaj 1 loc parcare Braytim

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, open space+dormitor, cu acces pe balcon din ambele incaperi, cu posibilitatea de a se inchide bucataria, baie, su 51 mp, incalzire in pardoseala, bloc intabulat, zona Braytim langa Eso. In pretul apartamentului intra si un loc de parcare. Pret: 93000 euro Tel: ...

1824 EUR/m2 | 51 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
6
21

Oferim spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, etajul 3 , situat în Complexul Studenţesc, într-un bloc construit în 2008. Cu o suprafaţă de 45 mp, această proprietate reprezintă o alegere excelentă atât pentru locuinţă, cât şi pentru investiţie.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu
15
5

1 cam etaj intermediar mobilat si utilat Take Ionescu

De vanzare, apartament in zona Take Ionescu, baie, bucatarie, camera, balcon, su aprox 35 mp, posibilitate de montare centrala proprie, renovat 2019, mobilat si utilat, situat la etajul 3, bloc cu lift nou. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2286 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.
6
4

Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui; Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 din 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - decomandat - model cu vedere pe o singura parte, in fata - model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan - detalii AMENAJARE interioara : parchet ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala
10
5

4 cam centr proprie ETAJ 1 zona Centrala

De vanzare, partamentul este situat la etajul 1, intr-un imobil cu 4 apartamente si curte interioara. Compartimentarea este cu de 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 pranzitor, debara, 3 holuri, terasa spre curtea interioara semideschisa si doua boxe (aprox.40 mp). Incalzirea este cu centrala proprie si ...

1731 EUR/m2 | 156 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vand teren Calea Buziasului, langa Continental, 90 euro mp
3
8

Vand teren Calea Buziasului, langa Continental, 90 euro mp

Teren de vanzare in Timisoara - Buziasului, reper Fabrica Continental, avand o suprafata de 3415 mp si front stradal de 28 ml. Pretul: este 90 euro negociabil Tel. 0736173096, 0729057644

Buziasului, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Brancoveanu colt cu Rebreanu
16
2

Casa de vanzare Brancoveanu colt cu Rebreanu

De vanzare casa in Timișoara în apropiere de Shoping City, la cateva minute de piata Doina ,școală, aproape de statia de autobuz , compusa din 2 apartamente separate ,un apartament din 2 camere ,bucătărie ,baie hol și cămară. Al doilea apartament este compus din 2 camere ,bucătărie ,baie. Casa are o ...

550 EUR/m2 | 600 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Casa insiruita cu 4 camere teren de 233 mp la cateva minute de magazinul Profi Calea Urseni
4

Va propunem spre vanzare casa insiruita cu 4 camere, 2 bai, cu o suprafata de 111 mp, teren de 233 mp zona rezidențiale în dezvoltare din Timișoara Calea Urseni. Ideală pentru cei care își doresc liniște, intimitate și acces rapid către oraș. Caracteristici principale: Construcție solidă (2017) 2 ...

1936 EUR/m2 | 111 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere BOXA, parcare SUBTERANA Calea Torontalului
16

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 48 mp, balcon mare de 11 mp, etajul 3 din 9 cu lift , parcare subterană, boxa, situat pe Calea Torontalului, oportunități excelente de închiriere. Blocul este construit în 2019, foarte bine întreținut și dotat cu două lifturi pe scară, ...

2646 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc de caramida centrala proprie zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Gheorghe Lazar 1

Apartament cu 2 camere Gheorghe Lazar

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar, etaj 2, suprafata utila de 68mp, balcon, complet utilat si mobilat,confort 2. Are centrala proprie si AC. Este aproape de mijloacele de transport, magazine si la doar 10-15 minute de Centru, Piata 700. Nu ezitati sa sunati la numarul ...

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Blascovici
4
7

De vanzare apartament 2 camere in zona Blascovici

Apartament cu doua camere, in Timisoara, zona Blascovici -suprafata: 48mp-etaj: 4-nr camere: 2-compartimentare: decomandat-incalzire: centrala propie pe gaz(schimbata recent)-renovat: da-aer conditionat: da(ambele camere)-balcon: da. La 10 minute de mers cu masina sau transportul in comun de Centrul ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 mobilat si utilat langa Parcul Botanic
5

2 cam ETAJ 1 mobilat si utilat langa Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, etaj 1, posibilitate montare centrala proprie, zona Centrala, langta Parcul Botanic, la 1 min de Iulius Mall. Pret: 96000 euro, fix Tel: o736173096, o729057644

459 EUR/m2 | 40 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7132) Giroc (1604) Mosnita Noua (948) Dumbravita (840) Sacalaz (391) Sanandrei (255) Mosnita Veche (246) Ghiroda (158) Giarmata (158) Lugoj (156) Chisoda (148) Urseni (131) Sag (126) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (91) Remetea Mare (77) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (53) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (28) Dudestii Noi (27) Recas (27) Parta (24) Pischia (22) Albina (14) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Jebel (8) Ortisoara (8) Sacosu Turcesc (8) Sanmihaiu German (8) Cerneteaz (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Cornesti (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)