Promovat
Casă individuală de vânzare în Giroc cu piscină și dotări premium
16
8

CasaVida Imobiliare vă propune spre vânzare o casă individuală modernă, situată la intrare în Giroc, zona Planetelor, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din apropierea Timișoarei. Detalii generale: -Regim de înălțime: P+M -Suprafață utilă: 180 mp -Suprafață construită: 240 mp -Teren: 576 ...

2333 EUR/m2 | 180 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament nou la cheie 1 camera - direct de la dezvoltator !
8
2

Comision 0%!!! Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un apartament în cartierul PREMIUM RESIDENCE. Acesta este situat pe o strada linistita,aproape de Calea Urseni,un loc ferit de agomeratia si zgomotul orasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 37 mp si este compartimentat astfel: ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Teren de vanzare, 1084 mp in Dumbravita pentru duplex, vatra satului
4

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un teren intravilan, situat in Dumbravita, chiar in vatra satului. Caracteristici principale: Suprafata: 1084 mp Acces la 2 strazi Doua fronturi stradale: 25,8 metri liniari fiecare Acces direct la drum asfaltat Toate utilitatile disponibile: ...

1,084 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Pozitie excelenta! Apartament cu 2 camere si balcon de 4 mp- Calea Aradului
12
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Aradului, intr-un imobil finalizat in anul 1981, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 4 dintr-un bloc prevazut cu P+4 etaje+M si dispune de o suprafata utila de 48 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

1562 EUR/m2 | 48 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in Giroc Braytim  in zona Planetelor.
9

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in Giroc Braytim in zona Planetelor.

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camre, cu o suprafata utila de 60 mp + balcon la etajul 1 din 1 al blocului. Imobilul beneficiaza si de un spatiu pentru depozitare, in pod, cu acces din casa scarii. Apartamentul are rulouri, balcon deschis usi Porta Doors, dispune de 2 aparate de aer conditionat. Compartimentare: ...

1883 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere zona linistita
16
21

Apartament cu 2 camere zona linistita

Apartament cu 2 camere 49.9 mp, cu bucataria închisa, balcon de 5 m , finalizat complet, loc de parcare trecut în extrasul CF. Apartamentul este situat la parter într-o cladire P+2+M. Apartamentul dispune de urmatoarele caracteristici: ferestre termopan Salamander maro, încalzire în pardoseala, ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam dec buc separata etaj 1 loc parcare acoperit Braytim
6
5

2 cam dec buc separata etaj 1 loc parcare acoperit Braytim

Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, bucataria separata, su 43 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare acoperit, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 78000 euro Tel: 0723674418

1814 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 decomandat Braytim
10
19

2 camere etajul 1 decomandat Braytim

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casa tip triplex, cu 2 camere, de vanzare in Sanandrei.
14
11

Casa tip triplex, cu 2 camere, de vanzare in Sanandrei.

ID intern: V1018 Casa 2 camere de vanzare in Sanandrei. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare casa tip triplex, cu un regim de inaltime P + P, situata in localitatea Sanandrei, avand un numar de 2 camere, cu o suprafata utila de 75 mp si teren 135 mp. Casa a fost construita in anul 2020, structura ...

1333 EUR/m2 | 75 m2

Sanandrei, Timis

Apartament cu 2 camere SAD la parter in Timisoara, calea Buziasului
11
6

Spatiu comercial apartament cu 2 incaperi de vanzare in Timisoara, zona calea Buziasului. FOXFORT propune spre vanzare spatiu comercial in Timisoara situat in zona buziasului, avand un numar de 2 incaperi, 1 bai, 1 bucatarie. Suprafata utila 51 mp. Are structura din beton, este construit in anul 2020. Dotari: ...

1765 EUR/m2 | 51 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Giroc bloc nou
7
1

Apartament 3 camere Giroc bloc nou

Se vinde apartament cu 3 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 3 din 3 nivele, cu o suprafață utilă de 54mp este compus din : hol de acces, bucătărie open space , 2 dormitoare , baie, debara , dressing, balcon , incalzire în pardoseală cu centrala proprie, aer condiționat , loc de ...

1778 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

De vanzare apartament 2 camere,  Cotu-Mic parter ,malul Timisului.
3

De vanzare apartament 2 camere, Cotu-Mic parter ,malul Timisului.

De vanzare apartament 2 camere Cotu- Mic,67mp parter, izolat exterior,situat intr-o zona foarte linistita, langa malul Timisului,in zona se afla: scoala Eftimie Murgu,Profi,sala fitness,plus alte avantaje,apartamentul necesita renovare dupa preferintele fiecaruia,acesta despune de centrala pe gaz noua ...

799 EUR/m2 | 67 m2

central, Lugoj, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 2
11
1

Apartament 2 camere Giroc etaj 2

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un bloc mai nou, cu o suprafață utilă de 49 mp si un balcon de 5 mp, etaj 2 din 3 nivele, este compus din : living cu bucatarie open space, dormitor, hol , baie si un balcon, se vinde mobilt si utilat la pretul de 86800 euro .detalii:0766881167

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc-Braytim
10

Apartament 2 camere Giroc-Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc in bloc nou , la etajul 3 din 3 nivele, cu o suprafata utila de 57 mp si un balcon de 8 mp , este compus din : living cu bucatarie open space, hol , baie , dormitor , balcon cu iesire din living , urcare in pod cu scara interioara din living ( spatiu ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Cartier Aeroport
16

Apartament 2 camere Cartier Aeroport

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Cartierul Aeroport , confort 1 decomandat, cu o suprafata utila de 58 mp , etaj 2 din 2 , blocul este din caramida, incalzire cu centrală proprie, geamuri termopan, aer condiționat, izolat exterior , podul renovat și izolat, este compus din : living , ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Elisabetin
5

Apartament 1 camera zona Elisabetin

Apartament cu 1 camera de vanzare situat in zona Elisabetin la etajul 3 din 3 , blocul este maai nou, are o suprafata utila de 46 mp , este amenajat modern, inclzire cu centrala termica a blocului cu contoare separate pe apartament cu incalzire pe calorifere, se vinde mobilat si utilat , are si o boxa ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Blascovici
10
1

Apartament 2 camere zona Blascovici

Vând apartament 2 camere, situat in zona Blascovici la etajul 4 din 4 bloc cu acoperis, confort 2 nedecomandat cu suprafața de 40 mp, instalația electrică este complet refăcută, are geamuri termopan, se vinde complet mobilat la pretul de 60000 euro.detalii tel:0766881167

1463 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
8

Apartament 3 camere Girocului

In zona Girocului aproape de Judetean se vinde apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla, suprafață utila 53 m2 cu 2 balcone de 7 mp2, incalzire cu centrala proprie pe gaz, clima, gresie si faianta, usa metalica, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de 95000 euro,detalii ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Giroc
14

Apartament 2 camere Giroc

In localitatea Giroc se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat la etajul 3 din 4 nivele, cu o suprafata utila de 49 mp, este compus din : living open-space cu bucataria, dormitor, hol , dressing, baie , balcon , parcare proprie trecuta in nCF si o cameră individuala pentru depozitare ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Aparatamente cu  1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim
16
13

Aparatamente cu 1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim

1380 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Giroc,Calea Timisorii.
4
2

Apartament 2 camere Giroc,Calea Timisorii.

Apartament 2 camere Giroc, constructie 2018 parter ,situat la intrarea in Giroc langa ESSO,avand acces facil la mijloace de transport in comun,scoala ,magazine in zona ,pentru detalii:0766881167

1676 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 camere open space intermediar bloc nou centrala parcare
9

2 camere open space intermediar bloc nou centrala parcare

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere open space situat in zona Giroc/Braytim aproape de ESO intr-un imobil construit in anul 2024 cu termen de finalizare luna Mai model confort 1 semidecomandat etaj intermediar cu o suprafata utila de 50 mp cu balcon si geam la baie. Apartamentul este ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lugojului
7
1

Apartament 2 camere zona Lugojului

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp este compus din : living bucatarie dormitor doua holuri baie balcon debara in hol si bucatarie are geamuri termopan balcon inchis podele laminate incalzire cu centrala proprie ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7173) Giroc (1608) Mosnita Noua (949) Dumbravita (851) Sacalaz (392) Mosnita Veche (252) Sanandrei (252) Giarmata (161) Ghiroda (155) Lugoj (153) Chisoda (146) Urseni (132) Sag (126) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (92) Remetea Mare (77) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (53) Becicherecu Mic (40) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Dudestii Noi (26) Parta (24) Pischia (23) Albina (14) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Cenad (13) Ianova (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sacosu Turcesc (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Giulvaz (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)