Promovat
Apartament cu 1 camere DECOMANDAT Timisoara Calea Urseni
7

Apartament cu 1 camere DECOMANDAT Timisoara Calea Urseni

Va propunem spre vanzare apartament nou, în bloc finalizat în decembrie 2025, nelocuit, cu 1 cameră, zona Braytim Calea Urseni, Giroc. Suprafață: 38 mp utili balcon 6 mp loc de parcare inclus, monitorizat video Etaj: 1 Compartimentare: hol, bucătărie închisă, dormitor, baie cu geam Dotări: încălzire ...

2039 EUR/m2 | 38 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% | Duplex deosebit cu 4 camere, despărțit prin camera tehnica | Girocului
20

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 4 camere si 3 bai, despărțit prin camera tehnica, situat in Timisoara, Zona Girocului, foarte aproape de Gym One, Lidl, Kaufland, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o ...

3088 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si terasa de 5mp | Mosnita Noua
4

Apartament cu 2 camere si terasa de 5mp | Mosnita Noua

District Real Estate are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament luminos, cu 2 camere si terasa de 5mp, in Mosnita Noua, foarte aproape de Sala de sport. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 58mp. Compartimentarea apartamentului este urmatoarea: - Hol acces, - Living cu ...

1598 EUR/m2 | 58 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Duplex, 102mp Utili, 225mp Teren, 4 Camere, Constructie Noua  - Giroc
20
2

Duplex, 102mp Utili, 225mp Teren, 4 Camere, Constructie Noua - Giroc

ID: P1137 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un Duplex cu 4 camere, 102mp utili, 225mp teren, constructie 2024. Posibilitate de alegere a finisajelor. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona linistita. Detalii ...

2157 EUR/m2 | 102 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 4 camere în centru
2
1

Vand apartament cu 4 camere în centru

Vând apartament in centru cu 4, 2 bai, bucătărie. Imobilul are vedere în piață Victoriei. Preț 600000 euro. Telefon 0733056373

4000 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Vand teren și casa la rosu Ghiroda
11
1

Vand teren și casa la rosu Ghiroda

Vand în Ghiroda , un proiect superb, compus dintr-o casa la rosu, garaj, piscina și teren 1050mp. Front stradal de 19.35m. Ma opresc cu descrierea, pentru că trebuie să o vedeți! Preț 320.000 euro. Telefon 0733056373

1280 EUR/m2 | 250 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila în Dumbravita comision zero
20
6

Vand vila în Dumbravita comision zero

Casă de vânzare în Dumbrăvița comision 0% La 5 minute de Primărie, într-un cartier liniștit de case Imobexpress Land îți propune spre vânzare o casă tip duplex, poziționată pe colț, ideală pentru o familie care caută confort, intimitate și acces rapid către punctele importante din Dumbrăvița. ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Comision zero vând casa nouă la Biled
20
1

Comision zero vând casa nouă la Biled

Comision zero, vând casa noua, din cărămidă, la Biled, cu 6 camere, 2 bai, bucătărie, bucătărie de vară cu beci, foișor, cu suprafața utilă de 200 mp, pe un teren de 1471m, front stradal de 18m. Bonus un apartament cu o camera, decomandat, cu bucătărie și baie, cu întrare separata din curte. Prețul este ...

725 EUR/m2 | 200 m2

Biled, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament în centru Timișoarei
8
12

Vand apartament în centru Timișoarei

Comision zero, vând apartament 4 camere în centru Timișoarei 130mp, bucătărie, 2 bai. Loc de parcare. Imobilul are 2 cf și se poate împărți în 2 apartamente. Preț 380 000 euro. Telefon 0733056373

2923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Vand teren în Dumbravita
6
15

Vand teren în Dumbravita

Vand teren în Dumbravita strada Iris, suprafața utila 889. Utilități apa, gaz, canal. Preț 100 euro mp. Telefon 0733056373

889 m2

Dumbravita, Timis

Vand apartament in Zona Steaua comision zero
19
2

Vand apartament in Zona Steaua comision zero

Comision zero. Vând apartament cu 3 camere în zona Steaua, cea mai faină strada din zona, intrarea Peru. Apartamentul are 3 camere decomandate, bucătărie și bai moderne. Se vinde mobilat și utilat cu plita pe gaz, cuptor electric, cuptor cu microunde. Are 2 balcoane și este amplasat într-un loc unde ...

1707 EUR/m2 | 75 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Vând teren la Sag pentru Hala, complex logistic
1
6

Vând teren la Sag pentru Hala, complex logistic

Vând lângă Frigoglas, 5,5 ha de teren extravilan. Parcela este aproape pătrată și are în fata parcelei, conducta de gaz, și stâlpii de curent. Pret 9 euro pe mp

Sag, Timis

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial
8
2

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial

Vand in zona Iozefin spatiu comercial, la etajul 2, cu suprafata de 350mp. Acoperisul tip terasa se afla in proprietate si are o camera tehnica de 30mp. Pret 419500 euro.

1199 EUR/m2 | 350 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera cu gradina si 2 locuri de parcare- Mosnita
8

Vând apartament cu 1 cameră situat în Moșnița Veche, poziție foarte bună. Imobilul are o suprafață utilă de 38 mp și include o grădină proprie de 24 mp, precum și două locuri de parcare. Compartimentare: - Bucătărie separată - Debara - Living cu ieșire directă în grădină - Baie modernă Dotări ...

2013 EUR/m2 | 38 m2

Mosnita Veche, Timis

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie
10
4

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie

Vând in zona Aradului, piața Verde, apartament cu 2 dormitoare și living cu bucatarie, baie cu gea, centrala proprie, clima, mobilat și utilat ca și în poze. Apartamentul este la mansarda, bloc izolat termic, suprafața utila de 50mp. Preț 75000 euro. Telefon 0733056373

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vand hala cu birouri și platforma betonata in Sacalaz
10
1

Vand hala cu birouri și platforma betonata in Sacalaz

Vând in Sacalaz hala 450 mp,inaltime 6m la coama si 4.5m la streasina, teren 6294mp, din care betonat 6000 mp cu beton B400, plasa sudata de 10mm. Frontul stradal de 77.7m,adancime 81m. Separat in același preț este o Clădire de birouri de 400mp P+E. Utilitati: curent, gaz, panouri solare, 2 fose, apa ...

1294 EUR/m2 | 850 m2

Sacalaz, Timis

Vand teren agricol extravilan în Giroc
3
2

Vand teren agricol extravilan în Giroc

Vand teren agricol extravilan în Giroc, după Centura pe partea stângă, cu suprafața de 14.500mp. Preț 10 euro+tva negociabil. Telefon 0733056373

14,500 m2

Giroc, Timis

vand apartament ultracentral
13
13

vand apartament ultracentral

Vand apartament ultracentral aproape de Catedrala ,str CD.Loga etajul 2 superamenajat cu optimizare maxima a spatiului.Apartamentul este la etajul 2 .Este format din hol,baie cu vana,living u bucatarie open space ,dormiror mic. Apartamentul a fost complect remodelat acum 2 ani ,refacuta instalatia de ...

2660 EUR/m2 | 50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Casă modernă P+1 de vânzare – Calea Urseni | Construcție 2023–2024 | Mobilată și utilată
14
1

Vă prezentăm o casă modernă, construită în perioada 2023–2024, situată în zona Calea Urseni, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și o locuință gata de mutare. Imobilul dispune de 80 mp utili (fără terase și pod) și este amplasat pe un teren de 200 mp, oferind spațiu exterior plăcut ...