Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
2

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare zona Aradului, aproape de Iulius Town
9
1

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona Aradului – una dintre cele mai cautate zone rezidentiale din Timisoara, apreciata pentru accesibilitate si infrastructura dezvoltata. Imobilul este pozitionat la parter intr-un bloc solid, construit din beton, cu regim redus ...

1943 EUR/m2 | 72 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, Ciprian Porumbescu!
9
2

Apartament 1 camera, Ciprian Porumbescu!

De vanzare, apartament 1 camera, suprafata utila 26 mp. Apartamentul este situat la parterul unei case, cu doar 4 apartamente in curte, constructie din caramida cu acoperis de tigla, are toate utilitatile, gaz cu contorizare separata si o boxa cu acces din curte. Zona: Ciprian Porumbescu-Brancoveanu. ...

1731 EUR/m2 | 26 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere in BLOC CU LIFT  - Dumbravita - 0% COMISION
11

Apartament 2 Camere in BLOC CU LIFT - Dumbravita - 0% COMISION

Apartament modern cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 din 3, într-un bloc prevăzut cu lift. Locuința impresionează prin spațiile luminoase, finisajele moderne și compartimentarea practică, fiind pregătită pentru mutare imediată. Perfect pentru locuit sau investiție, acest apartament ...

2481 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament 2 camere in zona Aradului
7
35

De vanzare apartament 2 camere in zona Aradului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat. Situat in zona de Aradului, apartamentul dispune de o suprafata utila de 50mp si este la etajul 2, an constructie 1990. Se vinde complet mobilat si utilat cu cele necesare, perfect si ca investitie. Zona linisita, aproape de magazine si ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro
9

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Pasajul Solventul, la etajul 3 din 4, având o suprafață utilă de 75 mp. Apartamentul este în curs de renovare și beneficiază de centrală proprie, parchet și alte îmbunătățiri, fiind nemobilat – ideal pentru ...

1400 EUR/m2 | 75 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 4 CAMERE IN ZONA PTA MARASTI /PTA UNIRII LA 219.900 EURO
14
2

✨ APARTAMENT PREMIUM CU 4 CAMERE ÎN ZONA CENTRALĂ – PIAȚA MĂRĂȘTI, TIMIȘOARA ✨ NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament generos cu 4 camere, situat într-una dintre cele mai căutate zone centrale ale orașului Timișoara – Piața Mărăști, la câțiva pași de Piața Unirii. Proprietatea are o suprafață ...

2114 EUR/m2 | 104 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro
10

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro

NEO Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei. Locuința este amplasată la etajul 3 din 4 și are o suprafață de 34 mp. Apartamentul este semidecomandat, mobilat, renovat și bine întreținut, fiind gata pentru mutare imediată.Dispune de un balcon ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
4

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei
5
42

De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei

Oferim spre vanzare un apartament modern cu o camera, situat la etajul 1 al unui imobil de 4 etaje. Cu o suprafata utila de 34 mp. Este in apropiera mall-ului. Dispune de centrala proprie

1618 EUR/m2 | 34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere DEOSEBIT, et 1 , CENTRALA, la cateva minute de  CENTRU
18
4

Apartament cu 2 camere DEOSEBIT, et 1 , CENTRALA, la cateva minute de CENTRU

Vă prezentăm un apartament MODERN, recent renovat integral, cu o suprafață utilă de 53 mp, situat la etajul 1, bloc izolat, centrala proprie, amenajat cu atenție la detalii și materiale de calitate superioară, ideal pentru locuit sau investiție. Lucrări de bază și structură Pardoseală refăcută complet: ...

2623 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
9

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare casa 4 camere in Nadrag
20
2

De vanzare casa 4 camere in Nadrag

se vinde casa 4 camere in Nadrag zona turistica cu un teren de 3500 mp Cod ofertă / ID BLITZ: P172691

591 EUR/m2 | 110 m2

Nadrag, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Parcelă teren la intrare în Săcălaz, 650 mp, preț 50 euro, utilitati incluse
2
7

Vând parcelă teren la intrare in Sacalaz, cu suprafața de 650 mp, posibilitate construire casă individuală sau duplex, cu utilitati incluse în preț: apa, gaz, curent, drum pietruit, preț 50 euro+tva mp, în preț sunt incluse utilitățile, tel. 0757385571

650 m2

Sacalaz, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7155) Giroc (1603) Mosnita Noua (948) Dumbravita (843) Sacalaz (391) Sanandrei (252) Mosnita Veche (248) Ghiroda (159) Giarmata (158) Lugoj (156) Chisoda (147) Urseni (131) Sag (126) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (90) Remetea Mare (77) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (53) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (28) Recas (27) Dudestii Noi (26) Parta (24) Pischia (22) Albina (14) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Jebel (8) Ortisoara (8) Sacosu Turcesc (8) Sanmihaiu German (8) Cerneteaz (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)