Promovat
AV679 Teren intravilan, Salciua Noua, 1998 mp, IDEAL Investitie
13

AV-Estate va ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata de 1998 mp(suprafata toatala imprejmuita 3000mp), front stradal de 27 ml(3 fronturi stradale si intrare auto pe doua parti), situat in sat Salciua Noua, comuna Pischia. Terenul este ideal pentru investitie (pensiune, camping, agro-turism ...

1,998 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente cu o camera | 64,500 EUR | Giroc
11

Apartamente cu o camera | 64,500 EUR | Giroc

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare apartamente cu o camera, situate într-un ansamblu rezidențial modern, cu parcare privată inclusă. Prima fază a proiectului, alcătuită din 5 blocuri, este deja finalizată și locuita, iar faza a doua se află în curs de finalizare, cu termen de predare în ...

2081 EUR/m2 | 31 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament de vanzare Dumbravita
5

Apartament de vanzare Dumbravita

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona rezidentiala Dumbravita,pe bld.Ion Creanga,la etajul 1,suprafata de 40 mp,se vinde mobilat modern . In apropierea apartamnetului se afla supermarketul Profi,farmacii,statie de autobuz,gradinite - after-school. Pentru detalii sau stabilirea unei vizionari, ...

Dumbravita, Dumbravita, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare P+1+M,teren 900mp,zona Modern Timisoara
20
1

Apostu Estate va propune spre vanzare o proprietate deosebita situata in zona Modern , pe un teren de 854 mp. Casa finalizata in 2022, regim inaltime P+1E+M ,cu o suprafata de 181 mp si este compartmentata astfel: Parter cu suprafata de 89,65 mp care nu a fost renovat: -hol -camera -bucatarie -spatiu ...

1381 EUR/m2 | 181 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. 3 camere. Nou. etaj 1. Girocului - langa Profi str. Neptun.
15
1

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, videointerfon, ...

1780 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament DECOMANDAT - Etaj 1 - Central- Medicina-Prefectura
9

Apartament cu 4 camere DECOMANDAT, situat la ETAJUL 1 intr-un bloc cu IV etaje, din zona centrala a orasului,in imediata apropiere a parcului Andrei Mocioni,Prefectura,Facultatea de Medicina Timisoara. Apartamentul se intinde pe o suprafata de 87 mp utili,fiind compartimentat in 4 camere,2 bai ( una ...

2644 EUR/m2 | 87 m2

Timisoara, Timis

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern in Mosnita. La cheie. Aproape de Carrefour. Asfalt.
16
1

Duplex spatios, compartimentat excelent - modern în Moșnița Veche - in vatra satului, aproape de Carefour Market - pozitie excelenta Detalii: Suprafață utilă: 111 mp Terasă: 11 mp Suprafață teren total: 500 mp total 250 mp duplex. Compartimentare: Parter - hol acces, baie cu geam, camera tehnica, ...

1571 EUR/m2 | 112 m2

Mosnita Veche, Timis

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
1

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere + loc de parcare - Dumbravita
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Dumbravita, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2009, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

2543 EUR/m2 | 49 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4
3

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4

Garsoniera la ultimul etaj, in stare buna, grup sanitar comun cu cateva apartamente. Suprafata: 10,58mp RELATII LA TELEFON:

1818 EUR/m2 | 11 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%.Nou. 3 camere. Etaj 1. Zona Girocului - langa Profi Neptun.
15
3

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, baie cu geam, videointerfon, ...

1823 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Giroc, Timis

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Mobilat. Asfalt. Zona Girocului - Pozitie buna.
8
2

Nou. Mobilat. Asfalt. Zona Girocului - Pozitie buna.

Vand apartament cu 2 camere - zona Girocului pozitie buna, strada asfaltata, complet mobilat si utilat, in bloc nou - 2021, 45 mp., un loc de parcare inclus. Pret 69.900 Eur. Tel. 0750182615.

1705 EUR/m2 | 41 m2

Giroc, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios. Etaj 2 din 3. Terasa de 20 m.p. Mobilat si utilat.
9
1

Vand apartametn cu 3 camere in bloc nou - zona Girocului, etaj 2 din 3, spatios - 65 mp utili, terasa mare - 20 mp amenajata, complet mobilat si utilat, clima, centrala proprie cu incalzire in pardosea, bloc din caramida, izolat termic, un loc de parcare inclus. Pret 132.000 Eur. Tel. 0750182615

2031 EUR/m2 | 65 m2

Giroc, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Teren intre case Bazos !!!
2
13

Teren intre case Bazos !!!

Vand 1100mp teren intravilan , in Bazos , intre case , strada Preot Virgil Cardas , 26500Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Bazos, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7846) Giroc (1753) Mosnita Noua (1275) Dumbravita (982) Sacalaz (390) Mosnita Veche (300) Sanandrei (252) Giarmata (170) Ghiroda (166) Lugoj (165) Chisoda (157) Urseni (156) Sag (149) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (80) Sanmihaiu Roman (76) Utvin (73) Covaci (51) Becicherecu Mic (37) Recas (29) Dudestii Noi (28) Parta (27) Sannicolau Mare (27) Pischia (23) Albina (18) Buzias (16) Peciu Nou (15) Fardea (14) Beregsau Mare (13) Cenad (12) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Bazosu Nou (7) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Rudicica (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Satchinez (4) Varias (4) Alios (3) Cebza (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)