Promovat
Apartament 2 camere, 0% comision, premium residence!!!
9
3

Apartament 2 camere, 0% comision, premium residence!!!

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 2 camere, DECOMANDAT, la cheie, in bloc construit NOU, in zona Braytim, aproape de Uzina de apa, comuna Giroc. Apartamentul este situat in Complexul rezidential Premium Residence, complex ce detine mai mult de 40 imobile finalizate. Dispune de CENTRALA TERMICA ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0 | Duplex premium cu 4 camere | Dumbravita
7

Comision 0 | Duplex premium cu 4 camere | Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare un duplex modern cu 4 camere, situat in zona Belvedere din Dumbravita, o zona rezidentiala in continua dezvoltare, cunoscuta pentru liniste si apropierea de lac. Locuinta este construita in regim de inaltime parter + mansarda, finisata cu materiale de calitate ...

2000 EUR/m2 | 120 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
3 camere, 77 mp suprafata utila + logie de 7 mp, str Stuparilor, nr.6, Timisoara
6
4

Pretul de 189600 euro este un pret final care include TVA de 21% Ansamblul Ana Residence este situat pe str Stuparilor nr. 6, în partea de Est a orasului Timișoara, la doar 1,5km de Iulius Mall și zona Take Ionescu și 3 km de Piata Unirii si reprezintă un nou standard în ceea ce privește confortul ...

2462 EUR/m2 | 77 m2

Est, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermedar.  Decomandat. Cu 2 bai
13

Etaj intermedar. Decomandat. Cu 2 bai

FAVORIT ESTATE va propune spre vanzare un proiect in zona de NORD a orasului intr-un imobil cu 3 Etaje. Tipuri apartamente cu 2 camere: - 52mp suprafata utila + terasa 30mp , disponibil la Etaj Retras - vandut ; Tipuri apartamente cu 3 camere: - 66mp suprafata utila + 2 terase de 11mp, disponibil la ...

1799 EUR/m2 | 75 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.
20
3

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.

De vanzare in Becicherecul Mic, pe strada asfaltata, casa individuala cu 5 camere, 180 mp utili, P+Etaj+POD, living cu zona de dining, 2 terase mari, 2 bai, garaj, finisata la cheie, mobilata si utilata complet, curte amenajata cu zona de gratar, plante decorative, pomi fructiferi, disponibila imediat, ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Becicherecu Mic, Timis

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.
14
4

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.

Langa Mosnita City Mall, 1 2 duplex cu 5 camere, 120 mp utili, P+1+POD, cu acoperis din tigla, finalizat, disponibil imediat, compartimentat excelent, la parter cu living spatios, bucatarie inchisa, baie, birou, terasa acoperita, la etaj cu 3 dormitoare, 3 bai, placa de beton peste etaj, spatiu de depozitare ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren intravilan de 3597 mp cu toate utilitatile - Mosnita Veche
1

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Mosnita Veche, zona Est. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Mosnita Veche, zona Est, avand o suprafata de 3597 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 39 ml la strada. Caracteristici teren: POT 35%, regim de inaltime ...

3,597 m2

Mosnita Veche, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii   acces separat.
20

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii acces separat.

Spre vanzare in Mosnita Veche pe strada asfaltata, o casă individuală, dispusă pe P+M, compartimentată eficient pentru două familii, cu acces separat prin scară exterioară. Teren 500 mp, 110 mp utili pe fiecare nivel, fiecare etaj fiind conceput ca unitate locativă distinctă, oferind intimitate și funcționalitate. ...

1364 EUR/m2 | 220 m2

Mosnita Veche, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7131) Giroc (1600) Mosnita Noua (945) Dumbravita (839) Sacalaz (387) Sanandrei (254) Mosnita Veche (246) Giarmata (156) Lugoj (156) Ghiroda (154) Chisoda (147) Urseni (129) Sag (124) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (91) Remetea Mare (76) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (53) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (28) Recas (27) Dudestii Noi (26) Parta (24) Pischia (22) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Albina (13) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Jebel (8) Sanmihaiu German (8) Cerneteaz (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Ortisoara (7) Padureni (7) Sacosu Turcesc (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Cornesti (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Darova (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Babsa (1) Balint (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Uliuc (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)