Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Sagului
7
2

Apartament cu 2 camere in zona Sagului

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 2/4 al unui imobil aflat in zona Sagului, langa piata Doina cu acces rapid către transport, scoala si magazine Apartamentul se vinde total mobilat si utilat! Se poate elibera doar din septembrie Suprafață utilă: 32 mp Compartimentare: • ...

1872 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Parcele de teren casa individuala sau duplex | Mosnita Noua | Auchan
4

District Real Estate va propune spre vanzare parcele de teren intravilan de 659 mp, pe care se pot construi case individuale sau duplex. Parcelele sunt situate in Mosnita Noua, intr-un cartier nou in dezvoltare, in spatele magazinului Auchan din MCity. REGIM DE INALTIME: P+1E+M Front stradal de 19ml Apa ...

659 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 1,  renovat in Timisoara zona Balcescu.
11
2

Apartament 3 camere, etaj 1, renovat in Timisoara zona Balcescu.

Apostu Estate oferă spre vânzare un apartament spațios și versatil, situat la etajul 1 din 3, foarte aproape de biserica din Bălcescu, Timisoara Având o suprafață utilă generoasă de 100 mp utili acesta este ideal pentru cei care caută un spațiu personalizabil într-o zonă căutată și liniștită. Compartimentarea ...

1899 EUR/m2 | 100 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere renovat complet tip "Samantha" Dorobantilor !!
18
10

COMISION 0%!! Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare un apartament tip "Samantha" situat pe Calea Dorobantilor intr-un bloc tipologia P+4+M renovat complet - instalatie electrica, instalatii sanitare, parchet , bai , compartimentat astfel : - bucatarie cu dinning ( posibilitate inchidere ) - ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa
16
5

Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa

Vand apartament cu 3 camere in zona Elisabetin la casa- curte comuna( cu inca 6 familii in curte ) spatios cu o suprafata utila de 90 mp renovat în anul 2019, s-au schimbat instalațiile electrice , sanitare și de gaz. Încălzire prin centrală proprie pe gaz Bosch, cu calorifere și cu contorizare separată ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Sagului-Dambovita, apartament 1 camera decomandat, centrala gaz
4
1

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera de 36m², model confort 1, decomandat, parter, bloc izolat termic. Dispune de centrala proprie pe gaz, balcon, camara de alimente. Se vinde mobilat si utilat. Pret solicitat de proprietar de 65000€. Se percepe comision. Pentru detalii si vizionari sunati ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 3 camere si teren de 1500 mp - Satchinez
20
5

Va prezentam o casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Satchinez, la 35 de minute fata de Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + pod, situata in Satchinez, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 123 mp si teren 1500 ...

707 EUR/m2 | 123 m2

Satchinez, Timis

Apartament 2 camere Aradului bloc nou
17
3

Apartament 2 camere Aradului bloc nou

Se vinde apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, are o suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou , loc de parcare trecut in CF individual , se vinde cu mobila de bucatarie , la pretul de 120000 euro.

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL
11

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 2 parti situat pe Calea Aradului intr-un imobil construit in anul 1980 etaj 1 din 8 cu o suprafata utila de 68 mp cu baie si WCS si 2 balcoane. Apartamentul este spatios mobilat si utilat intr-un bloc deosebit de caramida ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

aradului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere Complexul Studentesc, parter
12

Ap 2 camere Complexul Studentesc, parter

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat in zona Complexului Studentesc, intr-un bloc reabilitat termic la parter inalt din 4. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp, model confort 1. Dispune de rulouri electrice exterioare, centrala proprie pe gaz, renovat complet, ...

2298 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului
8

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului

In zona Sagului se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 5, blocul are lift, confort 1 semidecomandat, are o suprafata de 49 mp utili cu 1 balcon închis . incalzire cu centrală proprie , aer condiționat în bucătărie și dormitor; se vinde mobilt si utilat la pretul de 97000 euro negoci ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului
5
18

De vanzare garsoniera zona Calea Sagului

Inchiriere garsoniera in zona Calea Sagului mobilata si utilata, ocupabila imediat.Bloc cu acoperis,et.IV, zona linistita. Suprafata 23mp. Va asteptam la o vizionare! Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon!

1296 EUR/m2 | 27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ap 3 camere Mircea cel Batran cu centrala proprie
7
1

Ap 3 camere Mircea cel Batran cu centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in in zona Mircea cel Batran. Parter din 4 nivele modelul cu 2 bai vedere pe 3 parti 64 mp utili. Incalzire cu centrala proprie pe gaz pereti izolati pe interior. Se vinde mobilat si utilat cu electrocasnice inca in garantie. Pret solicitat de ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai parter centrala proprie inalt, cu balcon, Cetatii
9
10

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, usor neg Tel:0736170308

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, parter cu balcon si centrala gaz, Elisabetin-Kiriac-Sagul
9

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Elisabetin -Sagului- Kiriac la parter cu balcon, model confort 1 semidecomandat, 53 mp utili, incalzirea si apa calda este deservita de centrala proprie pe gaz, se vinde partial mobilat. Pret solicitat de proprietar de 93000 euro. Se ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

sagului, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
10

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 138.000 Euro. Tel: 07 arata numarul

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala
7
1

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala

De vanzare apartament 1 camera in zona Steaua la etaj 1 din 4 , compus din : 1 camera bucatarie , baie, balcon amenajat , incalzire cu cu centrala proprie, termopane, parchet laminat, gresie si faianta pret 68500 euro. ID 7447

1713 EUR/m2 | 40 m2

steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou
6

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou

Vand apartament cu 2 camere in bloc nou cu lift situat in Giroc la limita cu Timisoara etaj 1 din 4 compus din 2 camere 2 holuri living si bucatarie open space baie dormitor si balcon dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala suprafata utila este de 48 mp are un loc de parcare in ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Elisabetin
5
3

De vanzare apartament cu o camera in zona Elisabetin

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona semi-centrala,suprafata de 27 mp,etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. Se afla la doar 10 minute de mers pe jos pana in centrul Timisoarei si la cativa pasi de Kaufland,acces rapid la autobuzul 33 sau E1,magazine,etc. Este perfect atat ...

Elisabetin, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere  in zona Lipovei
6
42

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Lipovei

De cumparat apartament 60mp, cu 3 camere decomandate 2 balcoane, Apartamentul e la etajul 3 din 4+mansarda, bloc reabilitat termic, are centrala termica pe gaz. Pentru mai multe detalii si informatii sunati la numarul de telefon afisat! Va asteptam la o vizionare!

1750 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7147) Giroc (1611) Mosnita Noua (953) Dumbravita (849) Sacalaz (392) Mosnita Veche (251) Sanandrei (251) Giarmata (161) Lugoj (156) Ghiroda (155) Chisoda (148) Urseni (132) Sag (126) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (92) Remetea Mare (77) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (53) Becicherecu Mic (40) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Dudestii Noi (26) Parta (24) Pischia (23) Albina (14) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Cenad (13) Ianova (12) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sacosu Turcesc (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)