Promovat
Casa individuala. Dublu front stradal. Amenajata
14

Casa individuala. Dublu front stradal. Amenajata

Casa individuala in Sacalaz, la imediata intrare in comuna, cu regim de inaltime Parter + Mansarda inalta, finalizata in 2019; - suprafata utila de 180 mp casa + 60 mp anexa si terasa de 24 mp. - teren de 680 mp, cu front stradal de 21 30 m. - compartimentare: - parter : hol acces, spatiu deschis, ...

2011 EUR/m2 | 180 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Despartit prin camera tehnica! Modern! Finisaje la alegere!
7

Despartit prin camera tehnica! Modern! Finisaje la alegere!

1 2 duplex despartit prin camera tehnica in zona Dumbravita Cora, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2025, suprafata utila de 130 mp, teren de 300 mp, ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata exterior, acoperis tip terasa. Compartimentare: Parter : hol acces, ...

1992 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Complex rezidential nou. Aproape de parc si Profi. Bucatarie inchisa.
10
2

Vand apartament cu 3 camere, intr-un complex rezidential nou, dotat cu parc propriu, loc de joaca pt copii, in zona Hotelului IQ, aproape de Profi. Model decomandat, cu bucatarie separata, incalzire in pardosela, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri tripane, terasa generoasa, zidarie complet ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 56mp utili, balcon 20mp, decomandat, Etaj 1/3, in Giroc
9
2

ID: P373 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 54mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+3 , anul constructie 2023. Apartamentul dispune de balcon de 20 mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

1759 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar
4
2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camera, pe str. Gh Lazar nr. 4, langa Liceul Lenau, in imobil istoric. Apartamentul se afla la etajul 3, este decomandat si dispune de centrala termica proprie si aer conditionat. Suprafata este de 55 mp

1636 EUR/m2 | 55 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec Aradului-Mall parter
8

2 cam dec Aradului-Mall parter

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, Aradului , langa Iulius Mall,situat la parter , intr.un bloc izolat termic, renovat recent, centrala proprie, baie cu geam , boxa. Pret 118000 euro.

2360 EUR/m2 | 50 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, Parter, 43 MP, bucatarie inchisa, Giroc - ID V5384
2
1

ID intern: V5384 Apartament cu 1 camera, Parter, 43 MP, bucatarie inchisa, Giroc FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material ...

1696 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 68 mp, 2 bai, balcon, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, situat la etajul 2, zona Soarelui. Pret: 125000 euro Tel: o736170308

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

OX722 Giroc, Casa Individuala, Toate Utilitatile
19

OX722 Giroc, Casa Individuala, Toate Utilitatile

OXIA prezinta spre vanzare casa individuala P+M, constructie din 2009, situata in Giroc- Vatra Veche, cu suprafata terenului de 300 MP si o suprafata utila de 120 MP, compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - Living - Bucatarie open space (cu posibilitate de inchidere) - Camara pentru alimente - ...

1567 EUR/m2 | 120 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament de vanzare Dumbravita
5
1

Apartament de vanzare Dumbravita

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona rezidentiala Dumbravita,pe bld.Ion Creanga,la etajul 1,suprafata de 40 mp,se vinde mobilat modern . In apropierea apartamnetului se afla supermarketul Profi,farmacii,statie de autobuz,gradinite - after-school. Pentru detalii sau stabilirea unei vizionari, ...

Dumbravita, Dumbravita, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern
5
5

2 cam decomandat centrala proprie etaj 2 zona Modern

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, bloc izolat exterior si pe interior, centrala proprie, renovat, etaj 2, zona Modern. Pret: 92000 euro Tel: 0736170308

1840 EUR/m2 | 50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2
9
6

Apartament 3 camere, Zona Torontalului - Etaj 2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului Exterior Nord. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + 1 Etaj retras. Anul constructiei ...

1787 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare Dorobanti
4
4

Apartament de vanzare Dorobanti

Vanzare apartament cu 1 camera in zona Doronbanti,la etajul 2,suprafata de 55 mp,se vinde utilat si mobilat. Zona este foarte accesibila,in apropriere aflandu-se magazine,restaurante,parcuri,banci,farmacii,piata,sali de fitness si mijloace de transport. Apartamentul este finalizat in anul 2019.

Dorobanti, Timisoara, Timis

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence
8

2 cam mobilat si utilat etaj intermediar Monarch Residence

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc nou, in complexul rezidential, Monarch Residence, in suprafata utila de 48 mp, compus din bucatarie cu living, dormitor, baie si balcon. La cerere, suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisajele sunt de calitate superioara, ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7149) Giroc (1611) Mosnita Noua (953) Dumbravita (849) Sacalaz (392) Sanandrei (252) Mosnita Veche (251) Giarmata (161) Lugoj (156) Ghiroda (155) Chisoda (148) Urseni (132) Sag (126) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (92) Remetea Mare (78) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (53) Becicherecu Mic (40) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Dudestii Noi (26) Parta (24) Pischia (23) Albina (14) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Cenad (13) Ianova (12) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sacosu Turcesc (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)