Promovat
Apartament decomandat cu 2 camere la etajul 1 in Giroc
8

Apartament decomandat cu 2 camere la etajul 1 in Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 2 camere in Giroc in zona hotel iq fiind intr o zona care are acces rapid catre oras si multe facilități. Apartamentul are o suprafata utila de 54 mp la care se adauga un balcon de 6 mp. Apartamentul este finalizat si este disponibil ...

1842 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa individuala,izolata termic, 5 camere, curte proprie,2 bai, Ronat.
13
2

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare, casa individuala anvelopata, 5 camere, centrala proprie, curte proprie, situata in Ronat. Acest imobil cu o suprafata de 200 mpU dispune de urmatoarele facilitati si este compartimentata astfel: PARTER: - Bucatarie spatioasa, complet utilata, cu loc de luat masa ...

1200 EUR/m2 | 200 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Casă premium cu panouri solare, stație EV, anexă locuibilă și grădină
20

Grand Mobilis Imobiliare vă prezintă spre vânzare o proprietate remarcabilă, situată pe Strada Jiului — o reședință care îmbină eleganța, funcționalitatea și tehnologia modernă într-un cadru generos și intim. Suprafață utilă: 144 mp Teren: 555 mp Regim de înălțime: Parter + mansardă Arhitectură ...

2076 EUR/m2 | 144 m2

Giroc, Timis

Promovat
Proprietate premium,finisaje moderne,zona Ronat-Mehala
20
2

Proprietate premium,finisaje moderne,zona Ronat-Mehala

De vânzare casa nouă P+M, construită cu atenție la detalii și materiale de calitate.Proprietatea dispune de o suprafață utilă generoasă ideală pentru o familie care își dorește liniște și confort.Compartimentarea este inteligent gândită pentru confortul zilnic al unei familii moderne -parter-hol acces ...

2460 EUR/m2 | 150 m2

ronat, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu 1200 mp Sanmihaiul Roman la cheie
9
5

Casa cu 1200 mp Sanmihaiul Roman la cheie

Casa pe structura usoara la arteră, amenajata integral, 4 dormitoare, living mare, 3 bai, bucatarie, curte superbă ideal locuit sau afacere. Totul deosebit stil rustic locație superbă Toate utilitățile centrala proprie gaz parter ai mansardă

1367 EUR/m2 | 150 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Teren intravilan Dumbravita , Creangă Profi Super
2
7

Teren intravilan Dumbravita , Creangă Profi Super

Teren intravilan Dumbravita, 2 parcele alaturate una 708 mp și 721 front de 18 si 17 m, utlititati la vecini. Pentru construcții casă unifamiliara cu regim P+E, Pret 115 mii euro parcelă cu cf uri separate. Se pot achizitiona ambele sau doar una.

721 m2

Dumbravita, Timis

Casa individuala 5 camere, curte si gradina in Rudna
20
4

Casa individuala 5 camere, curte si gradina in Rudna

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Rudna, comuna Giulvaz . FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime pe Parter, situata in Rudna, com Giulvaz, pe strada Noua, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 113 mp si teren 1439 mp. Anul constructiei ...

398 EUR/m2 | 113 m2

Rudna, Timis

Promovat
Duplex premium, 5 camere, 137 mp utili, parter + 1 etaj si pod - Braytim
20
1

ID Intern: P2563 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex cu 5 camere, 137 mp utili, 270 mp teren, anul constructiei 2026, situat in zona Braytim. Imobilul este dotat cu panouri solare de 6kw, baterie si detine certificat de prosumator. -Nivel - P+1+Pod -Suprafata teren - 270 mp -Suprafata ...

2328 EUR/m2 | 137 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere decomandat si 2 balcoane COMISION 0%
9

Apartament 3 camere decomandat si 2 balcoane COMISION 0%

FOCUS Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în Timișoara, pe strada Viorelelor - Dorobantilor, zonă extrem de bine cotată, cu acces rapid către centrul orașului, Complexul Studențesc și principalele puncte de interes. COMISION 0% Suprafață totală: 71,8 mp Suprafață ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

3 camere decomandat vedere pe 2 parti Dorobantilor - Modern
10
1

3 camere decomandat vedere pe 2 parti Dorobantilor - Modern

1620 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila în Dumbravita comision zero
20
6

Vand vila în Dumbravita comision zero

Casă de vânzare în Dumbrăvița comision 0% La 5 minute de Primărie, într-un cartier liniștit de case Imobexpress Land îți propune spre vânzare o casă tip duplex, poziționată pe colț, ideală pentru o familie care caută confort, intimitate și acces rapid către punctele importante din Dumbrăvița. ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

Vand apartament în centru Timișoarei
8
12

Vand apartament în centru Timișoarei

Comision zero, vând apartament 4 camere în centru Timișoarei 130mp, bucătărie, 2 bai. Loc de parcare. Imobilul are 2 cf și se poate împărți în 2 apartamente. Preț 380 000 euro. Telefon 0733056373

2923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Vand teren în Dumbravita
6
15

Vand teren în Dumbravita

Vand teren în Dumbravita strada Iris, suprafața utila 889. Utilități apa, gaz, canal. Preț 100 euro mp. Telefon 0733056373

889 m2

Dumbravita, Timis

Vand apartament in Zona Steaua comision zero
19
2

Vand apartament in Zona Steaua comision zero

Comision zero. Vând apartament cu 3 camere în zona Steaua, cea mai faină strada din zona, intrarea Peru. Apartamentul are 3 camere decomandate, bucătărie și bai moderne. Se vinde mobilat și utilat cu plita pe gaz, cuptor electric, cuptor cu microunde. Are 2 balcoane și este amplasat într-un loc unde ...

1707 EUR/m2 | 75 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Vând teren la Sag pentru Hala, complex logistic
1
6

Vând teren la Sag pentru Hala, complex logistic

Vând lângă Frigoglas, 5,5 ha de teren extravilan. Parcela este aproape pătrată și are în fata parcelei, conducta de gaz, și stâlpii de curent. Pret 9 euro pe mp

Sag, Timis

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial
8
2

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial

Vand in zona Iozefin spatiu comercial, la etajul 2, cu suprafata de 350mp. Acoperisul tip terasa se afla in proprietate si are o camera tehnica de 30mp. Pret 419500 euro.

1199 EUR/m2 | 350 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera cu gradina si 2 locuri de parcare- Mosnita
8

Vând apartament cu 1 cameră situat în Moșnița Veche, poziție foarte bună. Imobilul are o suprafață utilă de 38 mp și include o grădină proprie de 24 mp, precum și două locuri de parcare. Compartimentare: - Bucătărie separată - Debara - Living cu ieșire directă în grădină - Baie modernă Dotări ...

2013 EUR/m2 | 38 m2

Mosnita Veche, Timis

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie
10
4

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie

Vând in zona Aradului, piața Verde, apartament cu 2 dormitoare și living cu bucatarie, baie cu gea, centrala proprie, clima, mobilat și utilat ca și în poze. Apartamentul este la mansarda, bloc izolat termic, suprafața utila de 50mp. Preț 75000 euro. Telefon 0733056373

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vand hala cu birouri și platforma betonata in Sacalaz
10
1

Vand hala cu birouri și platforma betonata in Sacalaz

Vând in Sacalaz hala 450 mp,inaltime 6m la coama si 4.5m la streasina, teren 6294mp, din care betonat 6000 mp cu beton B400, plasa sudata de 10mm. Frontul stradal de 77.7m,adancime 81m. Separat in același preț este o Clădire de birouri de 400mp P+E. Utilitati: curent, gaz, panouri solare, 2 fose, apa ...

1294 EUR/m2 | 850 m2

Sacalaz, Timis

Vand teren agricol extravilan în Giroc
3
2

Vand teren agricol extravilan în Giroc

Vand teren agricol extravilan în Giroc, după Centura pe partea stângă, cu suprafața de 14.500mp. Preț 10 euro+tva negociabil. Telefon 0733056373

14,500 m2

Giroc, Timis

Vand Duplex în Mosnita  fără comision
19
1

Vand Duplex în Mosnita fără comision

De vânzare duplex în Mosnita, poziție excelenta cu doar 2 vecini, 3 locuri de parcare în fața și unul în curte. La parter se afla living de 30 METRI, cu o înălțime de 3 m, bucătărie, baie, camera tehnica, terasa de 18M. La etaj sunt 3 dormitoare, unul cu baie proprie si încă o baie pentru celelalte doua ...

1654 EUR/m2 | 127 m2

Mosnita Veche, Timis

Vand casa, afacere în Sanandrei
10
2

Vand casa, afacere în Sanandrei

Vand doua imobile cu afacere functionala respectiv spatii de inchiriat pentru muncitori straini sau constructori. Un imobil de 200mp cu 30paturi,5camere cu clima,4bai,2bucatarii,complet utilate, Al doilea imobil de 181mp cu 22paturi,5camere cu clima,4bai,3bucatarii, complet utilate. ...

842 EUR/m2 | 380 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere în centru
2
1

Vand apartament cu 4 camere în centru

Vând apartament in centru cu 4, 2 bai, bucătărie. Imobilul are vedere în piață Victoriei. Preț 600000 euro. Telefon 0733056373

4000 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Vand teren și casa la rosu Ghiroda
11
1

Vand teren și casa la rosu Ghiroda

Vand în Ghiroda , un proiect superb, compus dintr-o casa la rosu, garaj, piscina și teren 1050mp. Front stradal de 19.35m. Ma opresc cu descrierea, pentru că trebuie să o vedeți! Preț 320.000 euro. Telefon 0733056373

1280 EUR/m2 | 250 m2

Ghiroda, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7152) Giroc (1609) Mosnita Noua (939) Dumbravita (847) Sacalaz (389) Mosnita Veche (251) Sanandrei (251) Giarmata (159) Ghiroda (153) Lugoj (153) Chisoda (146) Urseni (132) Sag (124) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (92) Remetea Mare (77) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (40) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Dudestii Noi (25) Parta (24) Pischia (23) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Albina (13) Cenad (13) Ianova (12) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Ortisoara (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sacosu Turcesc (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Darova (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Babsa (1) Balint (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Uliuc (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)