Promovat
Apartament 3 camere | Giroc- Eso
10
2

Apartament 3 camere | Giroc- Eso

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 67 mp utili + balcon, situat în Giroc zona ESO Preț: 125.000 euro (negociabil) Suprafață utilă: 67 mp Balcon: 8 mp Etaj: 3 din 3 Loc de parcare inclus Acces pod propriu direct din apartament Localizare: Apartamentul este situat în Giroc, în zona ESO, într-un ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Promovat
COMISION O%, Duplex modern, 4 camere și 2 băi, lac, pădure
10
4

COMISION O%, Duplex modern, 4 camere și 2 băi, lac, pădure

Vă propunem spre vânzare un duplex modern și spațios cu 4 camere și 2 băi, construit în anul 2024, situat în Dumbrăvița (zona liniștită, aproape de pădure), pe un teren propriu generos de 360 mp. Caracteristici principale ale construcției: Regim de înălțime: Parter + Etaj Structură solidă: beton armat ...

2426 EUR/m2 | 94 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Aradului/Torontalului-2 Camere-Centrala Proprie
20
1

Aradului/Torontalului-2 Camere-Centrala Proprie

IMOMADAX vă prezintă spre vânzare direct de la dezvoltator apartamente cu 2-3 camere situate pe strada Augustin Coman nr 2 in complexul 109 Corner. Apartamentele beneficiază de centrală proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,aer condiționat,termostate de temperatura in fiecare camera,videointerfon,2 ...

2140 EUR/m2 | 53 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Panouri fotovoltaice. 5 camere. 3 bai. Teren generos
18
6

De vanzare, casa finalizata in Mosnita Noua, 5 camere, P+E+Pod117 mp utili, 4 dormitoare, dormitor cu baie proprie si dressing, dormitor la parter, placa de beton peste etaj, izolatie cu vata bazaltica, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, curent trifazic, ...

1444 EUR/m2 | 117 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casă- vilă, în spate la Selgros
16
6

Casă- vilă, în spate la Selgros

De vânzare casă cu grădină, pomi fructiferi, P+E+Pod, în spate la Selgros, construcție 2009, posibilitate si pentru 2 familii, cu acces la etaj pe scara separata, suprafața utilă 240 mp. teren 610 mp. Parter: 3 camere, hol, 2 băi, bucătărie inchisă, terasă cu iesire din bucătărie,garaj dublu cu telecomandă, ...

1417 EUR/m2 | 240 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Parcela 970 mp Dumbravita

Parcela 970 mp Dumbravita

Parcela teren 970 mp. front stradal 20 m. Dumbravita, langa padure, in zona pietei, intr-o zona linistita. Asfalt, toate utilitatile. Pret 270 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

970 m2

Dumbravita, Timis

Teren 1090 mp. Dumbravita, vatra satului 2

Teren 1090 mp. Dumbravita, vatra satului

Teren 1090 mp. Dumbravita, vatra satului, front stradal 20 m. toate utilitatile, inclusiv asfalt, acces din 2 strazi. Pozitie foarte buna. Pret 215 euro mp. Tel: 0721-442227.

Dumbravita, Timis

Ferma de crestere pasari judet Timis 8

Ferma de crestere pasari judet Timis

DE VANZARE SAU INCHIRIAT FERMA DE CRESTERE PASARI (LINIE DE PRODUCȚIE) TINERET PENTRU: PUI DE RASA UȘOARĂ (OUATOARE) - PUI RASA MIXTA - PUI PENTRU CARNE. SE POATE ADAPTA ȘI PENTRU PRODUCȚIA DE OUĂ. LOCAȚIA ESTE ÎN JUDEȚUL TIMIS Detalii tehnice Oferta tehnică linia este de producție ,,Big Dutchman,, ...

Timisoara, Timis

Ferma agricola judet Timis 7

Ferma agricola judet Timis

De vanzare ferma agricola in judetul Timis, aproximativ 6000 ha, din care 4000 ha in proprietate, depozit pentru cereale 300.000 tone, cu uscator si statie de incarcat/descarcat tren. Utilaje agricole, cladiri, birouri, etc. Tel 0721-442227.

Timisoara, Timis

Casa Dumbravita, 265000 e neg.
9
1

Casa Dumbravita, 265000 e neg.

Casa an constructie 2020, P+M, Dumbravita, zona strazilor Ferventia I si Soarelui spre padure, teren 500 mp. suprafata utila 125 mp. Living, bucatarie, 2 bai. 2 dormitoare, dressing, terasa inchisa, camera tehnica cu acces din exterior, gradina cu gazon, garaj, apa forata. 265.000 e neg. tel: 0721-442227. ...

2120 EUR/m2 | 125 m2

Dumbravita, Timis

Teren 1100 mp. Dumbravita
4
15

Teren 1100 mp. Dumbravita

Teren de vanzare cu pomi fructiferi, 1.100 mp. fs 19 m. Certificat urbanism pt casa unifamiliala, Dumbravita langa liziera padurii in apropiere de lac , toate utilitatile, pozitie foarte buna, pret 210 euro mp.negociabil. Tel : 0721-442227.

Dumbravita, Timis

Duplex P+E, Dumbravita, 289.000 euro 1

Duplex P+E, Dumbravita, 289.000 euro

Duplex, Dumbravita, aproape de sala de sport si piata. P+E+Pod. Zid dublu, suprafata utila 135 mp, teren 375 mp. Parter: living, dressing, baie, bucatarie cu posibilitate de inchidere. Etaj : 3 dormitoare, 2 bai, balcon, incalzire in pardoseala, placa de beton peste etaj. Finisat in proportie de aproximativ ...

2141 EUR/m2 | 135 m2

Dumbravita, Timis

Parcele alaturate Dumbravita aproape de centura 12

Parcele alaturate Dumbravita aproape de centura

De vanzare 1 sau 2 parcele alaturate Dumbravita aproape de centura, partea dinspre Cal. Aradului, 940 mp si 1010 mp. Toate utilitatile, pret 90 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

Dumbravita, Timis

2 camere | etaj 1 | centrala proprie | mobilat si utilat | zona excelenta |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un bloc in zona Sagului; - etaj 1/4; -suprafata utila 40 de mp; - Balcon: inchis de 3 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, inclusiv aragaz, hota, aer conditionat, frigider; - Detalii ...

1998 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Cenad-Posibilitate Afacere-casa si 669mp teren-Ultracentral
6
1

Cenad-Posibilitate Afacere-casa si 669mp teren-Ultracentral

IM Imobiliare ofera spre vanzare Casa cu posibilitate de dezvoltare afacere in Cenad, judetul Timis la doar cativa km distanta de vama cu Ungaria. Casa dispune de un teren de 669 mp . Compartimentare: hol acces, o sala mare (fosta cantina/macelarie), baie si bucatarie cu posibilitate de extinere. Acces ...

352 EUR/m2 | 187 m2

Cenad, Timis

Promovat
Super pozitie , langa Spitalul Judetean !!!
10
1

Super pozitie , langa Spitalul Judetean !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 1 , semidecomandat , balcon , amenajat , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , 42mp utili , bloc anvelopat , zona Spital Judetean Girocului , Pret 81000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1929 EUR/m2 | 42 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!
12

Complex Studentesc , pozitie excelenta !!!

Apartament cu 3 camere , etaj 3 , decomandat , 2 bai , 2 balcoane , centrala pe gaz , geamuri termopan , mobilat , utilat clasic , vedere pe doua parti . Boxa cu acte , inscrisa in Cf , zona Complex Studentesc , strada Barbu Iscovescu aproape de JoyPub . Vedere spre parcare pe o parte , vedere spre ...

2186 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren pentru casa - Mosnita Noua  , in spate la Mega Image !!!
1
9

Teren pentru casa - Mosnita Noua , in spate la Mega Image !!!

Teren 670mp , front de 16ml , toate utilitaile , apa gaz , curent , canal , strada pietruita . Terenul este in Mosnita Noua , pe strada Domogled . Pret 57.000Euro negociabil , inormatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

670 m2

Mosnita Noua, Timis

Uivar , loc bun , liniste !!!
17
6

Uivar , loc bun , liniste !!!

Casa in comuna Uivar , 37km de Timisoara , teren 1130mp , front de 15ml , apa curenta , curent trifazic , asfalt . Casa este compusa din 4 camere , camara in demisol , baie cu cada , bucatarie , pridvor , garaj in curte si cateva anexe pentru animale , eventual atelier sau depozitare . Casa este ...

269 EUR/m2 | 130 m2

Uivar, Timis

Plavat  zona linistita , strada Meziad !!!
10

Plavat zona linistita , strada Meziad !!!

Apartament cu 1 camera , etaj 3 , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!
10

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!

Garsoniera confort 1, etaj 3 , mobilata , utilata , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Teren cu casa de demolat , 369mp , front de 9m . zona Fratelia in spatele benzinariei MOL de pe Rebreanu , 105.000Euro , informatii la 745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!
6

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!

Apartament situat lângă Facultatea de Arhitectură și Construcții, în clădire de cărămidă cu 3 nivele, având acoperiș tip șarpantă (din țiglă), curte proprie. Apartamentul este la etajul 2, pe colț, cu vedere pe două părți. Are 3 camere decomandate, bucătărie, baie, debara și centrală proprie pe gaz. ...

2250 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7180) Giroc (1610) Mosnita Noua (949) Dumbravita (852) Sacalaz (392) Mosnita Veche (252) Sanandrei (252) Giarmata (162) Ghiroda (154) Lugoj (152) Chisoda (146) Urseni (132) Sag (129) Bucovat (Remetea Mare) (109) Giarmata-Vii (91) Remetea Mare (77) Utvin (59) Covaci (54) Sanmihaiu Roman (53) Becicherecu Mic (40) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Dudestii Noi (26) Parta (24) Pischia (23) Buzias (15) Albina (14) Fardea (14) Cenad (13) Ianova (12) Peciu Nou (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sacosu Turcesc (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Giulvaz (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)