Casa de vanzare Fadimac
18
5

Casa de vanzare Fadimac

Gospodarie de vanzare in Fadimac, judetul Timis – Nr. 205 Oferim spre vanzare o gospodarie solida, situata in localitatea Fadimac, judetul Timis, la numarul 205 – ideala pentru cei care cauta linistea satului si un stil de viata autentic. Suprafata teren: 4.484 mp Suprafata utila casa: 184 mp Constructii: ...

247 EUR/m2 | 190 m2

Fadimac, Timis

Promovat
Teren intravilan Dudestii Noi
9

Teren intravilan Dudestii Noi

Va propunem un teren intravilan in Dudestii Noi Terenul are o suprafata de 3.413 mp,situat la asfalt si beneficiaza de toate utilitatile Ideal pentru constructii rezidentiale(Duplex sau casa individuala) Pentru mai multe informatii va stau la dispozitie Comision 0 Radu 0760873636

3,413 m2

Dudestii Noi, Timis

Promovat
Construim apartamente cu 2 si 3 camere in Com Giroc jud Timis
9
3

Apartamente noi cu 2 și 3 camere în Giroc Str. Platanilor, jud. Timiș Construim un ansamblu rezidențial modern în comuna Giroc, pe strada Platanilor, format din apartamente cu 2 și 3 camere, având suprafețe utile între 53 și 81 mp. Proiectul este conceput pentru a oferi confort, eficiență și flexibilitate ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Girocului-3 Min Spitalul Judetean-40MP-Mobilat-Centrala-73.500 Euro! Neg
10
1

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Girocului-Spitalului Judetean , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ...

1838 EUR/m2 | 40 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE  -liniste,verdeata,relaxare
20
10

PROPRIETATE DE EXCEPȚIE -liniste,verdeata,relaxare

Vand vila superba,zona Padurea Verde- Giarmata Vii Suprafata utila este de aprox.400 mp ,parter+ etaj+ mansarda Parter: living mare, dinning,birou,bucatarie, baie, hol,terasa mare acoperita. Etaj: 3 dormitoare (cel matrimonial are baie si dressing),2 bai, 3 balcoane, hol mare(salon). Mansarda: living,dormitor,baie,bucatarie. La ...

1490 EUR/m2 | 500 m2

Timisoara, Timis

Chisoda- zona Poligon
2
6

Chisoda- zona Poligon

Vand 839 mp teren intravilan cu un front stradal de 17,6 m, zona Poligonului, inainte de centura. Momentan nu sunt utilitati. Se vinde parcela roz din imagine. Ideal pentru investitie, zona fiind in continua dezvoltare Pret: 45 euro mp.

Chisoda, Timis

Teren in vatra satului
3
11

Teren in vatra satului

Vand 1237 mp teren,cu 2 fronturi stradale paralele de cate 16 m, strada asfaltata.Toate utilitatile sunt pe strada. Terenul este pe str. a VIII- a Pret: 70 euro mp

1,237 m2

Sacalaz, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei
7
7

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei

Proprietar vand 600 mp teren intravilan, front stradal 22.22 m, situat pe Calea Urseni, dupa centura, mai exact pe str. Ciocarliei.Case locuite si in constructie, langa teren Apartine administrativ de Mosnita Noua. Utilitati: curent, gaz. Teren ideal pentru casa individuala, duplex sau bloc Pret: 127 ...

600 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral- Piata Operei, cu garaj
12
18

Ultracentral- Piata Operei, cu garaj

Vand apartament 3 camere, confort 1, situat la et. 4 7,al unui bloc situat ultracentral.Compus din 3 camere,bucatarie, baie hol, camara, balcon iar in curtea interioara este garajul de 30 mp. Garajul este intabulat pe teren proprietate. Apartamentul dispune de amenajari clasice iar incalzirea se realizeaza ...

2619 EUR/m2 | 63 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Chisoada, 4 camere, spatios, modern, comision 0
15
2

Chisoada, 4 camere, spatios, modern, comision 0

Estate Group prezinta spre vanzare apartament foarte spatios, cu patru camere si 3 bai, in Chisoda, la etajul 2, cladire cu 2 etaje, cu suprafata utila de 111 MP utili + 2 balcoane, compartimentat astfel : Hol Living cu iesire pe balcon Bucatarie Dormitor matrimonial cu baie proprie si dresssing 2 dormitoare Hol ...

1775 EUR/m2 | 111 m2

Chisoda, Timis

Vila- Elisabetin
8
11

Vila- Elisabetin

Vand vila, P+E+M, compusa din living mare, bucatarie, 4 camere, 2 bai, camera tehnica, terasa de 30 mp, garaj pentru 3 masini, teren total 420 mp, zona Elisabetin. Pret: 380 000 euro

1000 EUR/m2 | 380 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala cu 5 camere, 2 bai la cateva minute de scoala Giroc
14
9

Va oferim casa individuala cu 5 camere, 2 bai, constructie din 2015, situata in Giroc pe strada Barzava - la doar 10 minute de scoala cu suprafata terenului de 220 MP si o suprafata utila de 60 MP + 72 construiti, cu mansarda amenajata, terasa acoperita, compartimentata astfel: PARTER: - Hol acces - ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

Promovat
PROPRIETAR- vand casa masiva, situata central
10
4

PROPRIETAR- vand casa masiva, situata central

Vand imobil compus din 2 case avand un living de 30 mp,4 camere,bucatarie,2 bai, terasa de 90 mp. Una din case a fost renovata integral in 2017 iar cealalta casa este constructie noua (nefinisata in totalitate). Incalzire cu teracota lemne iar apa calda provine de la panoul solar. Supravegheata video. Se ...

514 EUR/m2 | 140 m2

Cebza, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
2

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7181) Giroc (1610) Mosnita Noua (950) Dumbravita (852) Sacalaz (392) Mosnita Veche (252) Sanandrei (252) Giarmata (162) Ghiroda (154) Lugoj (152) Chisoda (146) Urseni (132) Sag (129) Bucovat (Remetea Mare) (109) Giarmata-Vii (91) Remetea Mare (77) Utvin (59) Covaci (54) Sanmihaiu Roman (53) Becicherecu Mic (40) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Dudestii Noi (26) Parta (24) Pischia (23) Buzias (15) Albina (14) Fardea (14) Cenad (13) Ianova (12) Peciu Nou (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sacosu Turcesc (7) Dinias (6) Varias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Giulvaz (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)