Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartamente cu 2 camere, proiect superb | Torontalului
6

District Real Estate vă propune spre vânzare apartamente cu 2 camere situate într-un proiect în dezvoltare, situat în zona Torontalului. Apartamentul din poze este de prezentare, proiectul v-a fi finalizat si predat in luna Mai la cheie. Putem pune la dispoziție și ofertă pentru mobilarea apartamentului. Proiectul ...

2067 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
4 parcele alaturate Giroc
2
7

4 parcele alaturate Giroc

4 parcele alaturate Giroc, la asfalt, in zona strazii Neptun, toate utilitatile, cu posibilitate de constructie case unifamiliale sau duplex-uri. Suprafata de aproximativ 625 mp. fiecare, front stradal 18 m, pret 150 euro mp. + TVA parcela. Telefon: 0721-442227.

Giroc, Timis

Promovat
Duplex deosebit zona Aradului | 125 mp utili | curte 325 mp
20

Duplex deosebit zona Aradului | 125 mp utili | curte 325 mp

Proconstruct Imobiliare va prezinta o proprietate de exceptie, situata intr-un complex exclusivist de duplexuri in zona de Nord a Timisoarei. Construita de un dezvoltator renumit pentru calitatea si durabilitatea proiectelor sale in Nordul orasului si Dumbravita, aceasta locuinta a fost gandita pentru ...

2959 EUR/m2 | 125 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere gradina de 30 mp balcon Braytim Giroc
6

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o sufarata de 48 mp, situat in zona Giroc, dispune toate utilitățile ( apa , gaz, curent , canal) - Bucatarie open , living , baie , hol si dormitor - Teren in proprietate -Gradina de 30 mp sau balcon de 6 mp - 1 loc de parcare. Apartamentul este ...

1979 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Giroc, Timis

Apartament de 62 mp utili cu doua dormitoare si gradina de 50 mp Braytim-Urseni
7
32

Vand apartament cu doua dormitoare si living open space, 62 mp utili, CU GRADINA DE 50 MP, TRECUTI IN CF, RULOURI, incalzire in pardoseala, materiale de cea mai buna calitate, situat intr-un imobil cu 9 apartamente. Fiecarui apartament ii revine cate un loc de parcare. Imobilul este situat intr-o zona ...

1331 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

2 camere Braytim-Timisoara
17
17

2 camere Braytim-Timisoara

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon generos si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 75000 euro Telefon. 0723674418

1396 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 54 mp etajul1 zona Braytim
7
27

Apartament cu 2 camere 54 mp etajul1 zona Braytim

Apartamente cu 2 camere, situat intr-un imobil P+E+M, cu suprafata de 54 mp+terasa, etajul 1. La doar 3 minute de mers pe jos se află centrele comerciale și farmacii. Materialele folosite sunt de calitate superioară, finisajele atent selectate și executate. Apartamentul este compartimentat cu un hol ...

1398 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere Braytim
15
5

Apartament cu 2 camere Braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la ...

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De vanzare duplex cu 4 camere cu etaj în zona Giroc ( calea Urseni)
12
1

De vanzare duplex cu 4 camere cu etaj în zona Giroc ( calea Urseni) comusa din : PARTER Bucătărie Living Birou wc Debara Hol intrare spațios ETAJ: 2 Dormitoare cu dressinguri fiecare Wc Hol spațios Încălzirea este realizată în pardoseală cu centrală pe gaz Branșament curent Branșament apă și canal Branșament ...

1504 EUR/m2 | 119 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament LUX   2 camere | Design realizat cu designer | 53 mp | Complet mobilat & utilat OLIMPIA
10

Apartament LUX 2 camere | Design realizat cu designer | 53 mp | Complet mobilat & utilat OLIMPIA

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2640 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Casa Individuala, 5 camere, 128mp + 28mp terasa, 16mp foisor, balcon, teren 400mp Giroc
13
1

Va propunem spre vanzare casa Individuala, 5 camere, 128mp + 28mp terasa, 16mp foisor, 9 mp magazie, balcon, teren 400mp. 5 camere, 3 bai, bucatarie, dressing, balcon, terasa, asfalt si drum privat asfaltat. Situata in Giroc , la doar cateva minute de Biserica, DAF, Trio, cu drum privat asfaltat. Constructie ...

1945 EUR/m2 | 128 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat parter cu balcon langa Spitalul Judetean
8
11

De vanzare apartament 2 camere, parter,semidecomandat,bloc anvelopat cu vedere spre curtea interioara zona Liviu Rebreanu(aproape de spitalul Judedean,langa multe mijloace de transport in comun).Se vinde mobilat si utilat asa cum se vede in poze. Incălzirea de face prin centrala proprie ferroli . Pret ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in Giroc Braytim  in zona Planetelor.
9

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in Giroc Braytim in zona Planetelor.

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camre, cu o suprafata utila de 60 mp + balcon la etajul 1 din 1 al blocului. Imobilul beneficiaza si de un spatiu pentru depozitare, in pod, cu acces din casa scarii. Apartamentul are rulouri, balcon deschis usi Porta Doors, dispune de 2 aparate de aer conditionat. Compartimentare: ...

1883 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere zona linistita
16
21

Apartament cu 2 camere zona linistita

Apartament cu 2 camere 49.9 mp, cu bucataria închisa, balcon de 5 m , finalizat complet, loc de parcare trecut în extrasul CF. Apartamentul este situat la parter într-o cladire P+2+M. Apartamentul dispune de urmatoarele caracteristici: ferestre termopan Salamander maro, încalzire în pardoseala, ...

1360 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam dec buc separata etaj 1 loc parcare acoperit Braytim
6
5

2 cam dec buc separata etaj 1 loc parcare acoperit Braytim

Vand apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, bucataria separata, su 43 mp+balcon, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare acoperit, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 78000 euro Tel: 0723674418

1814 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 decomandat Braytim
10
19

2 camere etajul 1 decomandat Braytim

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Giroc bloc nou
7
1

Apartament 3 camere Giroc bloc nou

Se vinde apartament cu 3 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 3 din 3 nivele, cu o suprafață utilă de 54mp este compus din : hol de acces, bucătărie open space , 2 dormitoare , baie, debara , dressing, balcon , incalzire în pardoseală cu centrala proprie, aer condiționat , loc de ...

1778 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

De vanzare apartament 2 camere,  Cotu-Mic parter ,malul Timisului.
3

De vanzare apartament 2 camere, Cotu-Mic parter ,malul Timisului.

De vanzare apartament 2 camere Cotu- Mic,67mp parter, izolat exterior,situat intr-o zona foarte linistita, langa malul Timisului,in zona se afla: scoala Eftimie Murgu,Profi,sala fitness,plus alte avantaje,apartamentul necesita renovare dupa preferintele fiecaruia,acesta despune de centrala pe gaz noua ...

799 EUR/m2 | 67 m2

central, Lugoj, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 2
11
1

Apartament 2 camere Giroc etaj 2

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un bloc mai nou, cu o suprafață utilă de 49 mp si un balcon de 5 mp, etaj 2 din 3 nivele, este compus din : living cu bucatarie open space, dormitor, hol , baie si un balcon, se vinde mobilt si utilat la pretul de 86800 euro .detalii:0766881167

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc-Braytim
10

Apartament 2 camere Giroc-Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc in bloc nou , la etajul 3 din 3 nivele, cu o suprafata utila de 57 mp si un balcon de 8 mp , este compus din : living cu bucatarie open space, hol , baie , dormitor , balcon cu iesire din living , urcare in pod cu scara interioara din living ( spatiu ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Cartier Aeroport
16

Apartament 2 camere Cartier Aeroport

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Cartierul Aeroport , confort 1 decomandat, cu o suprafata utila de 58 mp , etaj 2 din 2 , blocul este din caramida, incalzire cu centrală proprie, geamuri termopan, aer condiționat, izolat exterior , podul renovat și izolat, este compus din : living , ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Elisabetin
5

Apartament 1 camera zona Elisabetin

Apartament cu 1 camera de vanzare situat in zona Elisabetin la etajul 3 din 3 , blocul este maai nou, are o suprafata utila de 46 mp , este amenajat modern, inclzire cu centrala termica a blocului cu contoare separate pe apartament cu incalzire pe calorifere, se vinde mobilat si utilat , are si o boxa ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Blascovici
10
1

Apartament 2 camere zona Blascovici

Vând apartament 2 camere, situat in zona Blascovici la etajul 4 din 4 bloc cu acoperis, confort 2 nedecomandat cu suprafața de 40 mp, instalația electrică este complet refăcută, are geamuri termopan, se vinde complet mobilat la pretul de 60000 euro.detalii tel:0766881167

1463 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7189) Giroc (1615) Mosnita Noua (950) Dumbravita (853) Sacalaz (392) Mosnita Veche (252) Sanandrei (252) Giarmata (162) Ghiroda (154) Lugoj (152) Chisoda (146) Urseni (132) Sag (129) Bucovat (Remetea Mare) (109) Giarmata-Vii (91) Remetea Mare (77) Utvin (59) Covaci (54) Sanmihaiu Roman (53) Becicherecu Mic (40) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Dudestii Noi (26) Parta (24) Pischia (23) Buzias (15) Albina (14) Fardea (14) Cenad (13) Ianova (12) Peciu Nou (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sacosu Turcesc (7) Dinias (6) Varias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Giulvaz (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)