Apartament de vanzare  Zona Dorobanti
4
2

Apartament de vanzare Zona Dorobanti

Vanzare apartament cu 1 camera in zona Doronbanti,la etajul 2,suprafata de 55 mp,se vinde utilat si mobilat. Zona este foarte accesibila,in apropriere aflandu-se magazine,restaurante,parcuri,banci,farmacii,piata,sali de fitness si mijloace de transport. Apartamentul este finalizat in anul 2019.

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere,decomandat, de vanzare, zona Braytim, Timisoara
11
1

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere ,decomandat, situat la etajul 1 al unui bloc cu 3 etaje, intr-un bloc nou construit in 2024, In zona Braytim, Giroc, judetul Timis. Apartament are o suprafata utila de 53mp +balcon de 4 mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - ...

1877 EUR/m2 | 53 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala, 5 camere, teren 762mp, zona Friedorf in Timisoara
20
14

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, o casa individuala cu 5 camere, situata in cartierul Freidorf din Timisoara, la capatul strazii Intrarea Cornea Ionescu. Casa are o suprafata utila de 197mp, compartimentata astfel: Parter: - 1 sufragerie foarte spatioasa - 1 bucatarie - 1 camara - ...

1244 EUR/m2 | 197 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare Sacalaz
11
2

Casa individuala de vanzare Sacalaz

Apostu Estate va prezinta spre vanzare doua locuinte individuale situate in Sacalaz, i cartierul nou, chiar inainte de bariera. Suprafata utila este de 110 mp suprafata construita este de 170 mp, iar suprafata terenului este de 350 mp. Locuintele au fost construite cu cele mai bune materiale de pe ...

1909 EUR/m2 | 110 m2

Sacalaz, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament o camera in Giroc - ID V5386
9
4

Apartament o camera in Giroc - ID V5386

ID intern: V5386 Apartament cu 1 camera de vanzare in Giroc FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 1 camera, open space, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

2026 EUR/m2 | 30 m2

Giroc, Timis

Promovat
Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.
8

Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.

De vanzare, in bloc nou, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,3 mp utili, 2 balcoane, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 90.600 Euro, negociabil. 0755793075

1812 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

	!!! 1770 euro mp  !!! Apartament 2 camere in Ansamblul Rezidential Sophie 11
6

!!! 1770 euro mp !!! Apartament 2 camere in Ansamblul Rezidential Sophie 11

Ansamblul Rezidential Sophie 11-12-13 este pozitionat in imediata apropiere de magazine , scoli , centre medicale , restaurante , dar retras fata de agitatia citadina si a traficului rutier, accesul facandu-se din Strada Siretului . Configuratia complexului urmareste principiile "gated community" oferind ...

1895 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.
5
3

Comision 0%. 3 camere in bloc nou. Etajul 1.

La etajul 1, apartament cu 3 camere in bloc nou, aproape de magazine, predare la cheie cu dotari si finisaje gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare ...

1848 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
10
1

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2209 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa. Balcon. Baie cu geam.
8

De vanzare, aproape de Lidl si Penny, 2 camere in bloc nou, la cheie, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, parcare inclusa in pret, 84.600 Euro, negociabil. 0755793075

1800 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehal
8

Doresti un apartamnet nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

7

2284 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii   acces separat.
20

Casă individuală P+M, ideală pentru două familii acces separat.

Spre vanzare in Mosnita Veche pe strada asfaltata, o casă individuală, dispusă pe P+M, compartimentată eficient pentru două familii, cu acces separat prin scară exterioară. Teren 500 mp, 110 mp utili pe fiecare nivel, fiecare etaj fiind conceput ca unitate locativă distinctă, oferind intimitate și funcționalitate. ...

1364 EUR/m2 | 220 m2

Mosnita Veche, Timis

8

2209 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

!!! 1770 euro mp !!! NOU în Giroc! Apartament cu 2 camere într-un complex exclusivist Sophie 11
9

Ansamblul Rezidențial Sophie 11 12 13 Confort, Siguranță și Eleganță în Giroc Ansamblul Rezidențial Sophie 11 12 13 este amplasat în Giroc, pe Strada Siretului, într-o zonă liniștită, retrasă de la agitația urbană, dar în imediata apropiere a magazinelor, școlilor, centrelor medicale și restaurantelor. Conceptul ...

1895 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. 2 locuri de parcare. 73 mp utili. Etaj intermediar. 2 bai.
11
1

Giroc, aproape de benzinaria ESO, 3 camere in bloc nou finalizat, etaj intermediar, bloc cu lift, spatios, 73 mp utili, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, balcon spatios, finisat complet, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse inscrise in CF, pret 138.000 Euro, negociabil. ...

1890 EUR/m2 | 73 m2

Giroc, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7173) Giroc (1606) Mosnita Noua (967) Dumbravita (845) Sacalaz (387) Sanandrei (259) Mosnita Veche (253) Lugoj (161) Giarmata (160) Ghiroda (158) Chisoda (150) Urseni (131) Sag (125) Bucovat (Remetea Mare) (109) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (78) Utvin (60) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (27) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Parta (26) Pischia (22) Buzias (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Albina (13) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Cerneteaz (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)