Promovat
Apartament 3 camere decomandat, 63mp utili, etaj P/3, zona Giroc.
14

ID Intern: P700 West Hub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, etaj P/3 , constructie 2024 situat in zona Planetelor, Giroc. Foarte aproape de Hotel IQ, acest apartament este pozitionat excelent, la scurt timp de toate punctele de interes . Apartamentul se prezinta ...

1800 EUR/m2 | 63 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 cameră de vanzare Timișoara – Vivalia Grand, terasa
11
1

De vânzare apartament cu 1 cameră contemporan, cu terasă privată și venit activ – Vivalia Grand, Take Ionescu, Timișoara Preț: 125.000 € (negociabil) (opțional: loc de parcare suprateran disponibil pentru achiziție) Acest apartament cu o cameră, situat în ansamblul rezidențial Vivalia Grand, în zona ...

3238 EUR/m2 | 39 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
3

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Dumbravita Vila 4 Camere | Mobilata si Utilata Lux | 1079mp Teren
20
5

RENAISSANCE ESTATE va ofera oportunitatea de a locui într-o casă exclusivistă, proiectată pe un singur nivel și situată pe o stradă asfaltată în centrul Dumbrăviței. Această proprietate oferă nu doar o locuință, ci un stil de viață rafinat și modern. Detalii despre proprietate: Suprafață construită: ...

8061 EUR/m2 | 165 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera cu gradina si 2 locuri de parcare- Mosnita
8

Vând apartament cu 1 cameră situat în Moșnița Veche, poziție foarte bună. Imobilul are o suprafață utilă de 38 mp și include o grădină proprie de 24 mp, precum și două locuri de parcare. Compartimentare: - Bucătărie separată - Debara - Living cu ieșire directă în grădină - Baie modernă Dotări ...

2013 EUR/m2 | 38 m2

Mosnita Veche, Timis

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie
10
4

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie

Vând in zona Aradului, piața Verde, apartament cu 2 dormitoare și living cu bucatarie, baie cu gea, centrala proprie, clima, mobilat și utilat ca și în poze. Apartamentul este la mansarda, bloc izolat termic, suprafața utila de 50mp. Preț 75000 euro. Telefon 0733056373

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vand hala cu birouri și platforma betonata in Sacalaz
10
1

Vand hala cu birouri și platforma betonata in Sacalaz

Vând in Sacalaz hala 450 mp,inaltime 6m la coama si 4.5m la streasina, teren 6294mp, din care betonat 6000 mp cu beton B400, plasa sudata de 10mm. Frontul stradal de 77.7m,adancime 81m. Separat in același preț este o Clădire de birouri de 400mp P+E. Utilitati: curent, gaz, panouri solare, 2 fose, apa ...

1294 EUR/m2 | 850 m2

Sacalaz, Timis

Vand teren agricol extravilan în Giroc
3
2

Vand teren agricol extravilan în Giroc

Vand teren agricol extravilan în Giroc, după Centura pe partea stângă, cu suprafața de 14.500mp. Preț 10 euro+tva negociabil. Telefon 0733056373

14,500 m2

Giroc, Timis

Proprietar Vând casa o proprietate deosebita vând hala
11
2

Proprietar Vând casa o proprietate deosebita vând hala

Proprietar, vand o proprietate deosebita in Rudicica, cu teren 3060 mp si front stradal de 27,7 mp, compusa astfel: 1. O constructie la rosu a une case cu demisol , parter ( construit)si mansarda (neconstruita). Aceasta constructie nu este intabulata . 2. Constructie tip hala, ca spatiu de depozitare ...

748 EUR/m2 | 400 m2

Rudicica, Timis

Vand Duplex în Mosnita  fără comision
19
1

Vand Duplex în Mosnita fără comision

De vânzare duplex în Mosnita, poziție excelenta cu doar 2 vecini, 3 locuri de parcare în fața și unul în curte. La parter se afla living de 30 METRI, cu o înălțime de 3 m, bucătărie, baie, camera tehnica, terasa de 18M. La etaj sunt 3 dormitoare, unul cu baie proprie si încă o baie pentru celelalte doua ...

1654 EUR/m2 | 127 m2

Mosnita Veche, Timis

Vand casa, afacere în Sanandrei
10
2

Vand casa, afacere în Sanandrei

Vand doua imobile cu afacere functionala respectiv spatii de inchiriat pentru muncitori straini sau constructori. Un imobil de 200mp cu 30paturi,5camere cu clima,4bai,2bucatarii,complet utilate, Al doilea imobil de 181mp cu 22paturi,5camere cu clima,4bai,3bucatarii, complet utilate. ...

842 EUR/m2 | 380 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere în centru
2
1

Vand apartament cu 4 camere în centru

Vând apartament in centru cu 4, 2 bai, bucătărie. Imobilul are vedere în piață Victoriei. Preț 600000 euro. Telefon 0733056373

4000 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Vand teren și casa la rosu Ghiroda
11
1

Vand teren și casa la rosu Ghiroda

Vand în Ghiroda , un proiect superb, compus dintr-o casa la rosu, garaj, piscina și teren 1050mp. Front stradal de 19.35m. Ma opresc cu descrierea, pentru că trebuie să o vedeți! Preț 320.000 euro. Telefon 0733056373

1280 EUR/m2 | 250 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila în Dumbravita comision zero
20
6

Vand vila în Dumbravita comision zero

Casă de vânzare în Dumbrăvița comision 0% La 5 minute de Primărie, într-un cartier liniștit de case Imobexpress Land îți propune spre vânzare o casă tip duplex, poziționată pe colț, ideală pentru o familie care caută confort, intimitate și acces rapid către punctele importante din Dumbrăvița. ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Comision zero vând casa nouă la Biled
20
1

Comision zero vând casa nouă la Biled

Comision zero, vând casa noua, din cărămidă, la Biled, cu 6 camere, 2 bai, bucătărie, bucătărie de vară cu beci, foișor, cu suprafața utilă de 200 mp, pe un teren de 1471m, front stradal de 18m. Bonus un apartament cu o camera, decomandat, cu bucătărie și baie, cu întrare separata din curte. Prețul este ...

725 EUR/m2 | 200 m2

Biled, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Vand teren cu hala în Recas
8
7

Vand teren cu hala în Recas

DE VANZARE SAU INCHIRIAT HALA 2000MP CONSTRUITI PE TEREN 5000MP BUNA PENTRU DEPOZITARE SAU RECONVERSIE. FERMA . C.F. CURAT FARA Sarcini. PREȚUL ESTE DE 120000 EURO , sau variante. TELEFON 0733056373

60 EUR/m2 | 2,000 m2

Recas, Timis

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan
15
3

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan

Proprietar Vand casa în zona Badea Cartan, singura în curte, acces auto, 5 camere 3 bai, teren 270mp. Preț 330000 euro. Telefon 0733056373

1839 EUR/m2 | 174 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând teren extravilan în Fraidorf
4
5

Proprietar vând teren extravilan în Fraidorf

Proprietar vând teren extravilan, în zona Fraidorf, langa Terasa,, La Căpițe '' pe malul Râului Bega, cu suprafata de 10.000mp și cu un front de 34m. Preț 20 euro pe mp. Comision zero.

10,000 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând casa în Sacalaz
17
9

Proprietar vând casa în Sacalaz

Proprietar vând casa smart în Săcălaz. La etaj sunt 3 dormitoare dintre care unul cu baie și dresing, 2 bai și 3 Balcoane. La parter se afla bucătăria cu Living, birou, baie, camera tehnica și terasa mare. Casă are cos de fum pentru montarea șemineului dacă se dorește și sistem de climatizare în toată ...

1618 EUR/m2 | 170 m2

Sacalaz, Timis

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei
11
1

De vanzare – Apartament 2 camere + POD amenajat | Lipovei

De vânzare – Apartament 2 camere + pod amenajat | Lipovei Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Lipovei, într-un bloc nou (2015), cu pod amenajat înscris în CF și loc de parcare inclus. Apartamentul are o suprafață de 45,83 mp, la care se adaugă un balcon de 4,75 mp și un pod ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Lipovei, Timisoara, Timis