Promovat
Apartament cu 2 camere,semidecomandat, centrala proprie,  Girocului
6

Apartament cu 2 camere,semidecomandat, centrala proprie, Girocului

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc anvelopat termic, cu acoperis nou de tigla si are o suprafata utila de 50 mp utili. Apartamentul este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie ...

1440 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
SAD 3 camere, 77mp utili, gradina 48mp, parter -  Torontalului
13
3

SAD 3 camere, 77mp utili, gradina 48mp, parter - Torontalului

ID: P852 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un SAD cu 3 camere, 77 mp utili, situat la parter , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructie 2024. Acest SAD dispune de o gradina de 48 mp, loc de parcare inscris in CF. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si ...

1883 EUR/m2 | 77 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Mosnita Noua langa Lidl
14
2

Apartament 3 camere Mosnita Noua langa Lidl

Apartament cu 3 camere de vanzare in Mosnita Noua, zona intre Lidl si Drumul Boilor. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Mosnita Noua, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 1 Etaje. Anul constructiei 2023, structura beton, ...

1786 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, spatios - zona Simion Barnutiu - COMISION 0%
16

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Dorobantilor / Simion Barnutiu, ideal pentru cei care cauta o locuinta spatioasa, bine intretinuta si pozitionata foarte bine. Proprietatea ofera o suprafata generoasa, compartimentare functionala, finisaje clasice in stare buna si multiple imbunatatiri deja ...

1750 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, decomandat, 70 mp | Torontal | Investitie |
8
1

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern și foarte spațios, situat în zona Torontal, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone din nordul orașului. Proprietatea se remarcă prin suprafața generoasă, compartimentarea inteligentă și luminozitatea excelentă, fiind ...

1984 EUR/m2 | 70 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului bloc nou
17
3

Apartament 2 camere Aradului bloc nou

Se vinde apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, are o suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou , loc de parcare trecut in CF individual , se vinde cu mobila de bucatarie , la pretul de 120000 euro.

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală de vânzare în Dumbrăvița, la liziera pădurii   finisaje la alegere
10
13

Casă individuală de vânzare în Dumbrăvița, la liziera pădurii finisaje la alegere

Dumbrăvița poziționare excelentă, în imediata apropiere a pădurii, ideală pentru cei care caută liniște, aer curat și acces rapid către oraș. LB. invest Imobiliare vă propune spre vânzare o casă individuală nou construită, cu un design modern și compartimentare eficientă, amplasată pe un teren ...

1535 EUR/m2 | 202 m2

Dumbravita, Timis

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL
11

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 2 parti situat pe Calea Aradului intr-un imobil construit in anul 1980 etaj 1 din 8 cu o suprafata utila de 68 mp cu baie si WCS si 2 balcoane. Apartamentul este spatios mobilat si utilat intr-un bloc deosebit de caramida ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala
7
1

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala

De vanzare apartament 1 camera in zona Steaua la etaj 1 din 4 , compus din : 1 camera bucatarie , baie, balcon amenajat , incalzire cu cu centrala proprie, termopane, parchet laminat, gresie si faianta pret 68500 euro. ID 7447

1713 EUR/m2 | 40 m2

steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou
6

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou

Vand apartament cu 2 camere in bloc nou cu lift situat in Giroc la limita cu Timisoara etaj 1 din 4 compus din 2 camere 2 holuri living si bucatarie open space baie dormitor si balcon dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala suprafata utila este de 48 mp are un loc de parcare in ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Garsoniera zona Lipovei
9

Garsoniera zona Lipovei

In zona Lipovei se vinde garsoniera situata la etajul 4 din 4 cu izolatie, are o suprafata utila de 27 mp, este compusa din : hol intrare , baie, camera , bucatarie, balcon loggie, sunt 4 apartamente pe nivel, are gresie si faianta, termopane, pret 50000 euro.

1852 EUR/m2 | 27 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Etaj 1- Apartament  1 camera decomandat Aradului
7

Etaj 1- Apartament 1 camera decomandat Aradului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, suprafata este de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), - dormitor generos cu balcon deschis. Apartamentul are ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 camera zona  Tipografilor
8

1 camera zona Tipografilor

Vand 1 camera in zona centrala intr-un bloc turn la etajul 8 din 10 cu lift renovat gresie si faianta noi balconul inchis cu termopan posibilitate montare centrala aer conditionat mobilat si utilata modern pret 80000 euro. telefon 0743100796

2857 EUR/m2 | 28 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
9

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Vand apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 44 mp apartamentul este renovat are livingcamera de luat masabucatariebaieholdebarabalcon inchisboxa individuala la subsol incalzire electrica de apartament se ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Buziasului
8

Apartament 1 camera zona Buziasului

De vanzare apartament cu o cameră situat in zona Buziasului avand o suprfata utila de 34 mp la etajul 4 din 4 cu izolatie, cu 4 apartamente pe etaj, are clima, posibilitate de montare centrala., parchet laminat, gresie si faianta se vinde mobilat și utilat, prețul este 62 000 euro negociabil.

1824 EUR/m2 | 34 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu  PUZ  Lidl  Ghiroda Aeroport cu  regim inaltime P+3E .
8

Teren cu PUZ Lidl Ghiroda Aeroport cu regim inaltime P+3E .

- Teren strategic pentru dezvoltare majora ndash; Ghiroda | Zona Aeroport Proprietate cu pozitionare premium in una dintre cele mai dinamice zone de dezvoltare din Timisoara, situata intre Lidl si Jambo, cu acces direct din Strada Aeroportului. Destinatia urbanistica si amplasarea fac din acest teren ...

30,000 m2

Ghiroda, Timis

Garsoniera - Zona  Buziasului
3
3

Garsoniera - Zona Buziasului

Ofer spre vanzare garsoniera 22 mp , complet mobilata si utilata , etaj 4 .Blocul este langa Profi , mijloace de transport in comun .

Buziasului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu anexa /teren 346/Zona Blașcovici/Bogdăneștilor
20
8

Voog Development va propune o Casă individuală cu o suprafata de 90 de mp cu anexă și teren generos Proprietate ideală pentru renovare și personalizare după propriul gust Casă individuală + anexă Suprafață anexă: 46 mp Teren generos: 346 mp Toate utilitățile disponibile ⚡ Zonă liniștită și ...

1544 EUR/m2 | 90 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Elisabetin
2
3

Apartament de vanzare Elisabetin

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, foarte bun pentru investitie avand o suprafata de 28 mp, aflandu se la etajul 2, vedere pe partea cu parcarea fiind posibilitate de parcare in fata blocului