Casa moderna de vanzare Sanandrei
18
1

Casa moderna de vanzare Sanandrei

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa spatioasa, situata la strada asfaltata, in vatra satului cu toate utilitatile, in Sanandrei. Compartimentare: -hol de acces; -baie; -trei dormitoare spatioase; -birou; -camera de zi; -beci. In curte se afla un corp secundar, format din garaj, bucatarie de ...

1224 EUR/m2 | 245 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
AV679 Teren intravilan, Salciua Noua, 1998 mp, IDEAL Investitie
13

AV-Estate va ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata de 1998 mp(suprafata toatala imprejmuita 3000mp), front stradal de 27 ml(3 fronturi stradale si intrare auto pe doua parti), situat in sat Salciua Noua, comuna Pischia. Terenul este ideal pentru investitie (pensiune, camping, agro-turism ...

1,998 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Duplex premium 4 camere, bucătărie închisă,Giroc
14
1

Duplex premium 4 camere, bucătărie închisă,Giroc

De vanzare 2 jumatati de duplex cu 4 camere, living, 3 dormitoare, 2 bai si bucătărie închisă. Fiecare jumătate are o suprafață utila de 121 mp, terasa generoasă de 15 mp si teren 200 mp. Finisajele se pot alege de către cumpărător într-un buget stabilit cu dezvoltatorul. Casele dispun de centrala proprie, ...

1557 EUR/m2 | 122 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa individuala foarte spatioasa cu teren de 1850 mp | Sanandrei
8

Ares Home Estate a propune spre vânzare – Casă individuală foarte spațioasă, cu teren generos de 1850 mp – Sânandrei Localizare: Sânandrei – poziționată în centrul comunei, într-o zonă liniștită, aproape de școală, grădiniță, parc și facilități pentru recreere. Detalii principale: Tip proprietate: ...

866 EUR/m2 | 164 m2

Sanandrei, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Aradului bloc nou
17
3

Apartament 2 camere Aradului bloc nou

Se vinde apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, are o suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou , loc de parcare trecut in CF individual , se vinde cu mobila de bucatarie , la pretul de 120000 euro.

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală de vânzare în Dumbrăvița, la liziera pădurii   finisaje la alegere
10
13

Casă individuală de vânzare în Dumbrăvița, la liziera pădurii finisaje la alegere

Dumbrăvița poziționare excelentă, în imediata apropiere a pădurii, ideală pentru cei care caută liniște, aer curat și acces rapid către oraș. LB. invest Imobiliare vă propune spre vânzare o casă individuală nou construită, cu un design modern și compartimentare eficientă, amplasată pe un teren ...

1535 EUR/m2 | 202 m2

Dumbravita, Timis

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL
11

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 2 parti situat pe Calea Aradului intr-un imobil construit in anul 1980 etaj 1 din 8 cu o suprafata utila de 68 mp cu baie si WCS si 2 balcoane. Apartamentul este spatios mobilat si utilat intr-un bloc deosebit de caramida ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala
7
1

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala

De vanzare apartament 1 camera in zona Steaua la etaj 1 din 4 , compus din : 1 camera bucatarie , baie, balcon amenajat , incalzire cu cu centrala proprie, termopane, parchet laminat, gresie si faianta pret 68500 euro. ID 7447

1713 EUR/m2 | 40 m2

steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou
6

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou

Vand apartament cu 2 camere in bloc nou cu lift situat in Giroc la limita cu Timisoara etaj 1 din 4 compus din 2 camere 2 holuri living si bucatarie open space baie dormitor si balcon dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala suprafata utila este de 48 mp are un loc de parcare in ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Garsoniera zona Lipovei
9

Garsoniera zona Lipovei

In zona Lipovei se vinde garsoniera situata la etajul 4 din 4 cu izolatie, are o suprafata utila de 27 mp, este compusa din : hol intrare , baie, camera , bucatarie, balcon loggie, sunt 4 apartamente pe nivel, are gresie si faianta, termopane, pret 50000 euro.

1852 EUR/m2 | 27 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Etaj 1- Apartament  1 camera decomandat Aradului
7

Etaj 1- Apartament 1 camera decomandat Aradului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, suprafata este de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), - dormitor generos cu balcon deschis. Apartamentul are ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 camera zona  Tipografilor
8

1 camera zona Tipografilor

Vand 1 camera in zona centrala intr-un bloc turn la etajul 8 din 10 cu lift renovat gresie si faianta noi balconul inchis cu termopan posibilitate montare centrala aer conditionat mobilat si utilata modern pret 80000 euro. telefon 0743100796

2857 EUR/m2 | 28 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
9

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Vand apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 44 mp apartamentul este renovat are livingcamera de luat masabucatariebaieholdebarabalcon inchisboxa individuala la subsol incalzire electrica de apartament se ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Buziasului
8

Apartament 1 camera zona Buziasului

De vanzare apartament cu o cameră situat in zona Buziasului avand o suprfata utila de 34 mp la etajul 4 din 4 cu izolatie, cu 4 apartamente pe etaj, are clima, posibilitate de montare centrala., parchet laminat, gresie si faianta se vinde mobilat și utilat, prețul este 62 000 euro negociabil.

1824 EUR/m2 | 34 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu  PUZ  Lidl  Ghiroda Aeroport cu  regim inaltime P+3E .
8

Teren cu PUZ Lidl Ghiroda Aeroport cu regim inaltime P+3E .

- Teren strategic pentru dezvoltare majora ndash; Ghiroda | Zona Aeroport Proprietate cu pozitionare premium in una dintre cele mai dinamice zone de dezvoltare din Timisoara, situata intre Lidl si Jambo, cu acces direct din Strada Aeroportului. Destinatia urbanistica si amplasarea fac din acest teren ...

30,000 m2

Ghiroda, Timis

Garsoniera - Zona  Buziasului
3
3

Garsoniera - Zona Buziasului

Ofer spre vanzare garsoniera 22 mp , complet mobilata si utilata , etaj 4 .Blocul este langa Profi , mijloace de transport in comun .

Buziasului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu anexa /teren 346/Zona Blașcovici/Bogdăneștilor
20
8

Voog Development va propune o Casă individuală cu o suprafata de 90 de mp cu anexă și teren generos Proprietate ideală pentru renovare și personalizare după propriul gust Casă individuală + anexă Suprafață anexă: 46 mp Teren generos: 346 mp Toate utilitățile disponibile ⚡ Zonă liniștită și ...

1544 EUR/m2 | 90 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Elisabetin
2
3

Apartament de vanzare Elisabetin

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, foarte bun pentru investitie avand o suprafata de 28 mp, aflandu se la etajul 2, vedere pe partea cu parcarea fiind posibilitate de parcare in fata blocului