Promovat
COM 0% Teren industrial pretabil hale, servicii | DN69 Sanandrei
5

District Real Estate vă propune spre vânzare o parcela de teren, situata lângă zona industriala Artemis, alaturată de Sânandrei. Această zonă industrială alăturată de Sânandrei este situată la 9 minute de Timișoara și are în apropiere descărcarea de pe autostrada A1 si centura orașului. Distanța față ...

6,182 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Teren 5.000 mp centura Calea Sagului- Freidorf. Comision 0
7

Teren 5.000 mp centura Calea Sagului- Freidorf. Comision 0

Teren 5.000 mp – la iesire de pe Calea Sagului spre Freidorf, Timișoara | Aproape de Centură Detalii principale: Suprafață: 5.000 mp Lățime: 14,5 m Lungime: 345 m Categoria: extravilan Situat aproape de Șoseaua de Centură Zonă cu potențial pentru activități agricole, depozitare, parcări, investiții Terenul ...

5,000 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Casa tip duplex 4 camere, 135mp utili , P+Etaj, suprafata teren 400mp - Sag
20
6

ID:P722 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa tip duplex, cu 4 camere, 135mp utili, 400mp teren, terasa 40mp, in Sag. Anul constructiei 2015, pe structura de caramida, acoperis de tigla, toate utilitatile. -Nivel - P+Etaj -Suprafata teren - 400mp -Suprafata utila - 135mp -Numar camere ...

1244 EUR/m2 | 135 m2

Sag, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in Giroc complet mobilat si utilat
8

Apartament cu 3 camere in Giroc complet mobilat si utilat

Estate Group va propune spre vanzare um apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat in Giroc Situat in Giroc la doar 200m de Calea Urseni unde este și statie de autobuz. Grădinița, farmacie, market, restaurant și alte servicii în vecinătate. Apartamentul este situat la etajul 3 din 3, bloc cu ...

1650 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare in zona Soarelui
3
67

Garsoniera de vanzare in zona Soarelui

Va prezentam spre vanzare o garsoniera aflata la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje, situat in zona Soarelui. Garsoniera are o suprafata utila de 32mp. Garsoniera a fost recent renovata, nefiind locuita dupa renovare. Amplasarea imobilului ofera acces facil catre punctele cu interes major din zona, ...

1406 EUR/m2 | 32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Balcescu
3
58

De vanzare garsoniera in zona Balcescu

Garsoniera de vanzare. Se afla la 3 minute de Piata Balcescu, 3 minute de Universitatea Politehnica, 2 minute de liceul Grigore Moisil. In zona sunt supermaketuri, aprozare, transport in comun. Garsoniera are 20mp utili si se vinde complet mobilata si utilata. Incalziera este prin colterm. Pentru mai ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Vedere pe 2 parti.2 balcoane.Etaj 2.Bloc Nou
10

Vedere pe 2 parti.2 balcoane.Etaj 2.Bloc Nou

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026, integral din caramida, cu vedere pe 2 parti, cu 2 balcoane inchise, incalzire prin pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 50 mp utili, Zona Giroc vizavi de Lidl si Mega Image. Pret 90.600 euro Tel.

1812 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa.Balcon.Baie cu geam
10

De vanzare apartament cu 2 camere in Bloc Nou 2026, bloc integral din caramida, decomandat, cu bucatarie inchisa, cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inclus in pret, disponibil in doua luni, acum este la alb pe interior, pe exterior e gata. Zona Giroc la 5 minute de Penny , Lidl si Mega Image Pret ...

1800 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Decomandat.Bucatarie inchisa.Etaj 1.58 mp utili!
10

Decomandat.Bucatarie inchisa.Etaj 1.58 mp utili!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026, integral din caramida, la etajul 1, decomandat, cu bucatarie inchisa, cu incalzire prin pardoseala, luminos si spatios avand 58 mp utili. Blocul pe exterior este finalizat, la interior este la ALB, in 2 luni e gata finisat si pe interior.Pozele sunt ...

1791 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

SOARELUI.Incalzire in Pardoseala.Renovat Complet.Disponibil Imediat!
10
1

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, cu 3 balcoane, 2 bai, renovat complet in 2021, la etajul 3, izolati pe interior peretii exteriori, centrala proprie cu INCALZIRE PRIN PARDOSEALA, instalatie electrica si sanitara NOUA, se vinde mobilat si utilat, DISPONIBIL IMEDIAT! pret 145.000 euro negociabil. Tel. ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră Buziașului de vânzare
11
11

Garsonieră Buziașului de vânzare

Vând garsonieră ,la parter 16 Mp ,zona Buziașului ,amenajata ,mobilată ,clima ,apa caldă și căldură de la oraș ,libera ocupabila imediat ,ideal investiție închiriere sau locuit ,Preț ,27000euro.Tel.0742143679.

1688 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră Timișoara de vânzare
11
6

Garsonieră Timișoara de vânzare

Vând garsonieră ,la parter în Buziașului ,str Martir Marius Nemțoc ,16 Mp,amenajată ,mobilată apa caldă și căldură de la oraș ,ideala investiție închiriere sau locuit ,liberă ocupabila imediat ,Preț ,27000euro.Tel.0742143679.

1688 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

In spate la Eso.Bucatarie Inchisa.Ideal investitie.10 locuri de parcare in CF!
8

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou , integral din caramida, la parter, ideal pentru birou, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon, cu o suprafata utila de 31 mp , 10 locuri de parcare in CF in fata blocului. Zona Giroc in spate la Eso. Pretul in varianta fara mobila este de 75.000 euro ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu
6
6

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu

Vand apartament cu o camera situat laga Facultatea de Medicina, la 5 minute de mers. Are o suprafata de 30 mp, se afla la etajul 3. Apartamentul se vinde conform pozelor

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Teren 800 mp Timișoara Nord-Modern  de vânzare 1

Teren 800 mp Timișoara Nord-Modern de vânzare

Vând teren intravilan 800 mp front 18 m , casa mică ,toate utilitățile ,racordate ,ideal construcție casă individuală sau duplex ,zona Modern -Timisoara ,strada laterala necirculată ,Preț,189000euro Tel.0742143679.

800 m2

Timisoara, Timis

Disponibil Imediat.Bloc Nou.52 mp utili!
12

Disponibil Imediat.Bloc Nou.52 mp utili!

De vanzare apartament ULTIMUL apartament cu 2 camere, in bloc nou finalizat, disponibil imediat, integral din caramida, cu posibilitate de inchidere bucatarie, la etajul 3 cu spatiu de depozitare in Pod, loc de parcare inclus in pret, in zona Giroc dupa complex Diadora, pret 94.000 euro. Tel. 0734744765 ...

1808 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Bucatarie inchisa.Finisaje de calitate.Disponibil imediat
9
4

Bucatarie inchisa.Finisaje de calitate.Disponibil imediat

De vanzare 2 camere in Bloc Nou 2025, finalizat, integral din caramida, incalzire prin pardoseala, finisaje de calitate, disponibil imediat, loc de parcare, zona Giroc in zona planetelor pe langa magazinul Profi. Pret 88.000 euro Tel. 0734744765

1833 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Teren-parcele -casă Sacalaz de vânzare 6

Teren-parcele -casă Sacalaz de vânzare

Vând 2 parcele ,teren intravilan pt casa in Sacalaz,vatra veche ,strada pietruită , utilități aproape ,600 mp și 580 mp front 18 m ideal casa individuală ,Preț ,29000euro.Tel.0742143679.

600 m2

Timisoara, Timis

Duplex cu 4 camere + garaj in Dumbravita
20
8

Duplex cu 4 camere + garaj in Dumbravita

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Dumbravita, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 144 mp. Anul constructiei este 2007, structura beton, material zidarie caramida. ...

1458 EUR/m2 | 144 m2

Dumbravita, Timis

Despartit prin camera tehnica.Disponibil imediat.Luminos.Teren generos
17

De vanzare duplex despartit prin camera tehnica, in zona Mosnita Noua pe langa noul Lidl, pe parter si etaj, cu 3 camere, bine compartimentat, luminos, disponibil imediat, finalizat, incalzire prin pardoseala, teren de 330 mp. Pret 172.000 euro Tel. 0734 744 765

1870 EUR/m2 | 92 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa Pădureni de vânzare
13
1

Casa Pădureni de vânzare

Vând casa de cărămidă în Pădureni ,renovată parțial,teren total 1800 mp front 16 m acces auto ,apa,canalizare ,curent ,baie ,bucătărie și 3 camere ,Preț ,87000euro.Tel.0742143679.

870 EUR/m2 | 100 m2

Padureni, Timis

Teren intravilan curți construcții Moșnița de vânzare
1

Teren intravilan curți construcții Moșnița de vânzare

Vând teren intravilan curți construcții 19150 mp în Moșnița ,PUZ de case în lucru ,zona foarte bună ,toate utilitățile lângă teren ,zona în plină dezvoltare drum pietruit ,Preț ,60 euro mp ,Tel.0742143679.

19,150 m2

Timisoara, Timis

Disponibil Imediat.Mobilat si utilat.Loc de parcare Acoperit!
10

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, integral din caramida, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, loc de parcare Acoperit inscris in CF, boxa in Pod inscrisa in CF, in zona Giroc pe langa Lidl,Penny si Mega Image. Pret 102.500 euro negociabil Tel.

2050 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Teren intravilan industrial Aradului de vânzare
7

Teren intravilan industrial Aradului de vânzare

Vând teren intravilan industrial ,zona Calea Aradului lângă coca cola ,suprafața 15000 mp front 35 m ,drum de acces ,ideal investiție termen lung ,Preț ,25 euro mp,Tel.0742143679.

15,000 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7170) Giroc (1607) Mosnita Noua (965) Dumbravita (844) Sacalaz (388) Sanandrei (259) Mosnita Veche (253) Giarmata (160) Lugoj (160) Ghiroda (158) Chisoda (150) Urseni (131) Sag (125) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (78) Utvin (60) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (52) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (27) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Parta (26) Pischia (22) Buzias (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Albina (13) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Cerneteaz (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)