Promovat
Bucatarie separata. Centrala proprie. Bloc izolat.
4

Bucatarie separata. Centrala proprie. Bloc izolat.

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior; - parter / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel; - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, ...

2396 EUR/m2 | 18 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit, cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioara, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul este bucataria open space cu livingul si iesirea pe balcon, hol de unde se intra la baia cu dus si camera. ...

1561 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Promovat
Jumatate de duplex de vanzare, Parter + Etaj, 5 camere si 2 bai, Sag
19
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare o jumatate de duplex situata in Sag, Timis, intr-o zonatie linistita, la doar cateva minute de magazinul La Doi Pasi. Zece km fata de Shopping City Timisoara. Proprietatea este ideala pentru cei care doresc confort, intimitate si acces rapid catre punctele de interes ...

1275 EUR/m2 | 120 m2

Sag, Timis

Promovat
Spatiu comercial/ birouri, bloc nou | SAD | Calea Urseni
6

Spatiu comercial/ birouri, bloc nou | SAD | Calea Urseni

District Real Estate va propune spre vanzare un spațiu comercial situat in Giroc, pe Calea Urseni,ideal pentru diverse tipuri de afaceri, deoarece este situat la principala. Spatiul se desfășoară pe o suprafață utila de 105.3mp si este situat la parterul bloc nou. Mai multe detalii: - 7 locuri de parcare - ...

2089 EUR/m2 | 105 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 2 cam  zona Girocului
6
1

Ap 2 cam zona Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de piata intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla bloc izolat termic cu o suprafata totala de 53 mp posibilitate montaj centrala. Pret informativ 95000 Euro. Detalii la telefon ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat
5
1

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Iosefin la etajul 4 din 4 cu izolatie suprafata de 60mp cu balcon inchisincalzire cu centrala proprie pe gaz gresie faianta parchet de lemn masiv geamuri termopan aer conditionat geam la baie se vinde mobilat si utilat la pretul de 86000 euro. ID 1 ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica
3

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului aproape de Lidl intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 decomandat etaj 10 din 10 cu o suprafata totala de 57 mp centrala termica amenajari clasice. Pret informativ 80000 Euro

1481 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Modern
8
2

Apartament 3 camere zona Modern

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata utila de 67 mp situat in zona Modern confort 1 semidecomandat la etajul 3 din 5 modelul cu 2 bai balcon bloc anvelopat este renovat termopane gresie si faianta se vinde mobilat si utilat geamuri termopan cu rulouri din aluminiu incalzire cu centrala ...

1821 EUR/m2 | 67 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii
8

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii

De vanzare ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, etaj 1, 52mp, centrala termica , instalatie de aer conditionat, boxa pret 99500 euro.

1913 EUR/m2 | 52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

COMISION 0% CASA VILA  MEDITERANEANA MOBILATA CU GARAJ DUMBRAVITA CORA
20

COMISION 0% CASA VILA MEDITERANEANA MOBILATA CU GARAJ DUMBRAVITA CORA

LANDMARK ofera spre vanzare, COMISION 0% casa vila individuala cu garaj in stil mediteranean, cu teren generos, in Dumbravita Cora zona str Buenos Aires, fiind compartimentat astfel: parter: hol acces, dormitor, baie cu vana, acces garaj, zona openspace pentru living + dining de 47 mp si o bucatarie ...

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare-bloc nou,lift,finisat complet
20
1

Apartament de vanzare-bloc nou,lift,finisat complet

Apartament de vanzare luminos si spatios intr-un bloc nou,situat in zona Aradului cu acces rapid catre toate punctele de interes. Proprietatea este ideala pentru cei care isi doresc confort si facilitati moderne. Detalii apartament -suprafata utila 58 mp +balcon + un loc de parcare+spatiu depozitare ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere , cu loc de parcare
8
2

Apartament 3 camere , cu loc de parcare

De vanzare, apartament 3 camere cu suprafata de 57 mp, compus din: - living cu bucatarie open space, - 2 dormitoare, - 2 holuri, - baie cu geam - pod de depozitare Se vinde cu un loc de parcare inclus in pret. Apartamentul este la et 3 din 3 , bloc construit in 2016, cu pod izolat si transformat ...

1860 EUR/m2 | 57 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 50.70 mp, Parter, Curte, zona Dumbravița – Decathlon
10

BLITZ îți prezintă un apartament cu 2 camere, ideal atât pentru locuit, cât și ca investiție, situat în una dintre cele mai căutate zone din Dumbravița – la câteva minute de Decathlon, accesibil și bine conectat. Despre apartament: Suprafața utilă de 50,7 mp este gândită eficient, cu o bucătărie separată ...

2464 EUR/m2 | 51 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu 1 camera Nou Renovat Dorobantilor
6

Apartament cu 1 camera Nou Renovat Dorobantilor

Apartament cu 1 camera Nou Renovat Dorobantilor. Situat la etajul 4 ,al unui imobil cu acoperis, construit in anul 1980. Dispune de centrala termica proprie. Suprafata de 30 mp. Se vinde mobilat si utilat conform imaginilor. Pret 54.000 eur. Comision agentie standard.

1800 EUR/m2 | 30 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giarmata Vii, mobilata si utilata
20
1

Casa individuala Giarmata Vii, mobilata si utilata

Estate Group va propune spre vanzare o casa individuala, situata in Giarmata Vii, intr-o zona linistita, la asfalt, cu toate utilitatile, ideala pentru cei care apreciaza confortul unui camin bine construit. Imobilul este amplasat pe un teren de 575 mp si are o suprafata construita de 180 mp, cu 139 ...

2583 EUR/m2 | 139 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Giroc, aproape de Complex Flonta
8

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in Giroc, aproape de Complex Flonta, situat la etajul 2 intr-un imobil P+3, costruit in anul 2021 pe o strada linistita. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in veder proximitatea fata ...

2028 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere.DECOMANDAT. Etaj 2. Zona Eso. Bloc Nou. Disponibil imediat.
12
6

Apartament cu 2 camere zona Eso, 50 mp utili + un balcon de 5 mp, decomandat, etaj 2, baie cu geam, debara cu geam, posibilitate inchidere bucatarie, zona asfaltata, aproape de mijloace de transport in comun, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. Pret: 85.000 eur; Te ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat, open space, etaj 2 in Giroc
10

ID: P2459 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 49mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructiei 2012. Apartamentul dispune de balcon de 5mp, loc de parcare. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA
15

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA

De vanzare apartament 2 camere decomandat, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg. Tel.0734879293

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Penthouse semimobilat cu 3 camere | Torontalului
12

Penthouse semimobilat cu 3 camere | Torontalului

District Real Estate va propune spre vanzare un penthouse cu 3 camere, situat in zona Torontalului. Apartamentul este nou, cu finisaje foarte calitative, si se intinde pe o suprafata utila de 82mp. Beneficiaza de o terasa de 70mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Hol acces - Living - Bucatarie ...

2415 EUR/m2 | 82 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Zona Sagului, aproape de Generala 2
8
2

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 3 intr-un imobil P+4, cu acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

1719 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7159) Giroc (1605) Mosnita Noua (947) Dumbravita (846) Sacalaz (392) Mosnita Veche (253) Sanandrei (251) Giarmata (159) Ghiroda (154) Lugoj (152) Chisoda (146) Urseni (132) Sag (128) Bucovat (Remetea Mare) (109) Giarmata-Vii (91) Remetea Mare (77) Utvin (59) Covaci (54) Sanmihaiu Roman (53) Becicherecu Mic (40) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Dudestii Noi (26) Parta (24) Pischia (23) Buzias (15) Albina (14) Fardea (14) Cenad (13) Ianova (12) Peciu Nou (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sacosu Turcesc (7) Dinias (6) Varias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Izvin (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Gottlob (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Giulvaz (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)