Promovat
Casa individuala P+ M in Pischia cu teren 814mp
5

Casa individuala P+ M in Pischia cu teren 814mp

Bindea Imobiliare va oferă spre vânzare o casă individuală situată în Pischia, într-o zonă liniștită, foarte aproape de pădure – ideală pentru cei care își doresc aer curat și liniște. Suprafață teren: 814 mp, 21 m front stradal, Regim înălțime: P + M, Suprafață utilă: 157 mp Stadiu construcție: ...

815 EUR/m2 | 157 m2

Pischia, Timis

Promovat
Casa individuala | Parter + Etaj | Asfalt | Toate utilitatile |
20
2

Vă propunem spre vânzare o casa individuala pozitionata excelent in zona centrala a Sanandrei-ului, acces de pe drum privat, situat la asfalt, cu toate utilitatile, finisaje premium si curte generoasa. >Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 118 mp • Teren: 340 mp >Compartimentare: • Parter: living, ...

1436 EUR/m2 | 118 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Cladire cu alta destinatie - 4 niveluri - pretabila diverse activitati
17
2

Clădire emblematică din perioada interbelică, semnată de arhitectul Karoly Fenyves, este acum disponibilă pentru vanzare Situată în inima Timișoarei, această vilă reprezintă o oportunitate excelentă pentru profesioniștii din domeniul medical, fiind ideală pentru a găzdui clinici, cabinete de specialitate ...

2475 EUR/m2 | 602 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan 20.000 mp, front 52 ml, Sag
6

Teren intravilan 20.000 mp, front 52 ml, Sag

De vânzare teren intravilan situat în zona Șag, poziționat strategic în proximitatea Centurii de Sud a Timișoarei, ideal pentru dezvoltări industriale sau logistice (producție, depozitare, servicii). Proprietatea are o suprafață generoasă de 20.000 mp, cu un front stradal de 52 ml la drum asfaltat, ...

20,000 m2

Sag, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita
10

Apartament confort 1 decomandat etaj 2 3 camere Dumbravita

Va oferim spre vanzare acest apartament cu 3 camere modern cu finisaje de lux situat in Dumbravita in imediata vecinatate de Lidl si numeroase centre comerciale. Apartamentul este situat la etajul 2 este confort 1 decomandat si are generoasa suprafata de 85 mp. Este spatios utilat cu 2 aparate de aer ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Dumbravita, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam  zona Girocului
6
1

Ap 2 cam zona Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de piata intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla bloc izolat termic cu o suprafata totala de 53 mp posibilitate montaj centrala. Pret informativ 95000 Euro. Detalii la telefon ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat
5
1

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Iosefin la etajul 4 din 4 cu izolatie suprafata de 60mp cu balcon inchisincalzire cu centrala proprie pe gaz gresie faianta parchet de lemn masiv geamuri termopan aer conditionat geam la baie se vinde mobilat si utilat la pretul de 86000 euro. ID 1 ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica
3

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului aproape de Lidl intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 decomandat etaj 10 din 10 cu o suprafata totala de 57 mp centrala termica amenajari clasice. Pret informativ 80000 Euro

1481 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Modern
8
2

Apartament 3 camere zona Modern

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata utila de 67 mp situat in zona Modern confort 1 semidecomandat la etajul 3 din 5 modelul cu 2 bai balcon bloc anvelopat este renovat termopane gresie si faianta se vinde mobilat si utilat geamuri termopan cu rulouri din aluminiu incalzire cu centrala ...

1821 EUR/m2 | 67 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii
8

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii

De vanzare ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, etaj 1, 52mp, centrala termica , instalatie de aer conditionat, boxa pret 99500 euro.

1913 EUR/m2 | 52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

COMISION 0% CASA VILA  MEDITERANEANA MOBILATA CU GARAJ DUMBRAVITA CORA
20

COMISION 0% CASA VILA MEDITERANEANA MOBILATA CU GARAJ DUMBRAVITA CORA

LANDMARK ofera spre vanzare, COMISION 0% casa vila individuala cu garaj in stil mediteranean, cu teren generos, in Dumbravita Cora zona str Buenos Aires, fiind compartimentat astfel: parter: hol acces, dormitor, baie cu vana, acces garaj, zona openspace pentru living + dining de 47 mp si o bucatarie ...

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare-bloc nou,lift,finisat complet
20
1

Apartament de vanzare-bloc nou,lift,finisat complet

Apartament de vanzare luminos si spatios intr-un bloc nou,situat in zona Aradului cu acces rapid catre toate punctele de interes. Proprietatea este ideala pentru cei care isi doresc confort si facilitati moderne. Detalii apartament -suprafata utila 58 mp +balcon + un loc de parcare+spatiu depozitare ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere , cu loc de parcare
8
2

Apartament 3 camere , cu loc de parcare

De vanzare, apartament 3 camere cu suprafata de 57 mp, compus din: - living cu bucatarie open space, - 2 dormitoare, - 2 holuri, - baie cu geam - pod de depozitare Se vinde cu un loc de parcare inclus in pret. Apartamentul este la et 3 din 3 , bloc construit in 2016, cu pod izolat si transformat ...

1860 EUR/m2 | 57 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 50.70 mp, Parter, Curte, zona Dumbravița – Decathlon
10

BLITZ îți prezintă un apartament cu 2 camere, ideal atât pentru locuit, cât și ca investiție, situat în una dintre cele mai căutate zone din Dumbravița – la câteva minute de Decathlon, accesibil și bine conectat. Despre apartament: Suprafața utilă de 50,7 mp este gândită eficient, cu o bucătărie separată ...

2464 EUR/m2 | 51 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu 1 camera Nou Renovat Dorobantilor
6

Apartament cu 1 camera Nou Renovat Dorobantilor

Apartament cu 1 camera Nou Renovat Dorobantilor. Situat la etajul 4 ,al unui imobil cu acoperis, construit in anul 1980. Dispune de centrala termica proprie. Suprafata de 30 mp. Se vinde mobilat si utilat conform imaginilor. Pret 54.000 eur. Comision agentie standard.

1800 EUR/m2 | 30 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala Giarmata Vii, mobilata si utilata
20
1

Casa individuala Giarmata Vii, mobilata si utilata

Estate Group va propune spre vanzare o casa individuala, situata in Giarmata Vii, intr-o zona linistita, la asfalt, cu toate utilitatile, ideala pentru cei care apreciaza confortul unui camin bine construit. Imobilul este amplasat pe un teren de 575 mp si are o suprafata construita de 180 mp, cu 139 ...

2583 EUR/m2 | 139 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Giroc, aproape de Complex Flonta
8

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in Giroc, aproape de Complex Flonta, situat la etajul 2 intr-un imobil P+3, costruit in anul 2021 pe o strada linistita. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in veder proximitatea fata ...

2028 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7193) Giroc (1616) Mosnita Noua (950) Dumbravita (852) Sacalaz (392) Mosnita Veche (253) Sanandrei (252) Giarmata (162) Ghiroda (154) Lugoj (152) Chisoda (146) Urseni (132) Sag (129) Bucovat (Remetea Mare) (109) Giarmata-Vii (91) Remetea Mare (77) Utvin (59) Covaci (54) Sanmihaiu Roman (53) Becicherecu Mic (40) Recas (27) Sannicolau Mare (27) Dudestii Noi (26) Parta (24) Pischia (23) Buzias (15) Albina (14) Fardea (14) Cenad (13) Ianova (12) Peciu Nou (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Jimbolia (10) Deta (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sacosu Turcesc (7) Dinias (6) Varias (6) Belint (5) Carani (5) Faget (5) Gataia (5) Izvin (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Gottlob (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Giulvaz (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)