Promovat
Duplex cu 3 camere, de vanzare, P+M, in Giarmata Vii
12
2

Duplex cu 3 camere, de vanzare, P+M, in Giarmata Vii

Apostu Estate vă oferă spre vânzare o casă tip duplex modernă, situată în Giarmata Vii, comuna Ghiroda. Detalii generale: • Regim de înălțime: P + Mansardă • Termen de finalizare: aproximativ 5 luni • Suprafață utilă: 75 mp + terasă • Suprafață teren alocată: 230 mp / unitate • Clasă energetică: ...

2013 EUR/m2 | 77 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera mobilat si utilat in Giroc la asfalt.
4

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camere situat in Giroc - Chisoda Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, Mega Image, Scoala, gradinita și parc la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace de transport in comun. Apartamentul ...

2194 EUR/m2 | 31 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, etaj 1, Dumbrăvița
5
1

Apartament 2 camere, etaj 1, Dumbrăvița

De vanzare apartament 2 camere in Dumbravita Apartamentul este pe strada Blaise Pascal, etajul 1, are 46,9 mp si este compus din hol, living si bucatarie, baie, dormitor, balcon si 1 loc de parcare. Se vinde complet utilat si mobilat, ocupabil imediat. Pret : 113.500 euro

2415 EUR/m2 | 47 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Kiriac, Timisoara
8

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Kiriac, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 5 intr-un bloc anvelopat si are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: - Hol - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul termic este realizat prin ...

1480 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Dacia
9

Apartament 2 camere, Zona Dacia

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in zona Dacia cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu patru etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, apartamentul este ideal ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

 Proprietate excepțională în zona centrală Făget, Timiș
10
1

Proprietate excepțională în zona centrală Făget, Timiș

Locație premium Situată în inima orașului Făget, proprietatea beneficiază de acces facil la toate facilitățile urbane școli, magazine, instituții publice oferind în același timp liniștea și intimitatea specifice unei case cu curte. Corp Principal Un spațiu generos, perfect pentru o familie numeroasă: 4 ...

500 m2

Faget, Timis

Duplex modern în Remetea Mare – confort, rafinament și comunitate tânără!
9

Descoperă un cămin elegant și primitor, amplasat într-o zonă rezidențială liniștită, cu acces rapid către oraș . Remetea Mare este cunoscută pentru cea mai tânără și sociabilă comunitate, locul ideal pentru familii și tineri activi! Suprafață utilă: 112 mp Teren: 269 mp Construcție despărțită prin ...

1562 EUR/m2 | 112 m2

Remetea Mare, Timis

Casa si teren in Giroc
5
2

Casa si teren in Giroc

Imobilul vandut este compus din teren intravilan imprejmuit partial in suprafata totala de 349 mp, avand categoria de folosinta curti-constructii , situat in Parcela 1 si constructia C1-casa, in regim de inaltime P+M, in suprafata construita la sol de 108 m.p., avand destinatia constructii de locuinte ...

1812 EUR/m2 | 109 m2

Giroc, Timis

vand casa la padure Dumbravita 100000
3
11

vand casa la padure Dumbravita 100000

Proiect unic in vila situata langa linistea padurii , in duplex, dormitor la parter, spatiu tehnic, dormitoare cu bai proprii si terase, finisaje de lux, panouri solare, posibilitate piscina, 100000 la rosu sau 200000 la cheie

769 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

vand apartament o camera Balcescu 56000
5
6

vand apartament o camera Balcescu 56000

Vand apartament o camera la casa cu gradina de 100 mp ingradita, renovat, mobilat si utilat, centrala proprie, termopane, gresie, faianta, masina spalat rufe, frigider, linistit, vecini buni, are pod, se poate mansarda, 56000euro, 0727408979

2074 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

vand apartament lux Giarmata Vii 125000 euro
6

vand apartament lux Giarmata Vii 125000 euro

vand apartament 2 camere in vila Giarmata vii avand 55mp plus pod izolat inalt in suprafata de 105 mp , total 160 mp, 4 locuri parcare , gresie, faianta termopane, bai utilate,incalzire in pardoseala, 2 balcoane 8 mp, 125000 euro

781 EUR/m2 | 160 m2

Giarmata-Vii, Timis

vand teren Mosnita serena 100 euro mp
1
6

vand teren Mosnita serena 100 euro mp

vand doua parcele teren intravilan Mosnita 600 si 700 mp, cu utilitati in fata , front 20, resp 21 m, aproape de drumul boilor 100e mp, in zona Serena

600 m2

Timisoara, Timis

vand teren dumbravita 79000 euro
9
14

vand teren dumbravita 79000 euro

vand 440 mp teren Dumbravita cu gaz la poarta, apa si fosa functionale, curent, gard de beton si fier, poarta pietonala si auto, anexe, baie cu dus, bucatarie , bucatarie de vara si barbeque, gratar, cuptor de paine si pizza, pomi fructiferi, vecini buni, drum pietruit, dale pt trotuar, 79000euro, 0 ...

Timisoara, Timis

vand apartament 3  camere Dambovita 92000euro
20
1

vand apartament 3 camere Dambovita 92000euro

vand apartament cu doua camere plus una in mansarda 50 mp+ 20 mp nou renovat etaj 5 6 cu centrala, termopane, parchet nou, balcon mare , structura de beton, bucatarie mobilata si utilata, 92000 euro, 0727408979

1314 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii
5
1

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii

vand apartament cu 3 camere in spate la Mc Donalds Circumvalatiunii etaj 4 cu acoperis de tigla , amenajat, decomandat, balcon mare , dresing, clima, centrala, termopane, parchet de stejar,

1970 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala moderna cu 4 camere | Giarmata Vii
12
1

Casa individuala moderna cu 4 camere | Giarmata Vii

District Real Estate va prezinta o proprietate deosebita, o casa individuala situata in Giarmata Vii, cu posibilitatea alegerii finisajelor. Casa se desfasoara pe o suprafata utila de 100mp și este amplasata pe un teren de 180mp. Interioarele sunt amenajate cu bun gust, materialele folosite la finisaje ...

1690 EUR/m2 | 100 m2

Giarmata-Vii, Timis

Casa individuala pe parter, 3 dormitoare | Dumbravita
13
1

Casa individuala pe parter, 3 dormitoare | Dumbravita

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa pe parter cu un design modern, cu 4 camere, situat in Dumbravita. Casa se desfasoara pe o suprafata utila de 127mp + terasa acoperita de 19mp și este amplasat pe un teren de 620 mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Hol intrare cu spatiu depozitare - ...

2504 EUR/m2 | 127 m2

Dumbravita, Timis

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

vand teren Dumbravita padure 75e mp
1
16

vand teren Dumbravita padure 75e mp

p>vand teren langa padure Dumbravita zona lac Giarmata vii Ghioceilor 75euro mp,0727408979

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro
8

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro

vand apartament 2 camere la mansarda Torontalului, mansarda construita solid din beton, avand 2 balcoane, pod , mobilata partial, 88000 euro

2150 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Mehala 365000 euro
12
3

vand casa in Mehala 365000 euro

vand casa cu gradina si curte 1000 mp, cu pomi fructiferi, solar, acces auto, garaj, 2 intrari separate, 7 camere, centrala termopane, toate utilitatile , la asfalt 365000euro.

1825 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
1

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro
15
3

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro

Vand casa cu etaj renovata in 2000 , izolata, termopane, centrala, panouri solare cu baterie de stocare, piscina cu jacuzi si sistem de hidroliza, gaz tras si in curte si la bucataria de vara, foisor, gradina cu pomi, wc in curte, pod inalt mansardabil, 5 camere 3 bai, terasa mare acoperita, garaj tip ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

vand 750 mp teren Covaci 75 e mp
2
2

vand 750 mp teren Covaci 75 e mp

>Vand parcela de 750mp in Covaci cu utilități bune pt duplex avand gaz, curent, 75e mp,0727408979

Covaci, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7161) Giroc (1607) Mosnita Noua (953) Dumbravita (846) Sacalaz (390) Sanandrei (256) Mosnita Veche (246) Giarmata (158) Lugoj (157) Ghiroda (156) Chisoda (147) Urseni (129) Sag (126) Bucovat (Remetea Mare) (111) Giarmata-Vii (91) Remetea Mare (76) Utvin (59) Sanmihaiu Roman (54) Covaci (53) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (28) Dudestii Noi (27) Recas (27) Parta (24) Pischia (22) Albina (14) Buzias (14) Fardea (14) Peciu Nou (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Jimbolia (10) Deta (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Ortisoara (8) Sacosu Turcesc (8) Sanmihaiu German (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Carani (5) Cornesti (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Alios (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)