Promovat
Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.
11
1

Langa ESO. Decomandat. Bucatarie inchisa. Terasa spatioasa.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, in zona Girocului, aproape de benzinaria Eso si de Profi, la etaj intermediar. Model decomandat, cu bucataria inchisa, suprafata utila generoasa 56 mp + terasa mare 10 mp. Incalzire in pardoseala, aer conditionat. Finisat la cheie cu materiale de calitate, ...

1857 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
1/2 Duplex modern cu garaj, 150 mp utili, teren 390 mp – Dumbrăvița
17
2

De vânzare în Dumbrăvița – jumătate de duplex modern, construit cu atenție la detalii, dotat cu garaj și toate utilitățile racordate. O proprietate ideală pentru familie, cu spațiu generos și compartimentare practică. Suprafață utilă: 155 mp Teren: 390 mp Preț: 290.000 ️ Compartimentare inteligentă Parter: Living ...

1871 EUR/m2 | 155 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, finisaje premium, termostate, parcare. Giroc
19

Ansamblul Rezidențial Sophie 12 – confort aproape de oraș, liniște departe de agitație Aflat în comuna Giroc, Ansamblul Rezidențial Sophie 12 este poziționat ideal: în imediata apropiere de magazine, școli, centre medicale și restaurante, dar suficient de retras de agitația orașului și de traficul intens. ...

1976 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex P+1 de vanzare, cu garaj, Dumbravita
11

Duplex P+1 de vanzare, cu garaj, Dumbravita

Apostu Estate vă propune spre vânzare jumătate de duplex P+1 cu garaj, si teren de 300mp, situat într-o zonă liniștită, ideală pentru familii, in Dumbravita Proprietatea are 130mpu si este compartimentata astfel: La parter se afla, living spațios cu bucătărie open-space, antreu, dormitor cu acces direct ...

2231 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
1

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Teren intre case Bazos !!!
2
13

Teren intre case Bazos !!!

Vand 1100mp teren intravilan , in Bazos , intre case , strada Preot Virgil Cardas , 26500Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Bazos, Timis

Promovat
Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.
9

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere, aproape de Turist, amenajat, mobilat si utilat, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, clima, se poate monta centrala proprie, ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ghiroda , in spate la fostul RAR , asfalt , toate utilitatile !!!
13
2

Casa in Ghiroda , jumatate de duplex , P+M , 120mp utili , la parter , dormitor birou , baie , living , bucatarie , terasa , la mansarda , 3 dormitoare , baie , dresing . Casa este la gri , are incalzirea in pardoseala montata , sapele trase , peretii tencuiti . Necesita finisajele , pereti si pardoseli ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament in zona Complexului Studentesc
3
4

De vanzare apartament in zona Complexului Studentesc

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decoamndat, fiind situat la etajul 2, avand o suprafata utila de 26 mp, fiind utilat si mobilat complet! Se accepta credit sau surse proprii

1808 EUR/m2 | 26 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!
13

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!

Apartament cu 3 camere , bloc nou , loc parcare , mobilat , utilat , totul in stare perfecta ,72mp utili . Compartimentare , living generos cu bucatarie , 2 dormitoare , 2 bai , o terasa mare cu vedere spre parc si raul Bega . Pozitie deosebita , linistita , foarte de aproape de centrul orasului si ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!
20
2

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!

Penthouse de exceptie , 70mp , mobilat , utilat , 3 camere , bucatarie , 2 bai , terasa 60mp . Pozitie unica , vedere spre Bega si Parcul Uzinei . Pret 212.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

3029 EUR/m2 | 70 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter
4

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, parter (camera+baie) In stare buna, usa metalica, termopane, grup sanitar propriu Suprafata: 9,86mp RELATII LA TELEFON:

2500 EUR/m2 | 10 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Bucovina
6
5

Apartament cu 2 camere in zona Bucovina

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etajul 3 din 4 al unui bloc ce beneficiazade acoperis din tigla, situat in zona Bucovina. Apartamentul se afla la cateva minute distanta fata market, parc, scoala si statia de autobuz. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp, ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Elisabetin
2
3

Apartament de vanzare Elisabetin

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, foarte bun pentru investitie avand o suprafata de 28 mp, aflandu se la etajul 2, vedere pe partea cu parcarea fiind posibilitate de parcare in fata blocului

Elisabetin, Timisoara, Timis

Cornesti Jadani , ocazie !!!
6
6

Cornesti Jadani , ocazie !!!

Casa veche , teren 750mp , 52.000Euro negociabil , Cornesti - Jadani . Casa se preteaza atat pentru o resedinta de vacanta casa de vara , ea avand toate dotarile necesare , cat si pentru a fi demolata si construita o noua casa . Informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

650 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, etaj 1, zona Giroc
4
2

Apartament cu 2 camere, etaj 1, zona Giroc

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Etaj Retras. Anul constructiei 2026, structura beton, material zidarie caramida, suprafata ...

1883 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Giarmata Vii , urgent !!!
1
2

Giarmata Vii , urgent !!!

Teren de vanzare , Giarmata Vii , strada Craitelor , 640mp , front de 21ml , utilitati . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

640 m2

Giarmata-Vii, Timis

Chisoda- zona Poligon
2
5

Chisoda- zona Poligon

Vand 839 mp teren intravilan cu un front stradal de 17,6 m, zona Poligonului, inainte de centura. Momentan nu sunt utilitati. Se vinde parcela roz din imagine. Ideal pentru investitie, zona fiind in continua dezvoltare Pret: 45 euro mp.

Chisoda, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Modern
3
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Modern

Va prezentam spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Modern,situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje,avand o suprafata de 29 mp,fiind mobilat si utilat complet Apartamentul este pozitionat intr-o zona buna si linistita a orasului,oferind acces usor spre numeroase cum ar fi facultati,banci,farmacii,diverse ...

2069 EUR/m2 | 29 m2

Modern, Timisoara, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

10000 mp -cuprins in PUG
3
2

10000 mp -cuprins in PUG

Vand 1 ha teren in Sanandrei, cuprins in PUG.Se afla la intrare in Sanandrei, dinspre Timisoara, pe partea dreapta. Pret: 22 euro mp.

Sanandrei, Timis

Mosnita Noua , in spate la Mega Image , strada Domogled !!!
1
3

Mosnita Noua , in spate la Mega Image , strada Domogled !!!

Teren 670mp , front de 16ml , toate utilitaile , apa gaz , curent , canal , strada pietruita . Terenul este in Mosnita Noua , pe strada Domogled . Pret 57.000Euro negociabil , inormatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

670 m2

Mosnita Noua, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara (7757) Giroc (1739) Mosnita Noua (1275) Dumbravita (976) Sacalaz (392) Mosnita Veche (299) Sanandrei (254) Ghiroda (169) Giarmata (168) Lugoj (164) Chisoda (158) Urseni (157) Sag (148) Bucovat (Remetea Mare) (112) Giarmata-Vii (96) Remetea Mare (80) Sanmihaiu Roman (77) Utvin (72) Covaci (51) Becicherecu Mic (37) Recas (29) Dudestii Noi (28) Sannicolau Mare (27) Parta (26) Pischia (23) Albina (20) Buzias (16) Peciu Nou (15) Fardea (14) Beregsau Mare (13) Cenad (12) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Jimbolia (10) Ortisoara (10) Deta (9) Biled (8) Jebel (8) Sacosu Turcesc (8) Bazosu Nou (7) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Rudicica (6) Belint (5) Carani (5) Gataia (5) Seceani (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Faget (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Satchinez (4) Varias (4) Alios (3) Cebza (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Cheveresu Mare (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Temeresti (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)